PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس X

iranimary
31-10-2010, 23:45
سلام دوستان

مدتیه وقتی به اینترنت وصل میشم بعد از 5 الی 10 دقیقه سیستم از اتصال به اینترنت قطع میشه . پنجره connection status کنار ساعت رو هم باز نمی کنه .... وکلا سیستم هنگ میکنه ....(قالب ویندوز هم یه لحظه از ویندوز به کلاسیک میره و برمیگرده) .... کاملا مشخصه که یه ویروس اومد و همه چیزو خراب کرد ....

سیستم رو restart کردم و رفتم تو task manager تا ببینم چه پروسه هایی هستن که غیر طبیعی هستن ..... (که شاید برا ویروسه باشه)

یه پروسه به اسم wmiprvse.exe با username = network service بود . گفتم حتما همینه و اونو stop کردم . و به اینترنت وصل شدم . خوشبختانه ویروسه نیومد و من تونستم یکی دو ساعتی روی اینترنت باشم.

ولی روزای بعد باز این ویروسه سرو کله اش پیدا شد. البته بگم nod 32 هم update هس و یه ویروس توی مسیر windows\system32\x بدون هیچ پسوندی پیدا میکنه و اونو Quarantine میکنه ولی فایده نداره و ویروسه بازم میاد. و من هر دفعه اونو پاک می کنم ولی بازم هر دفعه nod32 توی همون مسیر پیداش میکنه . (انگار که ویروسه خودشو دوباره میسازه)

این روزا وقتی سیستم بالا میاد توی task manager چند تا پروسه میان و بعد از چند ثانیه هم ناپدید میشن . طوری که من نمی تونم دکمه end process رو بزنم و stop اش کنم. عکس این پروسه ها رو هم گذاشتم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا اگه کسی این ویروس رو میشناسه به من کمک کنه ..... خیلی داره اذیت میکنه .....:19:

M E H R A N
01-11-2010, 04:17
سایت زیر رو باز کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برنامۀ Hitman Pro رو بر حسب 32 بیتی یا 64 بیتی بودن ویندوزت دانلود کن.

بعد توسطش سیستمت رو اسکن کن. فقط موقع اسکن حتما یادت باشه که این اسکنر بصورت آنلاین عمل میکنه و حتما موقع اسکن کردن باید به اینترنت وصل باشی.

اگر هم نیتونی ارتباطت رو با اینترنت حداکثر 30 دقیقه که برای اسکنش طول میکشه نگه داری اونوقت برنامۀ زیر رو دانلود کن و بعد از آپدیت کردنش حتما گزینۀ فول اسکن را انتخاب کن و باهاش سیستمت رو اسکن کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این برنامه ها رایگان هستند و مشکلی برای آنتی ویروس اصلی سیستم درست نمیکنند. بعد از نصبشون هم سعی کن نگهشون داری و پاک نکنی.