PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلاهبرداری به سبک جدید (افرانت)

DrXoX
01-11-2010, 06:02
سلام
اول از همه بگم این موضوع فقط و فقط برای اطلاع دوستانی هست که قراره از شرکت افرانت سرویس ADSL بگیرن

یکی از دوستام می خواست برای اولین بار ADSL بگیره و چون سرعت اینترنت رایگان شبانه براش مهم بود بهش چند شرکت پیشنهاد دادم که دوستم شرکت افرانت رو انتخاب کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد من به دوستم گفتم قیمت ها و محدودیت هاش خیلی شبیه صبانت هستش ، زنگ بزن سوال کن ببین اینترنت شبانش هر یک ساعت دیسکانکت میشه یا نه ، زنگ زده بود و گفته بودن نه از ساعت 3 تا 7 رایگان و پشت سر هم هستش

سرویس هایی هم که این شرکت ارائه میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به دوستم گفته بودن ما 1MB بدون این که شما مدرکی ارائه بدین بهتون میدیم و سرعت هم واقعا 1MB هستش
یعنی سرویس 1 مگ با محدودیت 6 گیگ برای سه ماه (ماهی 18900)

الان بعد از 7 روز که کارهاش انجام شده بود ، رفتم خونشون و اینترنتش رو راه انداختم در کمال ناباوری دیدم صبانت هستش ، دوستم زنگ زد بهشون علت رو پرسید ، گفتن اگه نمی خوای ما پولت رو پس میدیم !

یعنی الان سرویسی که گرفته دقیقا مثل سرویس 128 سه ماهه با محدودیت 15G صبانت هستش با این تفاوت که 9 گیگ کمتر به دوستم دادن!!!
به دوستم گفتم تو 1MB گرفتی و باید شبانت 1مگ واقعی باشه ولی مال اون هم دقیقا مثل همه صبانتی هستش یعنی چند ثانیه اول سرعت 120 و بعد میاد روی 20

واقعا متاسفم برای بعضی از شرکت ها که از هر راه و ترفندی قصد سود بیشتر دارن

از مدیران عزیز خواهش می کنم تاپیک رو حذف نکنن چون ممکنه خیلی ها این طوری بدون اطلاع ضرر کنن

موفق باشید

Kianoosh
01-11-2010, 06:52
ها پس اون شرکتی که می گفتی یک مگ راحت میده این بود بله؟:دی

DrXoX
01-11-2010, 06:55
ها پس اون شرکتی که می گفتی یک مگ راحت میده این بود بله؟:دی

آره خوب شد نگرفتی ، من که گفتم صبر کن دوستم بگیره بعد اگه خواستی برو بگیر :5:
این تاپیک رو زدم تا بقیه دوستان هم با کلاهبرداران اینترنت آشنا بشن و پول بیخودی به این جور شرکت های من در آوردی ندن!

floorfilla73
01-11-2010, 09:39
سلام دکی منو شناختی ؟ هومی ام خانوارز بابا تو کجا اینجا کجا :10:بابا عجب کلاهی رفته سرتون یه مارش 50 هزار تایی از اونا که قلق داری بفرست کل شرکت رو جمع کن آخه کجای دنیا نت ا مگ سفارش میدی بهت 128 میدن :19:

DrXoX
02-11-2010, 03:57
سلام دکی منو شناختی ؟ هومی ام خانوارز بابا تو کجا اینجا کجا :10:بابا عجب کلاهی رفته سرتون یه مارش 50 هزار تایی از اونا که قلق داری بفرست کل شرکت رو جمع کن آخه کجای دنیا نت ا مگ سفارش میدی بهت 128 میدن :19:

به به سلام
کجایی مرد مومن ، یه آی دی یاهو دادی به ما 2 ساله آنلاین نشدی :5:

128 نیست ، همون 1MB دادن بهش ولی مشکل اینجاست که این شرکت خودشو افرانت جا زده در صورتی که همون صبانته!

الان از صبانت سرویس 128 ، 256 ، 512 ، 1MB بگیری همشون سرعتش 1MB هستش ولی اونایی که خبر ندارن ممکنه پول مفت به این شرکت ها بدن

Hamid69
04-11-2010, 21:19
الان دیگه واقعاً اگه کلاه سر آدم نزارن باید براش تاپیک باز کرد.

*PiNk PaNTHeR*
04-11-2010, 21:27
برای همینه که باید هیپستر بازی رو بذارید کنار و از شرکتهای نامدار سرویس بگیرید.

DrXoX
05-11-2010, 04:26
برای همینه که باید هیپستر بازی رو بذارید کنار و از شرکتهای نامدار سرویس بگیرید.

:8: مشکل اینجاست که نامداراش هم ....

شاتل

انگار امشب اوضاع بدجور خرابه
سرعت دانلود من با اکو 2 مگ بالاتر از 15 نمیره
پشتیبانی هم تماس میگیرم همه خط ها اشغاله
ما که رفتیم بخوابیم

پارس آنلاین

نمی دونم چرا اینقدر سرعت پارس آنلاین افتضاح شده. مخصوصا بین ساعت های 17 تا 19 به سختی سرعت دانلود می رسه به 50

و....

در کل به شرکت ها در پیت و من در آوردی اعتماد نکنید

mohammad_smart
10-11-2010, 01:10
کاملا تاید میکنم سرویس صبا نت کاملا آشغال و بی مصرف شده از همون اولشم مالی نبود فقط شبانش ارزش داشت .نمیخام توهین کنم ولی با این شرایطی که الان صبا داره و این همه یوزره نارازیه جون به لب اومده ادم با اینترنت مخابرات یا موبایل کانکت بشه حال چه ایرانسل چه همراه اول خیلی بهتر از این صبانت اشغاله که سره این همه ادمو کلاه گزاشته