PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متال گیر2

معرق
09-05-2006, 13:57
سلام
در متال گیر2
جایی بین strut K وL strut که پلی است و به shell 2 میرسد. اما پل شکسته شده و نمی توان از آن عبور کرد . و این بعد از مرحله ای است که با هواپیما به رایدن حمله کرده اند.
با تماس بی سیمی از colonel راهنمایی خواستم و می گوید:
Raiden, if you jump as far as you can, you could reach the other side. Try roolling to take off from the very edge.

حالا چی کار باید بکنم برای عبوراز پل و داخل شدن به shell 2؟
سپاس

Amin
09-05-2006, 14:08
سلام
فكر كنم كلا دو تا مسير براي ورود به shell 2 بود كه يكيش همينه پلي هستش كه خراب شده
راستش زياد يادم نيست
اما چون خودم زياد از اووون پل شكسته پرت شدم پايين يادمه كه يه راه ديگه براي ورود به shell 2 پيدا كردم

چقدر كمك كردم :rolleye:

معرق
09-05-2006, 14:21
دستت درد نکنه
ولی هیچ راه بازگشتی هم برام نمونده

Black Hawk
09-05-2006, 15:42
اگه هواپيما رو زدي بايد برگردي و از روي دسته ي پل و لوله هاي آزاد عبور كني دقت كني پيداش مي كني

ماراتون
11-05-2006, 01:13
من یه سوال داشتم می خواستم ببینم مرحله اول متالگیر همه اش که سیاهه و هیچ چیز رو نمی بینین حتی یه ذره
آیا مال من اینجوریه یا بازی درست اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M E H D I
11-05-2006, 12:58
من یه سوال داشتم می خواستم ببینم مرحله اول متالگیر همه اش که سیاهه و هیچ چیز رو نمی بینین حتی یه ذره
آیا مال من اینجوریه یا بازی درست اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مال من هم همينجوري بود. نمي دونم علتش چيه. احتمالا از گرافيك هستش. :sad:

Black Hawk
12-05-2006, 15:19
اشكال از كارت گرافيكتونه

معرق
12-05-2006, 23:27
حضور همه تو ن سلام
به عرض برسونم که با کارت گرافیک 64 اول بازی رو نصب کردم ولی در xp سیاه بود و فقط صداش میومد.
با ویندوز me بالا می اومدم و بازی می کردم اما در مرحله ای که باید از خود متال گیر عکس می گرفت قفل می شد و باید از کیس سیستم رو رستارت می کردم.
در این بین حدود دو یا سه بار بنا به دلایل مختلف ویندوز رو دوباره نصب می کردیم.
بعد از آخرین دفعه (دو روز به عید) بنا به اتفاقی متوجه شدم که در xp بازی با صدا و تصویر انجام می شه - کارت گرافیک همچنان 64 است -
اما چندی پیش که بازی رو برای داداشم تو کامپیوترش نصب کردم فقط صدا بود و تصویری سیاه
اینها همه بماند
ایا کسی هست که به سوال اولم جواب بده؟
چون ...
جواب های داده شده عملی نبودند.
سپاس

ماراتون
13-05-2006, 00:24
در مورد سیاه بودن صفحه و مشکل کارت گرافیک چه راه حلی را پیشنهاد می کنید.

معرق
13-05-2006, 21:25
اگه بلد بودم به زخم خودم می زدم و به شما هم کمک می کردم