PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار deep freeze

narsiscivil
30-10-2010, 17:43
سلام من نرم افزار deep freeze نصب كردم. اين نرم افزار باعث ميشه كه هرموقع نرم افزاري را نصب كرديد بعداز ري استارت كردن كامپيوتر تمام اين نرم افزارهارو پاك ميكنه.حالا تمام نرم افزارهايي كه لازم دارمو بعداز نصب حذف ميكنه.مي خوام اونو uninstall بكنم ميگه اول بايد غير فعال بشه اين پيغام ميده
deep freeze standardmust be disable before any install/unhnstall can proced
براي غير فعال كردن اين نرم افزار وپاك كردن اون چي كار بايد بكنم؟؟؟؟؟؟نميشه روي اون كليك راست كرد .چي كار كنم؟؟؟؟؟لطفا راهنمايي ام بكنيد

asghar2008
31-10-2010, 10:35
دوست عزیز اگه می خوای نرم افزار هایی که نصب میکنی حذف نشن باید deep freezeo غیر فعال کنی و بعد از نصب دوباره activesh کنی .موقعی که deep freezeo نصب میشه نرم افزار به صورت فعال کار خودشو شروع میکنه یعنی هر نرم افزاری رو نصب کنی بعد روشن خاموش کردن کامپیوتر همشون پاک میشن.،اگه بر روی آیکن دیپ فریز کلیک کنی یه صفحه ای میاد که پسورد اولیه نداره
با زدن دکمه ok به صفحه اصلی نرم افزار میره ،اگه به دیپ فریز پسورد دادی ، برای غیر غعال کردنش همون پسورد بده برو تو برنامه از اونجا غیر فعالش کن.
بازم کمکی خواستی بگو ، من در خدمتم.

narsiscivil
31-10-2010, 15:49
سلام.از راهنماييتون متشكرم.اين نرم افزار روي كامپيوترم بوده تحت عنوان windows xp MRT حالا كه روش كليك مي كنم يك صفحه كوچيك آبي باز ميشه كه فقط 2گزينه exit و install داره وقتي install را مي زنم همون پيغامو ميده و هيچ گزينه كه بتونم كليك كنم يا پسورد داشته باشه نيست.موقع نصب فقط روي install زدم وخودش نصب شد وهيچ پسوردي نداره.جايي ديگه در كامپيوتر هست كه من بتونم اونو از اونجا غير فعال يا پاك كنم؟؟؟؟؟خيلي ازتون ممنونم

narsiscivil
31-10-2010, 15:54
خيلي از راهنماييتون متشكرم.اين نرم افزار تحت عنوان windows xp MRT در كامپيوترم بود ومن فقط گزينه install زدم وهيچ پسوردي ندادم.فقط با كليك كردن روي گزينه deep freeze كه در منوي استارت است 2گزينه exit و install وجود داره.جايي ديگه در كامپيوتر هست كه من بتونم از اونجا اين نرم افزار پاك يا غير فعال كنم؟؟؟؟خيلي ممنون

asghar2008
31-10-2010, 18:51
خيلي از راهنماييتون متشكرم.اين نرم افزار تحت عنوان windows xp MRT در كامپيوترم بود ومن فقط گزينه install زدم وهيچ پسوردي ندادم.فقط با كليك كردن روي گزينه deep freeze كه در منوي استارت است 2گزينه exit و install وجود داره.جايي ديگه در كامپيوتر هست كه من بتونم از اونجا اين نرم افزار پاك يا غير فعال كنم؟؟؟؟خيلي ممنون

سلام
موقعی که می خوای برنامه رو اجرا کنی 2 گزینه inastall و exit میاد؟
در این صورت برنامه ی شما به صورت کامل نصب نشده،اگه exit بزنی از برنامه خارج میشه و اگه install بزنی شروع میکنه به نصب برنامه.

