PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▌►▌► تردید بین Galaxy S و N8 – معایب و مزایا در مقایسه با هم ▌►▌►

soheildolatabadi
05-11-2010, 15:46
سلام به همه دوستان عزیز و اساتید گرامی این بخش
راستش خیلی وقته دنبال خرید گوشی ام و بعد از مدت ها به این نتیجه رسیدم که بین Galaxy S و N8 انتخاب کنم
این دو تا رو که کنار هم قرار میدم به این مسئله ها بر می خورم

مسئله 1
استحکام و دوام Galaxy S رو چه کار کنم؟ البته آدم بی دقت و بی سلیقه نیستم ولی از زمین خوردنش می ترسم

مسئله 2
تو N8 بدنه محکم و بادوام و دوربین خوب داریم اما سیستم عامل و رابط کاربری تکراری و خسته کننده
صفحه به نسبت کوچک تر و با تکنولوژی پایین تر از Galaxy S
تو Galaxy S سیستم عامل جذاب و مناسب با صفحه بزرگ و خوب داریم اما بدنه ضعیف تر و دوربین ضعیف

اینم بگم که تا سقف 700-800 هزینه زیاد برام مهم نیست
گوشی های زیادی رو تا حالا بررسی کردم - زیاد تمایل ندارم منتظر گوشی های شاخ تر بمونم چون هر روز یه چیز بالاتر میاد و قضیه تمومی نداره
اولویت هام هم ایناست
صفحه - سیستم عامل و رابط کاربری - استحکام بدنه - در آخرِ آخر هم دوربین

اساتید گرامی افتخار بدید و نظراتتون رو اعلام کنید
مخلص همه بروبکس گل پی سی ورلد :11:

rawen.west69
05-11-2010, 16:01
بین انتخاب های خودتون من فقط Samsung galaxy s رو پیشنهاد میکنم
ولی میتونید روی htc desire hd هم فکر کنید
وارد بازار ایران فقط نشده...میتونید سفارش بدید ار خارج براتون بیارن...قیمتش هم تقریباً 800 دلاره

tired friend
05-11-2010, 16:37
به نظر من هیچ چیش به سامسونگ جز دوربین و فرستده و مقاومت و یو اس بی خوردنش که جز مقاومت اینا برام مهم نیس نداره
کالسکه بخر/.
منم شاید بخرم ولی این نصب 2.2 رو نمی دونم چه جوریه بخریم یاد می گیرم:40:

armin_punisher6
05-11-2010, 16:57
مطمئن باش اگه n8 بگیری بعد یه مدت دلتو میزنه مثل گوشیهای قبلیش.

maziarzar
05-11-2010, 20:03
من که رابط کارابری ان8 رو ندیدم ولی لز ریویو های که خوندم این مطلب دستگیرم شد که این نسخه سیمبین با نسخه های قبلی تفاوت زیادی داره البته مشترکاتی هم باهم دارند اما در کل خیلی بهتره
باید منتظر بود تا ببینیم این چیپست گرافیکی تری دی برای چی هست وایا بازی های با گرافیک بالا رو هم میشه اجرا کرد ویا اصلا بازی با گرافیک بالا برای این نسخه هست

armin_punisher6
05-11-2010, 20:53
من که رابط کارابری ان8 رو ندیدم ولی لز ریویو های که خوندم این مطلب دستگیرم شد که این نسخه سیمبین با نسخه های قبلی تفاوت زیادی داره البته مشترکاتی هم باهم دارند اما در کل خیلی بهتره
باید منتظر بود تا ببینیم این چیپست گرافیکی تری دی برای چی هست وایا بازی های با گرافیک بالا رو هم میشه اجرا کرد ویا اصلا بازی با گرافیک بالا برای این نسخه هست
مطمئن باش دیگه دوره سیمبیان تموم شده الان دیگه برندهای حرفهای مثل اچ تی سی و سامسونگ دارن به سمت آندروید و ویندوز فون 7 میرن.مطمئن باش به همین نسبت بازیهای بهتری هم براشون میاد.

