PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي در مورد ويروس ناشناخته

shadyakh1
30-10-2010, 22:00
با سلام خدمت تمام دوستان
مشكل از اونجا شروع شد كه يه فلش به سيستم وصل كردم البته با ناد32 اپديت اسكن كردم چيزي شناسايي نكرد
اما به محض اتصال تا مي خواستم يكي از فيلم هاي روي فلش رو اجرا كنمKMPlayer از كار افتاد يعني هنگ مي كرد
با نصب مجدد اشكال برطرف شد اما از اون موقع سيستم كند شده بعضي وقتا بي مورد ريست مي شه يا از بازي خارج ميشه تو اينترنت اذيت مي كنه و .... خواستم سيستم رو فول اسكن كنم كه سيستم هنگ مي كنه يعني از يه درصدي جلوتر نمي ره چند بارهم تست كردم با چندتا برنامه ضد تروجان تست كردم چيزي پيدا نكردن به روت كيت شك كردم كه چندتا برنامه ضد روت كيت هم تست شد چيزي پيدا نكرن واخطاري هم نبود فقط انتي روت كيت پاندا موقعي كه به اسكن رجيستري مي رسه يك هو برنامه بسته مي شه يه بار هم ويندوز رو تعمير كردم ولي هيچ فايد ه اي نداشته از دوستان درخواست دارم اگه ممكنه منو راهنمايي كنن پيشاپيش تشكر مي كنم

jax2
30-10-2010, 23:44
با سلام خدمت تمام دوستان
مشكل از اونجا شروع شد كه يه فلش به سيستم وصل كردم البته با ناد32 اپديت اسكن كردم چيزي شناسايي نكرد
اما به محض اتصال تا مي خواستم يكي از فيلم هاي روي فلش رو اجرا كنمKMPlayer از كار افتاد يعني هنگ مي كرد
با نصب مجدد اشكال برطرف شد اما از اون موقع سيستم كند شده بعضي وقتا بي مورد ريست مي شه يا از بازي خارج ميشه تو اينترنت اذيت مي كنه و .... خواستم سيستم رو فول اسكن كنم كه سيستم هنگ مي كنه يعني از يه درصدي جلوتر نمي ره چند بارهم تست كردم با چندتا برنامه ضد تروجان تست كردم چيزي پيدا نكردن به روت كيت شك كردم كه چندتا برنامه ضد روت كيت هم تست شد چيزي پيدا نكرن واخطاري هم نبود فقط انتي روت كيت پاندا موقعي كه به اسكن رجيستري مي رسه يك هو برنامه بسته مي شه يه بار هم ويندوز رو تعمير كردم ولي هيچ فايد ه اي نداشته از دوستان درخواست دارم اگه ممكنه منو راهنمايي كنن پيشاپيش تشكر مي كنم

سلام دوست عزیز
خب شما با یه آنتی ویروس دیگه غیر نود اسکن کنید
مثلا کسپرسکای یا کومودو
در ضمن از این فایل هم میتونید استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

راستی اول با این اسکن کن حجمش کمتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد دانلود اکسترکت کن تو درایو c
بعد برو تو runو بنویس

C:\klwk.com /s

shadyakh1
31-10-2010, 07:33
ممنون دوست عزيز برنامه دوم رو تست كردم چيزي پيدا نكرد اما به علت محدوديت اينترنت نمي تونم فايل اول رو بگيرم درضمن مابقي انتي ويروس هارو هم تست كردم البته بدون آپديت چون محدوديت حجمي دانلود دارم نمي توم اپديت كنيم كسپرسكي بيت ديفندر و چند انتي ويروس ديگه رو امتحان كردم يا چيزي پيدا نمي كنن يا همونطور كه گفتم در موقع اسكن هنگ مي كنن به نظر تون اين چيه ؟
هرچي تو اينترنت گشتم مطلب را جع به اين قضيه پيدا نكردم ضمنا تيك هاي شو هيدن سيستم هميشه فعاله وچيزي توي فلش به صورت مخفي وجود نداشت الان هم فايل مشكوكي توي سيستم درحال اجرا نيست اگه بيشتر راهنمايي بفرماييد ممنون مي شم ايا اين ويروسه يا چيزي ديگه خودم به روت كيت خيلي شك دارم برنامه قوي براي از بين بردن روت كيت ها هست يا نه؟

jax2
31-10-2010, 09:05
سلام
شما برنامه ی malware byte anti malware رو هم تست کنید

shadyakh1
31-10-2010, 09:16
اين برنامه و تقريبا تمام برنامه هاي ضد تروجان رو تست كردم نتيجه اي نداشته

jax2
31-10-2010, 12:16
اين برنامه و تقريبا تمام برنامه هاي ضد تروجان رو تست كردم نتيجه اي نداشته

همین برنامه رو آپدیت کردید یا نه؟؟
چون گفتید محدودیت اینترنت دارید

در آخر از نرم افزار hitman pro استفاده کنید

shadyakh1
05-11-2010, 12:50
ممنون از جواب دادنت دوست عزيز بعد از چند روز تونستم برنامه رو اپديت كنم همچنان چيزي پيدا نكرد در ضمن يك سري مشكل جديد به وجود اومده مثلا مانيتور تصويرش سياه ميشه با اينكه چراغش روشنه به نظرتون مي تونه از ويروس باشه؟ با يه برنامه پاك كننده ريجستري هم هرچي كليد اضافه بود رو پاك كردم ولي بعضي هارو مي شناسه كه نمي تونه پاك كنه