PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در تغییر آیکون مخصوص My Video در My Document به آیکون معمولی

Dariushtanha
03-11-2010, 00:36
با سلام خدمت اساتید محترم:
چند وقتیه آیکون My Video در My Document من دیگه اون آیکون دیفالت که نشانگر فیلم روی اون هست را نشون نمیده و در واقع تبدیل شده به یه آیکون معمولی!!!!
1-این مشکل از کجا ناشی می‌شه؟
2-برای درست شدنش چه باید بکنم؟:13:

s113
03-11-2010, 00:55
اگه درست متوجه شده باشم!
باید روی فولدر راست کلیک کنید،از color lable گزینه ی none رو بزنید.

Arash4484
03-11-2010, 01:22
با سلام خدمت اساتید محترم:
چند وقتیه آیکون My Video در My Document من دیگه اون آیکون دیفالت که نشانگر فیلم روی اون هست را نشون نمیده و در واقع تبدیل شده به یه آیکون معمولی!!!!
1-این مشکل از کجا ناشی می‌شه؟
2-برای درست شدنش چه باید بکنم؟:13:

در XPروی فولدر مربوطه رایت کلیک کرده وpropertiesبگیرید. وبا گزینه change icon (یا مشابه آن) ایکون رو تغییر بدید(به مورد پیش فرض یا هر مورد دلخاه)

Dariushtanha
03-11-2010, 02:58
در XPروی فولدر مربوطه رایت کلیک کرده وpropertiesبگیرید. وبا گزینه change icon (یا مشابه آن) ایکون رو تغییر بدید(به مورد پیش فرض یا هر مورد دلخاه)

Arash4484
03-11-2010, 03:25
من الان xpدم دستم نیست.
ولی توی XPهم اون فایل سیستمی باید باشه(با پسوندINI) که مشابه اون خط که گذاشتم توش هست...اونو داری؟

Dariushtanha
03-11-2010, 09:55
من الان xpدم دستم نیست.
ولی توی XPهم اون فایل سیستمی باید باشه(با پسوندINI) که مشابه اون خط که گذاشتم توش هست...اونو داری؟
خیلی ممنونم دوست عزیز:thumbsup::11:
چک کردم، نداشتم
ولی دستی واسش نوشتم(از روی ویندوز دیگه‌ای که دارم با کمی تغییر)
درست شد و مشکل رفع شد
ولی می‌خوام بدونم چه عواملی ممکنه باعث از بین رفتن فایل ini مربوطه شده باشه؟!
چون من که پاکش نکرده بودم!