bibak_fa
06-11-2010, 00:21
در حال حاظر اندرویید یکی از سیستم عامل های برتر بازار میباشد و واقعن ارزش خرید داره.
گالاکسی هم گوشیه بسیار خوبیه همچنین میتونید روی اچ تی سی دیزایر یا دیزایر اچ دی هم فکر کنید.
نا گفته نمونه که ان8 هم گوشیه خوبیه و نوکیا روی سیمبین 3(سیستم عامل جدید که روی ان8 میباشد) خیلی سرمایه گذاری کرده و با توجه به این که از ظاهری قدیمی برخورداره ولی به احتمال زیاد سیستم عامل خب و قدرتمند تری نسبت به قبل خواهد بود ولی باید منتظر بود و دید در اینده چی میشه.
و نهایتن من اندرویید را در حال حاظر یکی از بهترین سیستم عامل ها میدونم

soheildolatabadi
06-11-2010, 22:14
خیلی خیلی ممنون از نظرات دوستان عزیز
مسئله باقیمونده اینه
مسئله 1
استحکام و دوام Galaxy S رو چه کار کنم؟ البته آدم بی دقت و بی سلیقه نیستم ولی از زمین خوردنش می ترسم

tiyam 01
06-11-2010, 23:22
تو N8 بدنه محکم و بادوام و دوربین خوب داریم اما سیستم عامل و رابط کاربری تکراری و خسته کننده

سیمبیان سه که دو ماه نیست اومده بازار. اولین گوشی با این سیستم عامل هم n8 بود. کجاش تکراریه و خسته کننده اس

تو تاپیک سمبیان سه بازیهاش رو دیدم گرافیک خوبی داشتن

بچه ها سیمبیان سه هم احتیاج به ساین داره؟ و این اپن سورس بودن چه تاثیری داره

گرافيكار
07-11-2010, 01:29
اين دو گوشي اصلا در يه رده نيستن
بدون هيچ تعصبي ان8 اصلا در حد گالكسي نيست نه از نظر سيستم عامل نه از نظر سخت افزار
به قيمت بالاي ان8 نگاه نكنيد به جز دوربين برتري ويژه اي به گالكسي نداره كه اگه دوربين رو جدي بگيريم گوشياي زيادي از گالكسي برترن
نوكيا E7 رو ميشه با گالكسي مقايسه كرد اما ان8 اصلا
اگه دوربين براتون مهمه صد در صد ان8 بخرين چون دوربين خوبي داره
ولي اگه سيستم عامل كارآمد صفحه نمايشه عالي سخت افزار خوب اينترفيس زيبا ميخاين گالكسي در حال حاضر و البته فقط در حال حاضر هيچ رقيبي نداره
در ضمن من توي تاپيك گالكسي توضيح دادم
يه بار درازكشيده بودم كه استخون آرنجم محكم روي صفحه نمايش گوشيم فرود اومد
من واقعا فكر ميكردم كارش تمومه اما خدا رو شكر چيزيش نشد
كلا ضربه خوردن كمي هم شانسيه

LiverBarca
08-11-2010, 01:40
منم میگم گالکسی بهتره...

mtcom
17-11-2010, 20:27
بدون هیچ تعصبی نوکیا در برابر گالکسی مثل اسباب بازی میمونه

yas_d
13-12-2010, 05:16
دوستان آخه چرا galaxy?
galaxy آندروید هنوز از نظر نرم افزاری هنوز فراگیر نشده مخصوصا تو ایران
تازه فک کنم با اجرای java apps هم مشکل داشته باشه
همچنین دردسر تو فارسی سازیش و ...

Atropates
15-12-2010, 03:55
galaxy آندروید هنوز از نظر نرم افزاری هنوز فراگیر نشده مخصوصا تو ایرانایران , هند , آفریقای جنوبی نداره که ! دو مگ apk هست با Dialup بزن بعد یه دیقه دانلود میشه ! اینم حل مشکل نرم افزاری اندروید در ایران !

