PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطاهای نصب برنامه در موبایل؟؟؟

bushido
30-10-2010, 21:49
موقع نصب بعضی برنامه ها روی گوشی با خطاهایی رو به رو میشیم
میخواستم اگر کسی هرچه ازین خطاها رو میدونه بنویسه همراه با راه حلشون تا هر وقت مواجه شدیم بفهمیم چه کار کنیم

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

مثلا من در هنگام نصب برنامه ای با این خطا مواجه شدم ماله چیه؟
certificate eror.conect the application supplier

ABEL
31-10-2010, 07:56
دوست عزیز بعضی از برنامه ها نیاز به ساین کردن دارن.بعضی دیگر ساین شده هستن و خطا نمیده.گوشیتو باید ه ک کنی که خطا ها از بین بره و دیگه همچنین مشکلی واست پیش نمیاد.

bushido
31-10-2010, 18:31
دوست عزیز بعضی از برنامه ها نیاز به ساین کردن دارن.بعضی دیگر ساین شده هستن و خطا نمیده.گوشیتو باید ه ک کنی که خطا ها از بین بره و دیگه همچنین مشکلی واست پیش نمیاد.
مشکلم اینجاست این نرم افزار هکم نصب نمیشه و ارور میده فایل cer و key گوشیمو گرفتم و از طریق نرم افزار SignSIS-GUI هم سان میکنم بازم خوب نمیشه البته اینم بگم من برنامه ها رو روی موبایل دیگری میریزم بعد از طریق بلوتوث میریزم روی موبایل خودم این راه مشکلی که نداره؟

mmiladd
31-10-2010, 18:47
سلام..

اكثر خطا هاي نصب براي

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

اكثر خطا هاي نصب براي ساين كردن مي تونه باشه..

ABEL
02-11-2010, 11:19
مشکلم اینجاست این نرم افزار هکم نصب نمیشه و ارور میده فایل cer و key گوشیمو گرفتم و از طریق نرم افزار SignSIS-GUI هم سان میکنم بازم خوب نمیشه البته اینم بگم من برنامه ها رو روی موبایل دیگری میریزم بعد از طریق بلوتوث میریزم روی موبایل خودم این راه مشکلی که نداره؟

نه مشکلی نداره.برنامه HelloOx2 نصب نشد روی گوشیتون.شما همه مراحل که گفته شده درست رفتین؟

آموزش سایــن کردن با استفاده از برنامــه ا SignSiS ا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Shenel Ghermez
02-11-2010, 13:50
گوشیتون چیه ؟

bushido
02-11-2010, 19:17
نه مشکلی نداره.برنامه HelloOx2 نصب نشد روی گوشیتون.شما همه مراحل که گفته شده درست رفتین؟

آموزش سایــن کردن با استفاده از برنامــه ا SignSiS ا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آقا دستتون درد نکنه ممنون:11:
مشکل اشتباه خودم بود برنامه هیچ موردی نداشت