PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای اشتراک همزمان دو خط ADSL بر روی یک سیستم

mohsenslr
04-11-2010, 13:59
با سلام
بنده یک اشتراک دومگابیت دارم(از شرکت شاتل).حالا میخوام یک اشتراک دومگابیت دیگه هم با یه خط تلفن جدا بگیرم که جمعا بشه 4 مگابیت!
حالا سوال!
1- اصلا این کار امکانپذیر هست؟
2- مودمی هست که دوتا خط ورودی داشته باشه ؟ یا باید یک مودم دیگه بخرم و خروجی دوتا مودم (پورتهای شبکه) رو به سیستم وصل کنم.
3- وقتی دوتا کابل شبکه به صورت یکجا وصل کنم ، خود سیستم سرعتها رو جمع میزنه و سرعتم دوبرابر میشه؟

ممنون

SNOW PATROL
04-11-2010, 15:03
تا جایی که من اطلاع دارم باید از روتر استفاده کنی حالا دوستان دیگه هم باید نظر بدن

sei_pm
05-11-2010, 14:04
با سلام
بنده یک اشتراک دومگابیت دارم(از شرکت شاتل).حالا میخوام یک اشتراک دومگابیت دیگه هم با یه خط تلفن جدا بگیرم که جمعا بشه 4 مگابیت!
حالا سوال!
1- اصلا این کار امکانپذیر هست؟
2- مودمی هست که دوتا خط ورودی داشته باشه ؟ یا باید یک مودم دیگه بخرم و خروجی دوتا مودم (پورتهای شبکه) رو به سیستم وصل کنم.
3- وقتی دوتا کابل شبکه به صورت یکجا وصل کنم ، خود سیستم سرعتها رو جمع میزنه و سرعتم دوبرابر میشه؟

ممنون

1- امکانپذیره
2- زاکسل مودمی داره که شما می تونید روش دوتا اشتراک ست کنید. ولی با دو مودم جدا و روتر لودبالانسر دار هم میشه.
3-خیر امکانپذیر نیست. به این صورت.

DaRiOuShJh
05-11-2010, 17:34
میگم دوسته عزیز اگه خبری شد یا به جایی رسیدی در این مورد که تونستی این کار رو کنی بی زحمت همینجا بگو
منم دوست دارم بفهمم:46:

joe_satriani
05-11-2010, 18:34
با سلام
تا جایی که من میدونم رجیسترهایی که توی ویندوز هستن در برابر هر چند تا کانکشن اینترنت هم واکنش نشان نمیدن و فقط از یه درگاه میتونن استفاده کنن
مگه اینکه روتر یا دستگاهی دیگه بتونه اینترنت رو داخل خودش merge کنه و بده بیرون

موفق باشید.

reb
05-11-2010, 20:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به داریوش گفتم مرفه نشین بی درد ولی ظاهرا شما مرفه تری دادش:31:
اگه 2 تا مودم هم باشه با این گزینه میشه جفت کرد.

joe_satriani
05-11-2010, 22:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به داریوش گفتم مرفه نشین بی درد ولی ظاهرا شما مرفه تری دادش:31:
اگه 2 تا مودم هم باشه با این گزینه میشه جفت کرد.

با سلام
خوب این منو که خیلی تکراریه !! کاربردش مهمه //
اگه آموزش مرکب کردن دو تا مودم و دو خط adsl رو به صورت کاربردی قرار بدید خیلی بهتره !!
چون سوال خیلی از دوستان هست

موفق باشید.

wichidika
07-11-2010, 12:35
عزیزان این غیر ممکن هست به جای این کار باید تلاش کنید محدودیت استفاده از سرعت اینترنت برداشته بشود

به فکر راه حل باشید :10: