PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید بدبخت شدم درایو هاردم رو اشتباهی delet کردم

محمد حسن بیگی
06-11-2010, 20:06
اقا توروخدا کمکم کنید
من از طریق mycomputer\manage\disk management اشتباهی دوتا از درایهای هرادم رو که مجموعا 350گیگ میشد رو پاک کردم
تمام زندگیم تو این دوتا درایو بوده توروخدا کمکم کنید که اطلاعاتم رو برگردونم
درایو e\150gig و درایو f\200gig
توروخدا کمکم کنید
عمده فایلهای من تو این دوتا درایو
exe , jpej , txt , mpeg , mp3 , psd , nrg , mkv , vob , iso و avi بوده
توروخدا کمکم کنید
بدبخت شدم

Kianoosh
06-11-2010, 20:26
دوست عزیز اصلا نگران نباشید یعنی زیاد نگران نباشید :دی

میشه با نرم افزارهای بازگرداندن اطلاعات بخش اعظمی از اطلاعات رو برگردوند از بهترینهاشون میشه به get data back و recover my files اشاره کرد تو گزینه های برنامه ها هم پارتیشن پاک یا فرمت شده یا چیزی شبیه به اونو انتخاب کنید

لینک دانلودش هم زیاده تو بخش نرم افزار یه سرچ بزنی تاپیکهای مفیدی پیدا می کنی...

meisam317
06-11-2010, 20:46
دوست عزیز اصلا نگران نباشید یعنی زیاد نگران نباشید :دی

میشه با نرم افزارهای بازگرداندن اطلاعات بخش اعظمی از اطلاعات رو برگردوند از بهترینهاشون میشه به get data back و recover my files اشاره کرد تو گزینه های برنامه ها هم پارتیشن پاک یا فرمت شده یا چیزی شبیه به اونو انتخاب کنید

لینک دانلودش هم زیاده تو بخش نرم افزار یه سرچ بزنی تاپیکهای مفیدی پیدا می کنی...

البته بهتره نگران باشین :31:چون اگه خودتون بخایین ریکاوری کنین نتیجه اش .... :41: تا حدودی مطلوب هست

به نظرم بهتره بدی به شرکتهای که کارشون بازیابی و ریکاوری اطلاعات هستش بصورت تخصصی

تو مجلات کامپیوتری مشخصاتشون هستش . تو تهران هستند بهترینهاش

mahdishata
06-11-2010, 21:04
سلام
من تا حالا يه هفت هشت باري درايو مولتي مديام فرمت شد ولي با get data back خيلي راحت همشون برگشت.بدون كم و كاست :8:
ولي عكسا همه نصفه لود شدن:19:

SNOW PATROL
06-11-2010, 21:21
چجوری فرمت کردی اگر تو حالت سریع فرمت کرده باشی میتونی بخش زیادیش رو بازیابی کنی اما اگر تو حالت معمولی فرمت کرده باشی باید بدی بیرون برات بازیابی کنن

Kianoosh
06-11-2010, 22:45
البته بهتره نگران باشین چون اگه خودتون بخایین ریکاوری کنین نتیجه اش .... تا حدودی مطلوب هست

نه دوست خوبم خیلی جای نگرانی نداره معمولا +80% اطلاعات پاک شده از فرمت سریع و دلیت کردن سالم برمی گردن اگه فرمت کامل باشه که این مورد نیست! و روی همون فضا (درایور) از هارد اطلاعات جدید ریخته بشه شانسش به زیر 50% کاهش پیدا می کنه و مدارکش هم موجوده :دی اما چون کار وقت گیر و اعصاب خورد کن و ... هست مخصوصا تو موارد ضروری(اگه اطلاعات برنگرده>خودکشی) بدید بیرون خیالتون هم راحتتره...فقط پس فردا فیلم و عکس خانوادگی تون رو نت برای دانلود بود و سر کوچه هم می فروختن زیاد ناراحت نشید :دی

