PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ببینید مشکل یاهو مسنجر چی است؟؟!!

dost1
09-05-2006, 05:17
سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید
آقا نمیدونم این یاهو مسنجر چی مشکل پیدا کرده اصلا ساین این نمیشه
سرعت اینترنت هم بالا است و کامپیوتر را هم چندین بار ریستارت دادم ولی نمیشه همه کامپیوترهای شبکه از کار میفتن یه دفعه هیچ کدوم ساین این نمیشه ببینید این خطا را میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت ها و ام اس ان را به راحتی و با سرعت باز میکنه ولی نمیدونم چرا یاهو مسنجر را باز نمی کنه آقا تو رو خدا کمک کنید خیلی کارم گیره :sad: سرچ کردم توی انجمن چندین بار گفتند که برو و تنظیمات مسنجر را تغییر بده تغییر دادم نشده مثلا نو فایروال را انتخاب کن این کارها را کردم نشده من چی کار کنم وقتی این مشکل را پیدا کردم چطوری میتونم حلش کنم

در ضمن مطمئن باشید که یوزر نیم و پسوردم را هم درست وارد میکنم مطمئن مطئن حتی چندین بار همین خطایی که توی عکس میبنید را داد بعدش هنوز خطرا را کنسل نکرده بودم که یاهو مسنجر باز شد نمیدونم مشکلش چی است

saviss
09-05-2006, 07:59
سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید
آقا نمیدونم این یاهو مسنجر چی مشکل پیدا کرده اصلا ساین این نمیشه
سرعت اینترنت هم بالا است و کامپیوتر را هم چندین بار ریستارت دادم ولی نمیشه همه کامپیوترهای شبکه از کار میفتن یه دفعه هیچ کدوم ساین این نمیشه ببینید این خطا را میده

سایت ها و ام اس ان را به راحتی و با سرعت باز میکنه ولی نمیدونم چرا یاهو مسنجر را باز نمی کنه آقا تو رو خدا کمک کنید خیلی کارم گیره :sad: سرچ کردم توی انجمن چندین بار گفتند که برو و تنظیمات مسنجر را تغییر بده تغییر دادم نشده مثلا نو فایروال را انتخاب کن این کارها را کردم نشده من چی کار کنم وقتی این مشکل را پیدا کردم چطوری میتونم حلش کنم

در ضمن مطمئن باشید که یوزر نیم و پسوردم را هم درست وارد میکنم مطمئن مطئن حتی چندین بار همین خطایی که توی عکس میبنید را داد بعدش هنوز خطرا را کنسل نکرده بودم که یاهو مسنجر باز شد نمیدونم مشکلش چی است
منم عينا همين مشكلو داشتم ....چندتا از بروبچه ها هم داشتن...جوابي كه بهشون دادم(تنها گزينه موجود)فرمت ونصب مجدد ويندوز واستفاده از يه انتي ويروس وبرنامه ضد جاسوسه........هركاري ميشد كردم ولي غير ازين چاره اي نداره.........احتمالا گوگل تاك ات هم كار نميكنه درسته؟..اي ميل هارو ميتوني چك كني فقط مسنجر باز نميشه....اگه درست گفتم .چاره فقط همونه وبس ...اين رو هم بخوني بد نيست:

mgholami
09-05-2006, 11:18
دوست من شما تو شبكه تمون از چه راهي به اينترنت مي رسيد اين خيلي مهمه

hyund
09-05-2006, 12:23
دوست عزيز منم مشكل شما رو هم دارم . ضمنا ------ سرور هم دارم . هروقت اين پيغام مياد ميرم تو قسمت internet option و delete files و delete cookies رو ميزنم و سيستم رو Restart مي كنم درست ميشه . از هيچي كه بهتره . :rolleye:

mgholami
09-05-2006, 12:31
البته ممكن يكي مثل من پورتهاي massanger رو روي firwall بسته باشه

saviss
09-05-2006, 12:51
نه من از پروك...ي هم استفاده نمييكنم البته فرقي نميكنه چون احتمالا ويروس پورت هاتون روبسته باشه

nayebaghaee
09-05-2006, 13:41
دوست عزیز تا پیدا شدن راه حل برای مشکلت از این آدرس:

در ياهو مسنجر sign in کن

j0l6
09-05-2006, 21:15
اگه تو کار بوت و بوت کردن باشین به این مشکل دچار میشین
من یه برنامه داشتم که برای عبور از فیلتر بود وقتی اون برنامه فعال بود میتونستم لاگین کنم ولی اگه فعال نبود نمیشد متاسفانه اون برنامه پولیه و من هم فقط برا یه ماه داشتمش
الان دیگه این مشکل رو ندارم
معمولا این مشکل برا کسایی که از خطوط پر سرعت استفاده میکنن و دارای ای پی ثابتی هستن این مشکل پیش میاد (یا هو بن اپی میکنه )
بعد از یه مددت از بین میره ولی این مشکل فقط زمانی برات پیش میاد که از مسنجر یاهو استفاده کنی
در کل نیازی به ویندوز عوض کردن نیست میتونی از مسنجر های دیگه مثل Gaim استفاده کنی

Tornado2800
09-05-2006, 21:18
وقتی مسنجر نتونه خودش رو وصل کنه به سرور این مشکل به وجود میاد ! و در نسخه ی جدید هم هستش !

Tornado2800
09-05-2006, 21:25
دوست عزیز تا پیدا شدن راه حل برای مشکلت از این آدرس:

در ياهو مسنجر sign in کن
هر سایتی رو اعتماد نکنیک تا فک پیج نشید البته !
همین بوتر ها رو هم مواظب باشید ! و حتی برنامه هایی یاهو ! که استفاده می کنید مواظب باشید اینو دارم یک هشدار جدی می دم بعضی ها تروجان های Priv8 دارن که اختصاصیه و در نتیجه انتی ها نمی شناسند ! به شدت مواظب باشید من توصیه می کنم انتی ویروس بیتدفنتر رو حتماااااااااااااااااااا نصب کنننننن در ضمن دوست عزیز مشکلت حل نشد بهم بگو تا بهتر بگمت چی کار کنی
یا علی
در ضمن ! هرچند می دونم دلیلش اینه که نمی تونه به سرور وصل بشه ! و یا ای اس پی از ------ استفاده می کنه و ..... ولی خوب از یاهو الیت استفاده کن ! و یا ورژن قدیمی ! یاهو یعنی 7
نشد بهم بگو
منتظرم
یا علی

dost1
10-05-2006, 10:49
معمولا این مشکل برا کسایی که از خطوط پر سرعت استفاده میکنن و دارای ای پی ثابتی هستن این مشکل پیش میاد (یا هو بن اپی میکنه )
بعد از یه مددت از بین میره ولی این مشکل فقط زمانی برات پیش میاد که از مسنجر یاهو استفاده کنی

سلام دوست عزیز
ممنون از اینکه جواب دادید درسته من از خطوط پرسرعت استفاده میکنم و آی پی من همیشه ثابت است در ضمن اینترنت من طوری است که از یک آنتن یک کابل آمده به یک کامپیوتر سرور بعد از کامپیوتر سرور یک کابل رفته به سویچ از سویچ هم که به بقیه دیگه و سرعت هم بالا است سرعت من 192 است ولی نمیدونم مشکل یاهو ام چی است در ضمن جدید ترین نسخه یاهو مسنجر است
گاهی اوقات همه کامپیوتر های شبکه لوگین نمیشن من نمیدونم چی کار کنم :sad:

j0l6
10-05-2006, 11:03
همون طور قبلا هم گفتم و دوستان هم اشاره کردن از یه مسنجر دیگه استفاده کن
YahELite مسنجر خوبی هستش تو گوگل سرچ کن پیداش میکنی

dost1
10-05-2006, 15:45
دوست عزيز قربونت برم نميشه كه من روي همه كامپيوتر هاي يه شبكه اين چيزي كه شما ميگيد را نصب كنم و هر روز مشتري را آموزش بدم كه چطوري باهاش بايد كار كنه

Tornado2800
10-05-2006, 18:04
منظور ما این بود که تست کن ! اصلا برنامه ای دیگه کار می کنه یا نه
بعدش ببین ورژن قبلی استفاده کن !
و یه کاری دیگه این که ایپی رو بگو برات عوض کنند اگه مشکل حل نشد !

