PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در خرید 206 تیپ 6

Gilopa
02-11-2010, 19:48
دوستان به دلیل اینکه پولم نقد نیست و قصد چک دادن دارم ایران خودرو 45 روزه قراره این ماشین رو بهم تحویل بده

206 تیپ 6 .. رنگ سیاهش با قیمت 18 و نیم میلیون

نظرتون چیه ؟ آیا می ارزه ؟

قصد خرید l90 داشتم اما خرداد ماه تحویل میدادن پشیمون شدم

هیچ گزینه دیگه به غیر از 206 تیپ 6 نمیتونم بخرم ...

Gilopa
02-11-2010, 23:19
دوستان الان رفتم ایران خودرو بهم گفت میتونی 206 Sd سفارشی هم با این قیمت بخری..
یه کمک کنید

total_overdose
03-11-2010, 00:26
سلام
والا تیپ 6 که خوبی خودشو داره که دنده اتومات هست اما نظر من رو میخوای حالا که هم مجبوری سفارشی ورداری اس دی وی 8 بگیر ماشین نرم و خوبیه:46:

Gilopa
03-11-2010, 01:05
فرق سفارشی با معمولیش دقیقا چیه ؟

total_overdose
03-11-2010, 11:45
فرق سفارشی با معمولیش دقیقا چیه ؟
چراغ عقب صادراتی.ضربه گیر های در با آینه ها همگی همرنگ بدنه.رینگ آلومنیومی با تایر میشلن همونایی که رویه 206 های قدیمی تر بود.
تویه ماشین با قطعات پلاستیکی مثل دریچه کولر و دستگیره ها طرح چوب (اونی که دیدم قهوهای تیره بود که جالب هم نبود) ایناشو یادم هست فعلا

2299
03-11-2010, 12:08
206 تیپ 5 هم جدیدا دارن میدن بیرون باز فکر کنم 16 خورده ای هست :46:

kasra_khan2003
03-11-2010, 13:26
دوستان الان رفتم ایران خودرو بهم گفت میتونی 206 Sd سفارشی هم با این قیمت بخری..
یه کمک کنید

خوب SD یه صندوق بزرگ تری داره دیگه! جز این که نیست...

اگه به فضا نیاز دارین، کلا وضعیت فرق میکنه! مثلا پرشیا هم میاد وسط، مگر اینکه حتما اتومات بخواین!

که در اون صورت من 206 معمولی رو پیشنهاد میکنم( SD نه )

ضمن اینکه شما کلا نیازهای خودتون رو بگین بد نمیشه:11:

Gilopa
03-11-2010, 15:47
ممنون از دوستان
امروز یه ماشین از طریق یه آشنا به دستم رسید و باهاش رانندگی هم کردم .. مرسدس بنز s280
خیلی زیباست .. آخرشه
این عکسشه : شما کرم رنگش رو در نظر بگیرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماشینش واقعا تمیزه جلوی من 190 تا رفت
حالا میگه یه کلام 17 میلیون نه بالا نه پایین .. من نگران قطعاتشم .. گرچه رفتم نشونه مکانیک کار دادم گفت این ماشین اصلا خراب نمیشه حالا حالاها چون تمیزه و کار نکشیدن ازش .. عروسکه بخدا دیوونش شدم از وقتی دیدم
..
. نظر دوستان چیه ؟از جلو اگر ببینید این ماشین رو به شدت جذبتون میکنه . ابهتی داره .. فقط به نظرم قیمتش رو داره بالا میگه درسته واقعا تمیره و حتی یه خطم روش نیست اما بازم بالاست ....
فکر نکنم باهاش معاملم بشه .. احتمالا فردا صبح میرم برای 206Sd

------------------------

206 sd کدوم رنگ از همه بهتره ؟ بین سفید .. نقره ای .. سیاه

farshad bugatti
03-11-2010, 21:11
نظر دوستان چیه ؟از جلو اگر ببینید این ماشین رو به شدت جذبتون میکنه . ابهتی داره .. فقط به نظرم قیمتش رو داره بالا میگه درسته واقعا تمیره و حتی یه خطم روش نیست اما بازم بالاست ....

اگه بیایم اینو با 206 مقایسه کنیم که این فوق العاده میشه گفت سرتر و بهتره و میشه گفت اصلا با هم قابل قیاس نیستن!
اما من باز توصیم 206 هستش چون نگهداری همچین ماشینایی (S280) علاقه و حوصله میخواد و علاوه بر اینکه هزینه نگهداری و استهلاک بالایی داره مشکل کمبود قطعه و خیلی مشکلات دیگه ای هم داره!
حالا من پیشنهادم اینه که اگه جاداری مهم نیست تیپ 5 هست که دور بر 16 تومن قیمت داره که میشه گفت همون تیپ 6 هست و فقط تفاوتشون تو گیر بکس هست که تی5 دستی و تیپ 6 اتوماتیکه!
اگه فضای صندوق عقب براتون مهمه همون SD رو پیشنهاد میکنم که بال پولتون (17 تومن) میتونید مدل فول اپشن V8 بخرید.