محمد حسن بیگی
07-11-2010, 15:35
از همتون ممنونم
البته باید یه توضیحی بدم
که یک من نمیتونم روی هارد ویندوز نصب کنم
و وقتی که سیستم رو خاموش کردم هم ویندوزم بالا نمیاد
علت هم این هست که من توی یکی از اون درایوها اوبونتو نصب کرده بودم وحالا که اون درایو پاک شده اوبونتو هم پاک شده و grab سیستمم هم خراب شده ویندوز هم نصب کردم بالا نمیاد و ارور گرب میده
باید دوباره توضیح بدم که درایوهام رو با disk manager ویندوز delet کردم و فکر کنم که این یعنی بدبختی
توی یکی از پستها خوندم که با بارنامه paragon میشه حالا میخوام بدونم که واسه منم میشه برگردون این رو هم اضافه کنم که هر دو درایو شده یکی
عکسا مهم نیست
فیلمام و کلیپهای تصویریم و نرافزارهام که خیلی برام مهم
نتیجه سالها تلاشم برای جمع کردن بهترینهاشون بوده که حتی الان اسم نصفشون هم یادم نمیاد
توروخدا کمکم کنید
اگه بدم بیرون چقدر هزینش میشه

amd>intel
07-11-2010, 16:26
اين رو امتحان كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

water_lily_2012
07-11-2010, 16:41
هر یک از این نرم افزار ها برای یه نوع فرمت بهتر کار می کنند.
ولی شما ابدا روی این دو درایو خود چیزی ننویسید. حتی یه بیت. (منظور کپی، ساخت فایل و ...)

Amir Varasteh
07-11-2010, 17:01
سلام.

من یکی از دوستام این مشکل براش پیش اومده بود. 500 گیگ از اطلاعاتش پریده بود.

اطلاعاتی که مثل شما فوق العاده براش مهم بود.

رفت پیش یکی از این شرکت ها و 80.000 تومن داد و هاردش رو برگردوندن.

Kianoosh
07-11-2010, 17:05
از همتون ممنونم
البته باید یه توضیحی بدم
که یک من نمیتونم روی هارد ویندوز نصب کنم
و وقتی که سیستم رو خاموش کردم هم ویندوزم بالا نمیاد
علت هم این هست که من توی یکی از اون درایوها اوبونتو نصب کرده بودم وحالا که اون درایو پاک شده اوبونتو هم پاک شده و grab سیستمم هم خراب شده ویندوز هم نصب کردم بالا نمیاد و ارور گرب میده
باید دوباره توضیح بدم که درایوهام رو با disk manager ویندوز delet کردم و فکر کنم که این یعنی بدبختی
توی یکی از پستها خوندم که با بارنامه paragon میشه حالا میخوام بدونم که واسه منم میشه برگردون این رو هم اضافه کنم که هر دو درایو شده یکی
عکسا مهم نیست
فیلمام و کلیپهای تصویریم و نرافزارهام که خیلی برام مهم
نتیجه سالها تلاشم برای جمع کردن بهترینهاشون بوده که حتی الان اسم نصفشون هم یادم نمیاد
توروخدا کمکم کنید
اگه بدم بیرون چقدر هزینش میشه

تا اونجایی که من می دونم get data back اول پارتیشنهای دیلیت شده روی درایور مورد نظر رو پیدا می کنه یعنی خیلی مهم نیست الان جفتش یکی شده بعد هم در مورد ویندوز رو درایور دیگه یا هارد دیگه بریز فقط رو این درایو هیچ چیزی نریز بعد نرم افزارها که دیگه کار نمی کنن مثلا هم که برگشتن چون ویندوز جدید و عدم نصب و رجیستری و ...اما فایلهای مولتی مدیا recover my files قابلیت انتخاب فرمت فایل مورد نظر رو هم داره که تنوعش هم بد نیست اما اینکه همه سالم برگردن یا کیفیتشون درست باشه قطعی نیست بازم میگم اگه اطلاعات خیلی خیلی و واقعا براتون مهم هستند و ارزش هزینشو دارن(+ چیز شخصی توش نیست) بدید متخصصین این کار! اما هزینش بستگی به حجم هارد و نوع پاک شدن و بازیابی و شرکت مورد نظر و ... قیمت دقیق ندارم :دی