تازه فک کنم با اجرای java apps هم مشکل داشته باشهاولا با 130,000 تا app اندروید کی میره سراغ جاوا دوست عزیز !؟ بعدا باید خدمتتون عرض کنم گلکسی با جاوا هیچ مشکلی نداره

همچنین دردسر تو فارسی سازیشبازم از اون حرفا ! گلکسی یه کوکر کاملا ایرانی داره ! یعنی گذشته از چندین رام رسمی که تا حالا واسه این گوشی اومده و داره میاد که فارسی رو به طور کامل ساپورت میکنن یه کوکر ایرانی هم هست که کاستوم رام برا کاربرای گلکسی توو کل دنیا میسازه که اولویت اولش ایرانی ها هستش !

armin_punisher6
15-12-2010, 09:40
دوستان آخه چرا galaxy?
galaxy آندروید هنوز از نظر نرم افزاری هنوز فراگیر نشده مخصوصا تو ایران
تازه فک کنم با اجرای java apps هم مشکل داشته باشه
همچنین دردسر تو فارسی سازیش و ...
همین که هنوز فراگیر نشده از نوکیا خیلی بهتره.
به نظر من هم گلکسی خیلی بهتره.

amirrezan95
15-12-2010, 13:31
سلام دوستان
یه سوال مهم برام ایجاد شده اینکه این c7 و n8 بهش میشه فلش مموری وصل کرد و اطلاعات داخل فلش رو اجرا یا کپی یا رو فلش کپی کرد ؟؟؟ فلش تا چند گیگ ساپورت میکنه ؟؟؟
هارد اکسترنال هم میشه بهش وصل کرد
دیگه چه گوشیهایی همچین قابلیتی دارن ؟؟؟؟
مگه نباید فلش با سیستم عامل سازگار باشه رو کدوم فلش مموری نوشته سیمبیان
ممنون میشم اگه اساتید کامل توضیح بدن

total_overdose
15-12-2010, 13:38
سلام دوستان
یه سوال مهم برام ایجاد شده اینکه این c7 و n8 بهش میشه فلش مموری وصل کرد و اطلاعات داخل فلش رو اجرا یا کپی یا رو فلش کپی کرد ؟؟؟ فلش تا چند گیگ ساپورت میکنه ؟؟؟
هارد اکسترنال هم میشه بهش وصل کرد
دیگه چه گوشیهایی همچین قابلیتی دارن ؟؟؟؟
مگه نباید فلش با سیستم عامل سازگار باشه رو کدوم فلش مموری نوشته سیمبیان
ممنون میشم اگه اساتید کامل توضیح بدن
البته بهتر بود تویه کلوپ خودشون میپرسیدی!:46:
اما فلش رو تا 32 خودم تست کردم اجرا میکرد ولی باید فرمتش ntfs نباشه چون اونارو جواب نمیده و fat fat32 و ... جواب میده.
هارد من خودم تست نکردم اما تا 1ترا هم تست کردن جواب میده.
گوشیهای دیگه به طور رسمی فعلا هیچ کدوم.اما این قابلیت رویه گوشی های آینده زیاد میشه و اکثر شرکت ها این قابلیت و خروجی hdmi رو به گوشیهاشون اضاف میکنن!
فلش هم مارکش مهم نیست چی باشه!

rama0000
15-12-2010, 19:08
شما دوست عزیز که براتون دوربین زیاد مهم نیست صد در صد گالکسی پیشنهاد میشه ....

aRThaS_08
15-12-2010, 21:00
گلکسی :|

بین گلکسی و هیچ چیز به جز آیفون4 نباید تردید کرد :|

bibak_fa
15-12-2010, 21:09
به نظره من با توجه به نامعلوم بودن اینده ی سیمبین3 گلاکسی اس میتوه گزینه ی بسیار بهتری باشه

Yashar Cross
17-12-2010, 20:02
سلام :20:
تصميم نگرفتي؟
به نظر من گلكسي 100 بهتره(نظر شخصي)چرا؟
چون كه هيچ صفحه اي با كيفيت تر از گلكسي نيست.(به جز ويو)
اندرويد قابل مقايسه نيست وقتي با n8 كار ميكني انگار 5800 دستته:31:
از نظر بدنه ومقاومت خوب بدنه n8 بهتره ولي galaxy هم مقاومت خوبي داره.
اگرم دوربين مد نظرته به نظر من n8 بهترين كمرا فونه واقعا معركست ولي به نظرم فيلم برداري گلكسي كمي بهتره...(30 فرم)
و در اخر ويژيگيه usb on the go هم تو n8 جالبه...و cpu ضعيف n8 كه شايد براي سيمبين بسته...:41:
تصميم گيرنده شماييد؟
دوستدار شما ياشار