PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای محدود کردن اجرای برنامه ها

dimah2005
31-10-2010, 00:57
برنامه ای که ساعات اجرا شدن برنامه ای خاص رو محدود کنه
------
مثلا ، ورد میکروسافت افیس رو فقط در ساعات اداری قابل اجرا باشه

tajrobenik
03-11-2010, 00:47
من هم دنبال همچین برنامه ای هستم ...!؟؟؟!؟؟!؟؟؟

tajrobenik
03-11-2010, 00:59
یه نرم افزار دیگه هم می خواستم همین جا می گم امید وارم به نتیجه هم برسه ( با این که بعید می دونم)

==========
نرم افزاری که یه سرچ exe داشته باشه و تمام فایل های اجرایی رو پیدا کنه و بهش بگیم فقط و فقط همین ها مجوز اجرا شدن دارن.
کاربرد: این جوری هیچ وقت فایل ویروسی که تو فلش هست اجرا نمی شه. یا هر گونه فایل ناشناس دیگر.

Arash4484
03-11-2010, 03:43
نرم افزاری که یه سرچ exe داشته باشه و تمام فایل های اجرایی رو پیدا کنه و بهش بگیم فقط و فقط همین ها مجوز اجرا شدن دارن.
کاربرد: این جوری هیچ وقت فایل ویروسی که تو فلش هست اجرا نمی شه. یا هر گونه فایل ناشناس دیگر.

خوب این همه ویروس EXE چی میشند؟!

tajrobenik
03-11-2010, 13:21
خوب این همه ویروس EXE چی میشند؟!

معمولا ویروس های exe داخل فلش هستن و کلا از سیستم و هارد اطمینان دارم که exe ها ویروسی نیستن ...
بنا بر این اطمینان دارم ازشون ... و می تونن اجرا بشن ...

اما نمی خوام هیچ گونه فایل اجرایی داخل فلش اجرا بشه !

کسی هست راهنمایی کنه؟

tajrobenik
08-11-2010, 14:07
........................ نبود؟

سوال سخت ه ؟

tajrobenik
11-11-2010, 17:55
.........................

لطفا یه سایت مرجع یا یک فروم دیگه بگین که تو این زمینه فعال باشن؟!؟

alireza1411
11-11-2010, 22:55
.........................

لطفا یه سایت مرجع یا یک فروم دیگه بگین که تو این زمینه فعال باشن؟!؟

فکر کنم منظورتون یه تاپیک دیگه هستش نه فروم دادا ..:10:

ببین فایروال نصب کنی مثلا قویترینش کمودو دیگه ویروس اجرا هم بشه مشکلاتش خیلی کمه و شاید در 99 درصد موارد اصلا هیچ مشکلی پیش نمیاد. به همه چی هم گیر میده ... یعنی پچ و کرک و .... همه چی رو میبنده.

ادمین میتونه فایل رو به لیست فایلهای مورد اعتماد اضافه کنه که گیر نده. برنامه ی خوبیه ولی دقیقا چیزی که سوال کردی نیستش ....

راستی یه چیز دیکه ... از دیپ فریز هم میشه استفاده کرد. دوستم تو کافی نت درایور سی رو این جوری فریز کرده و هر وقت ری استارت میشه همه چی برمیگرده به حالت قبل. البته باید به یوزر ها بگی که تو سی سیوی نکنن و تو یه جایی که فریز نیست سیو کنن که داکیومنت هاشون نپره.

پس شد ای دو مورد:

Comodo Internet Security
Deep Freeze

اولی که رایگانه و دومی هم تو فکر کنم راسخون یا پی سی دی با کرکش گذاشته بودن برای دانلود و سالم هم بود.

ببخشید اطلاعات ناقصه دادا ...

:11::11::11:

tajrobenik
12-11-2010, 00:21
فکر کنم منظورتون یه تاپیک دیگه هستش نه فروم دادا ..:10:

ببین فایروال نصب کنی مثلا قویترینش کمودو دیگه ویروس اجرا هم بشه مشکلاتش خیلی کمه و شاید در 99 درصد موارد اصلا هیچ مشکلی پیش نمیاد. به همه چی هم گیر میده ... یعنی پچ و کرک و .... همه چی رو میبنده.