محمد حسن بیگی
07-11-2010, 17:36
تا اونجایی که من می دونم get data back اول پارتیشنهای دیلیت شده روی درایور مورد نظر رو پیدا می کنه یعنی خیلی مهم نیست الان جفتش یکی شده بعد هم در مورد ویندوز رو درایور دیگه یا هارد دیگه بریز فقط رو این درایو هیچ چیزی نریز بعد نرم افزارها که دیگه کار نمی کنن مثلا هم که برگشتن چون ویندوز جدید و عدم نصب و رجیستری و ...اما فایلهای مولتی مدیا recover my files قابلیت انتخاب فرمت فایل مورد نظر رو هم داره که تنوعش هم بد نیست اما اینکه همه سالم برگردن یا کیفیتشون درست باشه قطعی نیست بازم میگم اگه اطلاعات خیلی خیلی و واقعا براتون مهم هستند و ارزش هزینشو دارن(+ چیز شخصی توش نیست) بدید متخصصین این کار! اما هزینش بستگی به حجم هارد و نوع پاک شدن و بازیابی و شرکت مورد نظر و ... قیمت دقیق ندارم :دی

ممنون فعلا میخوام با برنامه paragon یه امتحانی بکنم ببینم چی میشه
بیشتر برام فیلمام و کیپهام مهمه که حدود 200 گیگ میشه و تعداشون هم حدود 1500 تا فایله
تا ببینم چی میشه
از همتون ممنونم دعا کنید که برگردن دعاتون میکنم واسه تو دوست عزیز یه کپی از همه فیلمای باحالم میفرستم مطمئن باش فقط دعا کن که برگردن

.................................................. .................................................. .................................................. ...........
اقا مشکلم حل شد قولی هم که دادم سرش وایسادم
دوست خوبم اقای arbabe.sayeha ادرستون رو برام تو پیام شخصی بفرستید تا چندتا فیلم خوب براتون بفرستم
مخلص همه بروبچه های p30world هستم
خیلی باهالید
راستی با برنامه paragon partition manager تونستم هارد پاک شدم رو به صورت صد در صد برگردونم بدون اینکه حتی یه فایلم خراب شده باشه
بازم ممنونم

Kianoosh
09-11-2010, 23:59
ممنون فعلا میخوام با برنامه paragon یه امتحانی بکنم ببینم چی میشه
بیشتر برام فیلمام و کیپهام مهمه که حدود 200 گیگ میشه و تعداشون هم حدود 1500 تا فایله
تا ببینم چی میشه
از همتون ممنونم دعا کنید که برگردن دعاتون میکنم واسه تو دوست عزیز یه کپی از همه فیلمای باحالم میفرستم مطمئن باش فقط دعا کن که برگردن

.................................................. .................................................. .................................................. ...........
اقا مشکلم حل شد قولی هم که دادم سرش وایسادم
دوست خوبم اقای arbabe.sayeha ادرستون رو برام تو پیام شخصی بفرستید تا چندتا فیلم خوب براتون بفرستم
مخلص همه بروبچه های p30world هستم
خیلی باهالید
راستی با برنامه paragon partition manager تونستم هارد پاک شدم رو به صورت صد در صد برگردونم بدون اینکه حتی یه فایلم خراب شده باشه
بازم ممنونم

همین که مشکل شما حل شد کافیه دوست عزیز :46:

موفق باشی

Puneh.A
15-11-2010, 10:39
سلام دوست عزیز
این مشکل برای من هم پیش اومد
هاردم کلا به هم ریخت.حتی مجبور شدم دوباره پارتیشن بندی کنم اما با یه نرم افزار recovery تونستم بعضی هاشو برگردونم.
بدون هیچ خرج اضافه ای.اسم نرم افزارش o & O disk recovery بود.البته باید اعتراف کنم خیلی کار سختی بود.:11: