PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد بازي Air Guard 1.15

Wisdom
09-05-2006, 15:49
سلام
بازي Air Guard معرفي شده در P30World ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش
من نميتونم از مرحله 8 عبور كنم !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( مرحله اي كه دو فروند هواپيماي بزرگ عبور مي كنن و 3 دستگاه خودرويي با بالا كه تير شكليك ميكنن )
اصلاً توي اين مرحله چه كاري بايد انجام داد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به اون دو هواپيما هرچقدر شكيك كردم و از بالا بمب پرتاب كردم اتفاقي نيفتاد
هدف هاي روي زمين رو هم از بين بردم ولي ....
نشد كه نشد
اگه دوستان اين بازي رو انجام دادن لطفاً راهنمايي كنن

ماراتون
11-05-2006, 00:31
من این مرحله رو رد کردم. اول بازی می گه که هدف اصلی شما از بین بردن بمب افکن ها یا همان دو هواپیمای بزرگ هست. شما باید با تیر به اونا شلیک کنی و نابودشون کنی.

اگه با نابود کردن اتفاقی نمی افته ممکنه اشکال از بازی باشه.
شاید هم قبل از حمله به روستا اون رو از بین نمی برید

byta_1
02-06-2006, 16:01
با سلام
مي خواستم ببينم كسي كرك و ترينر بازي Air Guard 1.15 رو سراغ داره براي دانلود كردن؟
با تشكر موفق و سربلند باشيد

Morteza4SN
02-06-2006, 22:39
ترینر بازی که براحتی پیدا میشه ولی متاسفانه کرکش هیچ جا نیست و بعد از چند بار بازی کردن باید دوباره بازی رو نصب کرد ( من اینطوری بدون کرک بازی رو تموم کردم ) فقط یادتون نره سیو بازی رو یه جای دیگه ذخیره کنید .... سیو ها به صورت عکس هستند و محلشون هم اینجاست : X:\AirGuard 1.15\Save\Menu\missions

byta_1
03-06-2006, 13:00
با سلام
بي نهايت ممنون
موفق باشيد

century21
03-06-2006, 20:49
سلام من این بازی رو تموم کردم ولی دقیقا" نمیدونم مرحله هشت کدومش بود در مورد هوا پیماها باید اینقدر بهشون شلیک کنی تا از بینشون ببری اگه ماشینهاای که پاین هستن بین چند تا خونه هستن باید یه جوری با دقت بزنیشون که بمبهات به خونه نخور خدا حافظ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirgooran
03-06-2006, 23:12
شما توي اون مرحله بايد نگذاري كه هواپيماها از منطقه خارج بشن...در غير اين صورت ماموريت ناقصه...دشمن هاي زميني را نبايد كاري داشته باشي و وقتتو تلف كني...فقط بايد هواپيماها رو بزني...هواپيماها هم نسبت به هواپيماهاي معمولي بسيار قوي ترند...بايد بهش بيشتر شليك كرد...همين

Wisdom
05-06-2006, 11:28
دوستان ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازي در عين حال كه كم حجم هستش ولي هيجان بر انگيز هستش

و تا آخرش رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]