ادمین میتونه فایل رو به لیست فایلهای مورد اعتماد اضافه کنه که گیر نده. برنامه ی خوبیه ولی دقیقا چیزی که سوال کردی نیستش ....

راستی یه چیز دیکه ... از دیپ فریز هم میشه استفاده کرد. دوستم تو کافی نت درایور سی رو این جوری فریز کرده و هر وقت ری استارت میشه همه چی برمیگرده به حالت قبل. البته باید به یوزر ها بگی که تو سی سیوی نکنن و تو یه جایی که فریز نیست سیو کنن که داکیومنت هاشون نپره.

پس شد ای دو مورد:

Comodo Internet Security
Deep Freeze

اولی که رایگانه و دومی هم تو فکر کنم راسخون یا پی سی دی با کرکش گذاشته بودن برای دانلود و سالم هم بود.

ببخشید اطلاعات ناقصه دادا ...

ممنون دوست عزیز که جواب دادین...

راه حل هاتون خوب ه اما مشکلاتی هم داره.
کومودو یکم کار باهاش سخته و با زدن چند دکمه اشتباه امکان داره فایل ها رو پاک کنه و کلا سیستم پیچیده ای داره.

و دیپ فریز هم کرک شدس در نتیجه بعضی جاها به مشکل بر می خوره و سرعت سیستم رو خیلی زیاد می گیره...

...

چرا این روشی که من می گم وجود نداره؟
آیا برنامه نویسی سختی می خواد؟
یا الان همچین نرم افزاری هست؟

alireza1411
12-11-2010, 00:37
ممنون دوست عزیز که جواب دادین...

راه حل هاتون خوب ه اما مشکلاتی هم داره.
کومودو یکم کار باهاش سخته و با زدن چند دکمه اشتباه امکان داره فایل ها رو پاک کنه و کلا سیستم پیچیده ای داره.

و دیپ فریز هم کرک شدس در نتیجه بعضی جاها به مشکل بر می خوره و سرعت سیستم رو خیلی زیاد می گیره...

...

چرا این روشی که من می گم وجود نداره؟
آیا برنامه نویسی سختی می خواد؟
یا الان همچین نرم افزاری هست؟

من هم منتظرم دیگر دوستان نظر بدن و برنامه معرفی کنند.

ببینید کمودو یه خورده قبول دارم سخته و گاهی میره رو اعصاب مخصوصا در مورد کرک ها ولی بد نیست. اولاش اذیت میکنه ..

دومی هم آره سرعت رو میگیره .... ولی چاره چیه ؟
تا همچین برنامه ای بیاد یا دوستان معرفی کنند باید صبر کنیم.

smd7m
12-11-2010, 17:53
سلام
شما براي محدود نمودن ويندوز و برنامه ها مي تونيد از نرم افزار WinBoost استفاده كنيد.
WinBoost ابزاري است براي دسترسي ساده تر به تنظيمات مخفي و مختلف ويندوز ، ويژگي استفاده از اين نرم افزار اينه كه شما با يك محيط ساده و گرافيكي براي انجام تنظيمات ويندوز روبرو هستيد واين از خصوصيات مهم اين نرم افزار است، با اين نرم افزار ميتونيد به صدها تنظيم مخفي ويندوز دسترسي داشته باشيد! مانند دسترسي آسان به تنظيمات منوي استارت ، دسكتاپ ، اكسپلور ويندوز و ... ! در يك كلام به كمك اين نرم افزار ميتونيد به همه تنظيمات و چيز هايي كه در حالت عادي در دسترس نيستند دسترسي پيدا كنيد و اونها رو تغيير بدين ! اين نرم افزار با كليه سيستم عامل ها سازگاري داره و همچنين در همه مراحل و تنظيمات با توضيحات مفيدي كه ارايه ميده به شما كمك ميكنه و از خراب كاري جلوگيري به عمل مياره!

