PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای نرم افزار فتوشاپ

judaki
29-10-2010, 19:32
سلام خوبید دوستان
یه مشکلی برای فتوشاپم پیش اومده که وقتی بازش می کنم با این پیغام رو به رو میشم و بعدش هم برنامه بسته میشه.
اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

judaki
29-10-2010, 19:45
دوستان شرمندم که اینجا مشکلمو بیان کردم ولی جایی دیگه ای پیدا نکردم که اونجا بنویسم

اگه تصویر لود نشده ارور اینه :

adobe photoshop cs 4 now includes graphics card acceleration. we recommend you visit your video card manufaceturers web site to download and install the latest drivers. for more information see
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
go there now

راستی مدل کارت گرافیکم هم gt 220 1GB club3d هست.

ممنون از همگی

h-y2009
29-10-2010, 20:33
درایور گرافیکو نصب کردی؟ اگه جواب مثبت است
پس اونو آپدیت کن

Ps_ Dude
29-10-2010, 21:17
سلام خوبید دوستان
یه مشکلی برای فتوشاپم پیش اومده که وقتی بازش می کنم با این پیغام رو به رو میشم و بعدش هم برنامه بسته میشه.
اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.
سلام.
مشکل مربوط به VGA کارت هست. ولی من قبلا این مشکل رو دیدم، قاعدتا نباید از برنامه بندازت بیرون.:13:
مگه اینکه گرافیکت در حد و اندازه ی اجرای Photoshop نباشه. (که خیلی کم پیش میاد. چون PS خوره ی Ram میباشد.)
شایدم مربوط به Windows ات باشه. Windows ای که استفاده میکنی چند Bit ا؟ و Photoshop ای که روی سیستمت نصب کردی چند Bit ا؟

judaki
30-10-2010, 00:17
سلام دوستان

ویندوز هم 7 نسخه ی 32 بیتی و فتوشاپم هم 32 بیتی . به نظر خودم هم مشکل از کارت گرافیکه چون وقتی یه عکس کوچیک رو می خوام اینور اونور کنم جونش بالا میاد انگار دارم یه والپیپر روی بنر این ور و اونور می کنم.

راستی چه جوری باید گرافیکم رو آپدیت کنم؟

vga: GT 220 c l u b 3d 1 GB

judaki
04-11-2010, 14:27
دوستان ممنون مشکل حل شد ویندوز رو عوض کردم درست شد البته اون ویندوز قبلی هم 32 بیتی بود ولی نمیدونم چرا این ارور رو میداد.