برای آنیستال کردن Deep Freeze باید مراحل زیر را انجام بدی.
▪ Disable کردن Deep Freeze
۱) دکمه شیفت رو بگیر و با موس بر روی آیکون Deep Freeze کلیک کن. یا اینکه دکمه های Crtl-Alt-Shift-F۶ رو با هم بزن.
حالا شما باید پنجره ای را برای تایپ پاسوردتون مشاهده کنید. این پنجره در صورتی برای شما نمایان میشود که شما برای
برنامه خود پاسورد گذاشته باشید.
۲) در صورتی که برای برنامه خود پاسورد گذاشتید پاسورد خود را تایپ کنید. اگر هیچ پاسوردی را قبلا برای برنامه خود قرار
نداده اید هیچی تایپ نکنید و آن پنجره باز شده را فقــــــــــــط با زدن OK خاتمه دهید. در هر دو صورت یعنی چه پاسورد
قبلی خود را تایپ کنید و OK بزنید و چه بدون تایپ پاسورد در صورت نداشتن آن OK بزنید پنجره boot options برای باز خواهد
شد.
۳) "Boot thawed" را انتخاب کنید و بعد OK را بزنید. با این عمل شما برنامه Deep Freeze را در رستارت بعدی سیستمتون
از کار انداختید و یا به عبارتی دیگر آن را Disable کردید.
۴) سیستم خودتون را رستارت کنید. بعد از رستارت کردن سیستمتون شما آماده اید که برنامه Deep Freeze را آنیستال کنید
Unistall کردن Deep Freeze version ۵ برای سیستم های عامل ۹x/ME/۲K/XP
۱) فایل اینستالی برنامه Deep Freeze را پیدا کنید . در صورتی که شما اسم فایل را قبلا تغییر نداده باشید و نسخه فول آن را هم
داشته باشید باید اسم فایل اینستالی آن "DF۵Std.exe" باشد. و اگر از نسخه آزمایشی آن استفاده میکردید اسم فایل آن در
صورت تغییر ندادن آن باید "DeepFreezeSTDEval.exe" باشد. پس اول شما فایل اینستال برنامه را طبق توضیحاتی که در بالا دادم
پیدا کنید.
۲) فایل DF۵Std.exe را برای full version و یا فایل "DeepFreezeSTDEval.exe" در صورت eval بودن آن اجرا کنید.
۳) از قسمت Option گزینه "Uninstall" را انتخاب کنید .
۴) سیستم شما بعد از آنیستال شدن برنامه خود به خود رستارت میشود . اگر سیستمتون رستارت شد یعنی اینکه این برنامه
بطور کامل از روی سیستم شما پاک شده.

narsiscivil
03-11-2010, 00:09
سلام.وقتتون بخير .خيلي ممنون كه وقت مي ذاريد وجواب سوالات منو مي ديد.همون طور كه شما فرمودين اين كار انجام دادم.يعني اين 4تا كليد زدم وصفحه پسورد باز شدو من چون پسورد ندادم بايد 3بار روي ok كليك كنم تا پنجره بسته شود ولي boot option نمي آيد .براي بار دوم كه اين كار را انجام مي دهم سيستم خود به خود ري استارت مي شود ولي نرم افزار غير فعال نشده است.يك فايل با نام df5serv.exe پيدا كردم ولي با كليك كردن روي آن باز نميشود.فكر مي كنم نرم افزار به درستي نصب نشده واسه همين هم هيچ فايلي ازش در دسترس نيست.شايد زماني كه كامپيوتر را براي نصب ويندوز به يه متخصص دادم و اون sp2 را نصب كرده همون موقع يه پسورد بهش داده. من مي تونم اين پسورد از روي سيستم پيدا كنم يا حداقل متوجه شم كه پسورد دادن يا نه؟؟؟

narsiscivil
03-11-2010, 00:14
سلام.وقتتون بخير .خيلي ممنون كه وقت مي ذاريد وجواب سوالات منو مي ديد.همون طور كه شما فرمودين اين كار انجام دادم.يعني اين 4تا كليد زدم وصفحه پسورد باز شدو من چون پسورد ندادم بايد 3بار روي ok كليك كنم تا پنجره بسته شود ولي boot option نمي آيد .براي بار دوم كه اين كار را انجام مي دهم سيستم خود به خود ري استارت مي شود ولي نرم افزار غير فعال نشده است.يك فايل با نام df5serv.exe پيدا كردم ولي با كليك كردن روي آن باز نميشود.فكر مي كنم نرم افزار به درستي نصب نشده واسه همين هم هيچ فايلي ازش در دسترس نيست.شايد زماني كه كامپيوتر را براي نصب ويندوز به يه متخصص دادم و اون sp2 را نصب كرده همون موقع يه پسورد بهش داده. من مي تونم اين پسورد از روي سيستم پيدا كنم يا حداقل متوجه شم كه پسورد دادن يا نه؟؟؟

endn73
02-12-2010, 12:38
عزیزان من این برنامه رو روی ویندوز 7 نصب کردم الان میخوام پاکش کنم هیچ اثری از اسم این برنامه در آنیستالر ویندوز یا برنامه های آنیستالر نیست فولدرش هم پاک کردم ولی بازم وقتی ری استارت میکنم هیچ تغییری اعمال نمیشه دیگه هم نمیشه برنامه رو نصب کرد نمیدونم چیکار کنم ممنون میمش کمک کنید الان نه آیکونش تو Sys Try هست نه جایی دیگه فقط یه فایلی با این مشخصات پیدا کردم تو system 32 بود پاکش کردم ولی وقتی ری استارت کردم بازم بودش

kiarash_mardani
09-12-2010, 13:45
سلام...
narsiscivil جان اگه يه خرده حواست جم بود ميفهميدي كه پسورد همن MRT هستش..... خوش باشي....