PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاشتن «یو‌.اس.‌بی» در دل دیوار برای «به اشتراک‌گذاری آزاد اطلاعات»!

satttanism
31-10-2010, 20:00
فارنت: تا بحال برای بسیاری از شما پیش آمده که یک حافظه یو.اس.بی را در خیابان پیدا کنید و از روی کنجکاوی و یا برای اینکه بتوانید صاحب آن را پیدا کنید بلافاصله آن را به اولین رایانه متصل کرده‌اید تا از اطلاعات درون آن بهره ببرید و یا به نوعی حس کنجکاوی خود را ارضا کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که برای اکثر افراد پی بردن به اطلاعات درون این حافظه حتی اگر برای آنها تکراری باشد امری لذت‌آور است، حالا شما تصور کنید در گوشه گوشه شهر شما شاهد حافظه‌های یو.اس.بی باشید که از دیوار بیرون زده‌اند و تنها انتظار افراد مشتاقی را می‌کشند که علاقه عجیبی به پی‌بردن به محتویات درون این حافظه‌ها دارند.

این ایده‌ایست که اکنون توسط یک فرد خلاق آمریکایی به نام ارام بارتول در برخی محله‌های شهر نیویورک اجرا شده است. او در این طرح که نام آن را Dead Drops (دورانداختنی های مرده..!) گذاشته با قرار دادن حافظه‌های یو.اس.بی در دل دیوار به افراد مختلف اجازه به اشتراک‌گذاری فایل‌ها را در کمال گمنامی و ناشناس بودن واقعی می‌دهد.

استفاده از این حافظه‌ها برای هر کسی آزاد است و اشخاص به راحتی و با اتصال لپ تاپ خود به این یو.اس.بی ها قادر به دانلود اطلاعات درون این حافظه‌ها و یا اضافه کردن به آن هستند.

در همین حال نباید شور و شوق ویروس‌نویسان را نادیده گرفت که به راحتی می‌توانند از این امکان برای انتقال آسوده فایل‌های آلوده خود بهره ببرند.

_LOVE_CODER_
01-11-2010, 11:47
چه ایده قشنگی

Arash4484
01-11-2010, 12:07
بسیار جذاب....
اما عده ای با آجرش در ایران میکنند ومیبرند....:31:
من توی قهوه خانه ای تو درکه فلشم رو گم کردم /چند لحظه بعد جلوی چشم خودم پسر قهوه چی اونور قهوه خونه پیداش کرد! رفتم بگیرمش ازش ؛میگفت کدوم فلش:18:؟!
خلاصه مصیبتی شد تا ازش پس گرفتیم....:41:
الانم توی تموم مموریها وفلشهام یک فایل ((مژدگانی))همراه با شماره موبایل گذاشتم تا اگر کسی پیداشون کرد به اطلاعاتم رحم کنه وبیاد پول فلش رو بگیره و USP روبده وبره!:10:

zahedy2006
01-11-2010, 17:51
فرض کنید 5 سال دیگه تعداد این فلش ها زیاد شده روی دیوار ها. اونوقت یه دستگاه مختصات رسم می کنند و می گویند فلش با مختصات x=2 , y=7 روی دیوار خانه هفتم در کوچه فلان محله فلان توش فلان فایله !!

starpars
01-11-2010, 18:12
وقتي بابات ديد تو فلش در خونتون فيلم چيز ريختن بهت ميگه پسر خوب اينا چيه هان؟ چيه كيه كيييه:18:

kiarash3500
09-11-2010, 08:57
وای خدا خبر به این با حالی تو عمرم نشنیده بودم...