PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد گوشي با خدمات پارسه عاقلانه است؟

sopack
01-11-2010, 12:11
سلام. ميخاستم ببينم آيا گارانتي هاي پارسه كه در سايتهاي مختلف مثل gooshishop . com ارايه ميشه قابل اعتماد هستند؟

من ميخام xt720 موتورولا بخرم، ولي فقط مسئله ي گارانتي و قطعاتش منو نگران كرده!
لطفا اگه كسي تجربه اي از گارانتي هاي پارسه داشته يا شنيده سريع مطرح كنه! من امروز ميخام با پيك موتوري بدم بياد در خونه!

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

در ضمن گوشي هاي موتو ساخت چه كشوري هستند؟ (منظورم اوناييه كه تو ايران گير مياد، وگرنه ميدونم آمريكاييه!)

hoha881
01-11-2010, 12:15
گارانتی پارسه = بدون گارانتی
بستگی به مدل گوشی و کیفیت ساخت گوشی داره که انتخاب میکنی.
اگه فکر میکنی خراب نمیشه بخر
به نظر من که پول بالای گارانتی دادن کار بیخودیه
مگه اینکه خدمات نرم افزاری و اپدیت گوشی مثل پارس مایکروتل رایگان باشه.اونم برای کسی که خودش حوصله این کارا رو نداره.

sopack
01-11-2010, 12:21
اگه فکر میکنی خراب نمیشه بخر

مثلا موتورولا چيني جون سخت محسوب ميشه يا نه؟
از اول ميخاستم گوشي بگيرم كه يه عمر كار بده، نه مثل سامسونگ ها كه هر روز خراب شن...

fire159
01-11-2010, 18:57
مثلا موتورولا چيني جون سخت محسوب ميشه يا نه؟
از اول ميخاستم گوشي بگيرم كه يه عمر كار بده، نه مثل سامسونگ ها كه هر روز خراب شن...
دوست عزیز موتورولا /آیفون /نوکیا و ..... همه در چین تولید میشن . اما همه تحت نظارت و استاندارد کمپانیهای اصلی تولید میشن .
از لحاظ کیفیت هم دیگه همه میدونن که گوشی های موتورولا رو دست نداره و بیشتر اجزائ بدنه فلزی هست و از پلاستیک خیلی به ندرت استفاده میشه .بر عکس گوشی های کره ای .
خدمات پارسه هم از اسمش پیداست و اگر بدون گارانتی بخری با گارانتی دارش فرقی نداره .

nikaien
01-11-2010, 19:32
بطور كلي بايد بي خيال گارانتي بشيد
گارانتي فقط پول بيشتري ميدي و وقتي كه گوشيت مسئله دار ميشه به بهانه هاي عجيب و غريب گارنتي رو اعمال نميكنند. براي من 2 بار اين مسئله پيش اومده و الان 2 سالي ميشه كه كلا هر چيزي رو سعي ميكنم بدون گارانتي بخرم

maziarzar
01-11-2010, 20:50
خدمات پارسه فقط یه بیمه نامه داره که اونم با توجه به قیمتش می ارزه البته اگه به تعهداتشون عمل کنند

گرافيكار
01-11-2010, 22:05
به نظر من باز از بدون گارانتي خريدن بهتره