irinn65
04-11-2010, 04:06
ممنون از دوستان
امروز یه ماشین از طریق یه آشنا به دستم رسید و باهاش رانندگی هم کردم .. مرسدس بنز s280
خیلی زیباست .. آخرشه
این عکسشه : شما کرم رنگش رو در نظر بگیرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماشینش واقعا تمیزه جلوی من 190 تا رفت
حالا میگه یه کلام 17 میلیون نه بالا نه پایین .. من نگران قطعاتشم .. گرچه رفتم نشونه مکانیک کار دادم گفت این ماشین اصلا خراب نمیشه حالا حالاها چون تمیزه و کار نکشیدن ازش .. عروسکه بخدا دیوونش شدم از وقتی دیدم
..
. نظر دوستان چیه ؟از جلو اگر ببینید این ماشین رو به شدت جذبتون میکنه . ابهتی داره .. فقط به نظرم قیمتش رو داره بالا میگه درسته واقعا تمیره و حتی یه خطم روش نیست اما بازم بالاست ....
فکر نکنم باهاش معاملم بشه .. احتمالا فردا صبح میرم برای 206Sd

------------------------

206 sd کدوم رنگ از همه بهتره ؟ بین سفید .. نقره ای .. سیاه

جدیدا همه دارن206اتوماتیکهاشونو مخصوصا از88به اینور چه وی9 چه تیپ6میفروشند نمیدونم قضیه چیه اما میگن گیربکس اتوماتیکش افتضاح شده!
شما وی8سفارشی یا تیپ 5 بردار که بهترین پیشنهاده...

در مورد این بنزه که خیلی عالیه اما 15بیشتر نمیصرفه....

در مورد رنگ که سفید فعلا مد بازاره و در این سه رنگ پیشنهاد میشه روی خاکستری هم فکر کن...

farshad bugatti
04-11-2010, 14:56
در مورد این بنزه که خیلی عالیه اما 15بیشتر نمیصرفه....

ببخشید میتونم بپرسم چطوری رو این بنز قیمت گذاشتید که میگید از 15 بیشتر نمیصرفه؟!!!

Gilopa
04-11-2010, 20:44
ببخشید میتونم بپرسم چطوری رو این بنز قیمت گذاشتید که میگید از 15 بیشتر نمیصرفه؟!!!

من قیمتش رو به 16 کشوندم با بدبختی و رفتم تا به یه مکانیک دیگه نشون بدم گفت داداش نمیخوام رایتو بزنم اما این ماشین بدرد کسی میخوره که پول اضافی داره و بنزین و خرید قطعات یدکی براش اهمیتی نداره و همینطور سنش بالاتر باشه نه شمایی که 24 سال سنته .. فقط اذیت میشی چون اکثرا باید بزاری تو پارکینگت
خلاصه زد تو ذوقم :41:
امروز با دلی آکنده از غم رفتم 206 Sd تیپ v8 سفارشی رو ثبت نام کردم .. جدا این ماشینا در برابر اون بنز s280 مثل اسباب بازی هستن .. هنوز تصویرش تو ذهنمه

راستی اینا خودشون رو گیر اوردن حتی یه رینگ هم واسه سفارشیش نمیذارن بعد این همه پول میگیرن ..
الان که فکر میکنم اون رنگ چوب داخلش اصلا خوشگل نیست و تو ذوق میزنه .. خدا کنه پشیمون نشم از ظاهر داخلیش
زمان تحویل گفت 45 روز دیگه (تحویل فوریه ایران خودرو منو کشته :27:)

shahab_f
04-11-2010, 20:52
مبارک باشه ، ان شاالله که پشیمون نمیشی .
اون بنزه مدل چه سالی بود ؟ چند تا راه رفته بود؟

Gilopa
04-11-2010, 20:58
مبارک باشه ، ان شاالله که پشیمون نمیشی .
اون بنزه مدل چه سالی بود ؟ چند تا راه رفته بود؟

کلا این ماشین 50 هزار تا راه رفته بود که به نظرم فوق العادست .. خودش میگه من از یه دلال حرفه ای خریدمش و فقط به خاطر علاقم به بنز و اصلا هم سواری نکشیدم ازش
میگه مدل 1985 هست .. اما به نظرم داره اشتباه میکنهو ده سال جلوتر میگه چون تا اونجایی که میدونم s280 از سال 1975 خیلی سرو صدا کرد و ایمنترین ماشین سال جهان شناخته شده بود

ویرایش:

انگاری اشتباه کردم چون با سرچی که انجام دادم این مدل در سالهای مختلف آپدیت شده و اینی که من دیدم احتمالا مربوط به دهه 80 هست

Gilopa
06-11-2010, 08:00
دوستان عزیز مدلهای سفارشی 206 v8 آیا سپر همرنگ بدنست ؟
یکی دوتایی رنگ سفید تو خیابون دیدم که خداییش خیلی شیک بودن
حالا واسه من سفارشیه همینطوریه؟

babak_gww
11-11-2010, 21:09
اره ... فکر کنم همرنگه

irinn65
12-11-2010, 04:03
چون از قیمتش تو بازار خبر دارم مثل بقیه مدلها....واینکه مشتریهاشم کم شده!

irinn65
12-11-2010, 04:11
تا اینجا که میدونم وی8مدلLIMITED به معنی محدودیت, تمامی سپرها و دستگیره دربها همرنگ بدنست....

steve jobs
07-01-2011, 13:06
یه مدل جدیدا زده که سپرها همرنگ بدنست به اسم وی 16.
اونی که شما دیدی وی 16 بوده