tajrobenik
13-11-2010, 06:12
سلام
شما براي محدود نمودن ويندوز و برنامه ها مي تونيد از نرم افزار WinBoost استفاده كنيد.
WinBoost ابزاري است براي دسترسي ساده تر به تنظيمات مخفي و مختلف ويندوز ، ويژگي استفاده از اين نرم افزار اينه كه شما با يك محيط ساده و گرافيكي براي انجام تنظيمات ويندوز روبرو هستيد واين از خصوصيات مهم اين نرم افزار است، با اين نرم افزار ميتونيد به صدها تنظيم مخفي ويندوز دسترسي داشته باشيد! مانند دسترسي آسان به تنظيمات منوي استارت ، دسكتاپ ، اكسپلور ويندوز و ... ! در يك كلام به كمك اين نرم افزار ميتونيد به همه تنظيمات و چيز هايي كه در حالت عادي در دسترس نيستند دسترسي پيدا كنيد و اونها رو تغيير بدين ! اين نرم افزار با كليه سيستم عامل ها سازگاري داره و همچنين در همه مراحل و تنظيمات با توضيحات مفيدي كه ارايه ميده به شما كمك ميكنه و از خراب كاري جلوگيري به عمل مياره!

این نرم افزاری که شما گفتین نرم افزار خوبی هست...
البته در این موردی که من می گم نرم افزار InTouch Lock 3.4 کاربردی تر هست....
اما این نرم افزار هم فقط می تونه فلش رو قفل کنه ...

من نرم افزاری می خوام که به فایل های فلش دسترسی داشته باشم.
اما به هیچ عنوان نشه فایل های exe داخل فلش رو اجرا کرد....؟

smd7m
13-11-2010, 09:26
Hidetools Parental Control
نرم افزار Hidetools Parental Control یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه ضبط هرگونه اعمال برروی سیستم شخصی میباشد که مسلما بکار ما می آید خصوصا در سیستم های اداری که به اینطور مسائل نیاز است.این نرم افزار به صورت کاملا مخفیانه عمل میکند بطوری که در Task Manager هم اثری از خود به جای نمیگذارد و فقط در صورتی نمایان میشود که شما کلیدهای ترکیبی مربوطه را که نرم افزار به شما داده است و یا خود برای آن تعریف کرده اید بقشارید.اما اعمالی که این نرم افزار میتوانید برای شما بصورت کامل ضبط کند و در صورت نیاز گزارش کاملی در اختیار شما قرار دهد .
- وب سایتهای دیده شده :
این نرم افزار قابلیت ذخیره آدرس ها و صفحات بازدید شده از سایتهای اینترنتی را دارد ، مهم نیست چه حجمی از اطلاعات در مرورگر بارگذاری میشوند مهم این است که این نرم افزار گزارش کامل کار خود را به شما میدهد.
- مطالب تایپ شده توسط کیبورد:
تمامی اعمال کیبورد ، که شخصی ممکن است انجام دهد توسط این نرم افزار ضبط خواهد شد و شما در صورت لزوم میتوانید بدانید که چه چیزهایی را نوشته اند !
- نرم افزارهای اجرا شده :
نرم افزار hidetools parental control به صورت کاملا مستقل عمل میکند و هیچ تداخلی با نرم افزارهای دیگر نخواهد داشت ، و تمامی اعمال نرم افزارهای اجرا شده را نیز انجام میدهد.بعنوان مثال ، نرم افزار Media Player وقتی فایلی را اجرا میکند ، این نرم افزار آدرس لوکیشن اصلی فایل را نیز به شما خواهد داد.
- قابلیت عکسبرداری از محیط کار :
این نرم افزار طبق دستوراتی که شما از قبل برایش تعیین میکنید به صورت کاملا مخفیانه و بی سروصدا از محیط سیستم در هنگام کار عکس برداری خواهد کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tajrobenik
18-11-2010, 23:43
نرم افزار نرم افزار InTouch Lock 3.4 کاربردی تر هست....
اما اونم گاهی اوقات کار نمی کنه ...
Hidetools Parental Control که اصلا کاربردی نیست.

من نرم افزاری می خوام که به فایل های فلش دسترسی داشته باشم.
اما به هیچ عنوان نشه فایل های exe داخل فلش رو اجرا کرد....؟
آیا همچین امکانی تو خوده وندوز نیست؟
یک یوزر بسازیم که نتونه فایل اجرایی رو باز کنه؟