PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس vuowaaj کمک

omidsys
05-11-2010, 22:40
سلام دوستان
راستش امروز داشتم دنبالی چیز پی ان رایگان میگشتم تو یه وبلاگ((خدا طرف رو یتیم کنه انشالله))
یه لینکی گذاشته بود برای چیز پی ان منم رفتم دانلود کردم زمانی که فایل دانلود شد و اکستر کردم دیدم اصلا کانکشن نیست یه فایلی هست که ایکونش مثل فایل های اجرایی فلش بود منم شک کردم ویروسه ولی احمق شدم اجراش کردم.زمانی که اجراش کردم هیچ اتفاقی نیفتاد بله فهمیدم ویروس بود.
حالا زمانی که تکس منیجر رو اجرا میکنم میرم به قسمت پردازش ها این vuowaaj اجرا شده و تقریبا 50 درصد سی پی یو رو گرفته:41:
هر کاری میکنم بسته نمیشه انگار این ویروس end process همه رو از کار انداخته.گاهی اوقا تو اینرنت اکسپلوره هنگ میکنه باید 5 دقیقه صبر کنم تا درست بشه. چیکارکنم راهنمایی کنید
ببخشید که اینقدر زیاد شد

jax2
05-11-2010, 23:31
سلام دوستان
راستش امروز داشتم دنبالی چیز پی ان رایگان میگشتم تو یه وبلاگ((خدا طرف رو یتیم کنه انشالله))
یه لینکی گذاشته بود برای چیز پی ان منم رفتم دانلود کردم زمانی که فایل دانلود شد و اکستر کردم دیدم اصلا کانکشن نیست یه فایلی هست که ایکونش مثل فایل های اجرایی فلش بود منم شک کردم ویروسه ولی احمق شدم اجراش کردم.زمانی که اجراش کردم هیچ اتفاقی نیفتاد بله فهمیدم ویروس بود.
حالا زمانی که تکس منیجر رو اجرا میکنم میرم به قسمت پردازش ها این vuowaaj اجرا شده و تقریبا 50 درصد سی پی یو رو گرفته:41:
هر کاری میکنم بسته نمیشه انگار این ویروس end process همه رو از کار انداخته.گاهی اوقا تو اینرنت اکسپلوره هنگ میکنه باید 5 دقیقه صبر کنم تا درست بشه. چیکارکنم راهنمایی کنید
ببخشید که اینقدر زیاد شد

سلام

شما اگه adsl داری اینو دانلود و اسکن کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آپدیت نمی خواد

اگر adsl نداری اینو دانلود و اسکن کن:

این یکی رو آپدیت کن

omidsys
06-11-2010, 07:27
سلام

شما اگه adsl داری اینو دانلود و اسکن کن:

آپدیت نمی خواد

اگر adsl نداری اینو دانلود و اسکن کن:

این یکی رو آپدیت کن
خیلی ممنون دادش
ولی من دیال اپ دارم اون لینک پایینی که دادی خرابه

jax2
06-11-2010, 19:34
خیلی ممنون دادش
ولی من دیال اپ دارم اون لینک پایینی که دادی خرابه

بفرما
لینک جدید:

omidsys
11-11-2010, 13:40
دوستان هنوز مشکل پا برجاست.
مشکل اینه که نمیوتم ویندوز عوض کنم اخه کار 1 ماهه دیال اپ گرفتم هنوز 20 روزش مونده و کارتش رو گم کردم اگه ویندوز عوض کنم 20 روز اینترنت میپره:19:

Dr Hannibal
11-11-2010, 14:07
این برنامه رو اجرا کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omputer.com%2FsUBs%2FComboFix.exe)

هرچی پیام داد تایید کنید. موقع اجرا نت قطع باشه و به هیچ وجه اسم برنامه رو عوض نکنید.

در اخر یه لوگ به شما میده اون لوگ رو اینجا بذارید و علاوه بر آن تست کنید ببینید مشکل حل شده یا نه.

موفق باشید

omidsys
11-11-2010, 22:56
این برنامه رو اجرا کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omputer.com%2FsUBs%2FComboFix.exe)

هرچی پیام داد تایید کنید. موقع اجرا نت قطع باشه و به هیچ وجه اسم برنامه رو عوض نکنید.

در اخر یه لوگ به شما میده اون لوگ رو اینجا بذارید و علاوه بر آن تست کنید ببینید مشکل حل شده یا نه.

موفق باشید
ببخشید لینک خرابه