PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دل1520 ویستا روش نصبه چه جوری روش ایکس پی نصب کنیم که ویستا نپره؟

Help118
31-10-2010, 22:44
همگی می دونیم که برای داشتن دو سیستم عامل مثل ایکس پی و ویستا اول باید ورژن قدیمی سیستم عامل رو نصب کرد بعش سیستم عامل جدیدتر مثل سون یا ویستا رو نصب کرد
دوست من رو لپ تاپش ویستا داره همون ویستایی که توسط کارخونه و بک آپ گیری شده توسط دی وی دی ریکاوری هستش روش نصبه و این دوستمون توش برنامهه ای مهمی نصب کرده که هرگز نباید پاک بشه
حالا من ویندوز ایکس پی ساتا ادیشن رو روش نصب کنم میدونم که حتما بوت لودر ویستا خراب خواهد شد و ویستا از کار می افته که افتاد!!!!!!!!!! خدارو شکر که من بک آپ گرفته بودم
شنفته بودم که فایلی تو ویستا یا سون هستش معادل boot.ini که اسمش bcdedit نام داره و پیداش کردم و کاری هم نتونستم بعد نصب ایکس پی و از کار افتادن ویستا بکنم حالا به نظرتون چه جوری میشه این کار رو کرد؟

سوال دوم: فرض کنیم که من ایکس پی رو تو درایو دی نصب کردم و کار مر کنه و حالا می خوام توسط دی وی دی ریکاوری لپ تاپ ویستاشم بریزم تو درایو سی با این کار هم ایکس پی از کار خواهد افتاد؟؟؟؟ چاره چیه؟

سوال سوم : ویندوز ایکس پی ساتا ادیشن 64 بیتی از کجا میشه گیر آورد؟

سوال چهارم: چه جوری میتونم ویندوز ایکس پی معمولی رو ساتا ادیشن کنم یعنی بهتر بگم فایل های را اهندازی هارد ساتا رو میشه رو فلش ریخت و از اون موقع نصب ویندوز با فشار دادن کلید اف 6 بهره جست؟

H@mid-Vista
01-11-2010, 18:41
اینجاها:

اكس پی ویستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نصب اكس پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم درایور ساتا:
Sata driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])