PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماست روی پوست ؟

dsa dsa
30-10-2010, 16:14
گذاشتن ماست روی پوست تاثیری در از بین رفتن جوش لک داره ؟ انگار پوست رو نرم می کنه ؟:5:

Margrita
30-10-2010, 19:48
ماست رو نمی دونم ...

ولی از اون بهتر عسل برای درمان جوش و لک عالیه .

آلوئه ورا هم خوب هست !

eMer@lD
30-10-2010, 20:33
ماست یکی از پاکننده های مفید برای پوست های چرب به کار میره و ماسک مناسبی هست مخصوصا اگر با کمی نمک مخلوط بشه بهتر هست بعد از ده دقیقه با ابق نیمه گرم شستشو نمایید.

offlineinternet
30-10-2010, 22:18
اگه مقداری آبلیمو هم قاطی کنی میگن خیلی خوبه

MehranVB
30-10-2010, 23:29
من قبلاً (توی سن بلوغ) مدت زیادی ماست و لیموترش رو قاطی میکردم و میذاشتم رو پوست صورتم، تغییراتی که بعد از چند ماه خودشو نشون داد:
1- تمام التهابات و سرخی های روی صورتم برطرف شد.
2- تقریباً همه جوشهای روی صورتم ناپدید شدن.
3- پوستم یکم سفید تر شد.
4- چین و چروک دور چشمم و روی پیشونیم برطرف شد.

از ماسکای خوبی که میتونین برای برطرف کردن چروک پوست استفاده کنین تخم مرغ هست، ترکیب روغن زیتون و نمک هم برای گودی و سیاهی زیر چشم خیلی موثره، اما این دو تا رو استفاده نکردم.

چند وقت پیش هم از یه صابون خرچنگ برای پوستم استفاده میکردم که اون هم واقعاً عالی بود.

Margrita
31-10-2010, 12:40
یکی از دوستان پیغام خصوصی دادن به بنده ... متاسفانه من عضو جدید هستم هنوز نتونستم جواب بدم !

عسل رو می تونین هر روز حدود نیم ساعت روی پوست بزنین بعد بشورین ...

در کل هیچ ضرری نداره .

+

پودر کف دریا هم تو عطاری هست ... اونم خاصیت ضد جوش و روشن کنندگی داره ... می تونین با ماست بزنین روی صورت .

یک جور لایه بردار هست ... ولی هرروز نباید استفاده بشه ، مثلا هفته 3 بار .

+

آلوئه ورا هم تو عطاری ها هست ... گلدونش رو هم میتونین تهیه کنین ... اونم 3 4 بار در هفته ، باعث روشن شدن پوست میشه ! کرمش هم هست از کمپانی خود آلوئه ورا ...

+

عسل و سرکه + روغن کرچک! برای کبودی و چروک زیر چشم هم خیلی خوبه . ( هم درمان ، هم جلوگیری از چروک شدن )

+

من چون دخترم ! کلا تجربه م زیاده تو این موارد و نتیجه عالی گرفتم :D

dsa dsa
02-11-2010, 19:16
ماست باید کم چرب باشه یا پر چرب ؟ فرقی نمی کنه ؟