PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میشه جلوی باز شدن پنجره های برنامه هایی که تو استارت اپ هستن(بعد از لوگین) رو گرفت؟

pars20
31-10-2010, 18:07
بعد از لوگین پنجره بعضی از برنامه ها که تو استارت اپ هستن باز میشه .باید یکی یکی پنجرشون رو ببندم. برنامه یا روشی برای نیست که که نخوام هر بار بعد از لوگین پنجره رو ببندم ؟
با دستکاری تنظیمات این برنامه ها هم درست نشد
سطح حرفه ای

Mohammad King
31-10-2010, 20:26
سلام

روی دکمه استارت کلیک کنید...بعد در صفحا باز شده به استارت آپ برید و برنامه ی مورد نظر را پاک کنید...

ATA FARZADI
31-10-2010, 21:16
میتونی از برنامه EVEREST Ultimate استفاده کنید

و برنامه هایی رو که نمیخواین بالا بیاد رو غیر فعال کنید

pars20
31-10-2010, 23:51
میخوام این برنامه ها با ویندوز اجرا بشه ولی نمیخوام بنجره اش باز بشه

Amir Varasteh
01-11-2010, 00:08
میخوام این برنامه ها با ویندوز اجرا بشه ولی نمیخوام بنجره اش باز بشه

یعنی میخوای بره تو System Tray ؟

این امکان رو باید خود برنامه داشته باشه که موقع اجرا شدن بره توی Tray .

اگه اشتباه میکنم اساتید لطفا تصحیح کنن.

pars20
01-11-2010, 17:14
تشکر امیر جان
یعنی میخوای بره تو System Tray ؟
بله
این امکان رو باید خود برنامه داشته باشه که موقع اجرا شدن بره توی Tray .
ندارن
اگه اشتباه میکنم اساتید لطفا تصحیح کنن.
اشتباه نمیکنید ولی بعضی از برنامه های ساده هستن که همچنین امکانی نداره و باید دستی فرستادشون تو System Tray
مشکل هم همینجاست دستی و اتوماتیک

hkhafan
01-11-2010, 19:03
سلام ؛

متأسّفانه تا حالا برنامه ای رو ندیدم که این کار رو به صورت اتوماتیک انجام بده .

دوست عزیز با یه برنامه ی 1 مگی که تاز اوپن سورس هم هست احتمالاً مشکلتون حل میشه :

اسم برنامه Minime هستش که ورژن 2ش رو می تونید از اینجا بگیرید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کارش هم اینه که در اول کار براش 2تا شورتکات ( یکی برای مخفی کردن و یکی برای نمایش پنجره ها ) تعیین می کنید و میره تو همون سیستم ترای مخفی میشه ، هر بار خواستید چیزی رو مخفی کنید اون شورتکاتی که تعیین کردید رو میزنید و تموم .
پنجره هایی هم که مخفی میشه رو می تونید یا با شورتکات دوم یا از طریق سیستم ترای برگردونید.

درسته اتوامتیک این کار رو نمیکنه ولی از هیچی بهتره :46:

موفّق باشید

pars20
04-11-2010, 00:41
میخوام اتوماتیک بره تو سیستم تری
خودم 3-4 تا از این برنامه ها دارم

SiyahVash
04-11-2010, 20:19
سلام؛
اگه برنامه های مورد نظرتون رو (که می خواین برن تو SysTray) بفرمایین شاید بشه راهی پیدا کرد.
در مورد بعضی برنامه ها با گذاشتن پارامتر b/ انتهای خط فرمان (همون Path) و بعضی برنامه ها هم با پارامتر min/ توی Startup این کار عملی میشه.
این لینک رو هم ببینید:

pars20
05-11-2010, 00:10
سلام؛
اگه برنامه های مورد نظرتون رو (که می خواین برن تو SysTray) بفرمایین شاید بشه راهی پیدا کرد.
در مورد بعضی برنامه ها با گذاشتن پارامتر b/ انتهای خط فرمان (همون Path) و بعضی برنامه ها هم با پارامتر min/ توی Startup این کار عملی میشه.
این لینک رو هم ببینید:

ممنون میشم بیشتر تو ضیح بدید . با این برنامه کار کردید؟ میتونه اتوماتیک پنجره ها رو بفرسته به تری؟

SiyahVash
05-11-2010, 16:47
با برنامه ش کار نکردم، ولی توضیحاتش رو که خوندم این امکان رو داشت، می تونید نسخه Trialش رو تست کنید خودتون ببینید کارتون رو راه میندازه یا نه...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من ترجیح میدادم برنامه هاتون رو بگین تا ببینیم میشه دستی درستش کرد؛
برای مثال شما اگه توی رجیستری به آدرس های زیر برید:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run]
لیست برنامه های Startup رو می بینید، فرضا برنامه مورد نظرتون آدرس C:\Program Files\Application.exe رو داره، شما به آخرش b/ اضافه می کنید:
C:\Program Files\Application.exe /b
min/ هم برای Minimize کردن پنجره هاست، که در مورد برنامه هایی که با Minimize به جای Taskbar به Tray میرن جواب میده.

pars20
07-11-2010, 01:17
با برنامه ش کار نکردم، ولی توضیحاتش رو که خوندم این امکان رو داشت، می تونید نسخه Trialش رو تست کنید خودتون ببینید کارتون رو راه میندازه یا نه...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من ترجیح میدادم برنامه هاتون رو بگین تا ببینیم میشه دستی درستش کرد؛
برای مثال شما اگه توی رجیستری به آدرس های زیر برید:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run]
لیست برنامه های Startup رو می بینید، فرضا برنامه مورد نظرتون آدرس C:\Program Files\Application.exe رو داره، شما به آخرش b/ اضافه می کنید:
C:\Program Files\Application.exe /b
min/ هم برای Minimize کردن پنجره هاست، که در مورد برنامه هایی که با Minimize به جای Taskbar به Tray میرن جواب میده.

تشکر.نمیشه دستی درستش کرد تستش کردم. این دوکاراکتر اسپیس هم داره؟ این دوکاراکتر به شورت کارت توی استارت اپ اضافه بشه یا رجیستری؟