*سینا*
10-05-2006, 18:32
با سلام
منم همچین مشکلی دارم با یاهو 7.5 نمی تونم وارد بشم
مجبور شد همون 7 رو نصب کنم دوباره تا بالا اومدالبته نمی دونم چرارمز به صورت ستاره ای بود اول فکر کردم ماله تروجانه بعد دیدم نه
انگار خودش ایراد داره چون من با یاهو 7 مولتی گین استفاده میکنم و همونو برای یاهو 7.5 استفاده کردم اینجوری شد

Tornado2800
10-05-2006, 18:38
شاید مالتی لاگین مرج شده ؟ !!!!!!!

j0l6
10-05-2006, 18:47
دوست عزيز قربونت برم نميشه كه من روي همه كامپيوتر هاي يه شبكه اين چيزي كه شما ميگيد را نصب كنم و هر روز مشتري را آموزش بدم كه چطوري باهاش بايد كار كنه
اخه قربونت برم من از کجا میدونستم که شما باید به مشتریت هم اموزش این برنامه هارو بدی؟
من فکر کردم واسه خودت میخوای راهش هم همون بود که گفتم احتمالا مشتریات از اینترنت شما واسه بوت کردن استفاده کردن و الان بن ای پی شدی فک کنم تا چند وقت دیگه بتونی لاگین کنی ولی باز نتونی وارد روم بشی
یه onspeed رو نصب کن ببین میتونی لاگین شی چون این برنامه هم کارش شبیه همون برنامه ای هستش که من قبلا داشتم و با اون راحت لاگین میشدم

dost1
11-05-2006, 09:48
سلام دوست عزيز
ممنون از اينكه جواب دادي دوست عزيز فكر نكنم كسي اينجا از برنامه هاي بوت استفاده كنه آخه بلد نيستند به جز خودم بعدش من هم از نسخه قديمي استفاده ميكنم و هم از نسخه جديد در هر دوتايش مشكل است يا اينكه لوگين نميشن يا اينكه لوگين ميشن خيلي دير نميدونم چي كار كنم :sad:

Tornado2800
11-05-2006, 10:47
ببین ! از برنامه های جانبی یاهو استفاده کن مثل یاهو الایت و.... ببین کار می کنه یا نه

dost1
12-05-2006, 07:07
دوستان عزيز ميدونيد برنامه هاي ديگه كار ميكنه و خود اين ياهو مسنجر هم كار ميكنه مشكلي نداره ولي ميدونيد در روز يك ساعتي ببيني قاطي ميكنه و بهم ميخوره و اصلا لوگين نميشه هميشه اينطوري نيست گاه گاهي است چرا اينطوري ميشه ؟؟

مارمولک
25-05-2006, 19:56
با سلام خدمت دوستان عزیز
برای اینکه این مشکل شما حل شود عزیز جان باید آی پی های قبلی را پاک کرده
سپس قسمت شبکه سیستم خود را به صورت اتوماتیک بذارید
تنها راه حل اینه
احتیاجی به نصب مجدد ویندوز ندارید

dost1
25-05-2006, 20:04
مرسي عزيز ممنون از همه شما فعلا كه درسته اگه باز دوباره خراب شد از راهنمايي هاي شما دوستان عزيز استفاده ميكنم ممنونم :blush:

saeed986
15-04-2009, 21:20
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

چند روزی هست که این مشکل یاهو مسنجر دردسر ساز شده ولی من یاهو مسنجر 9 رو پاک کردم و ورژن 7 رو نصب کردم کار کرد شما هم امتحان بکنید واسه من که جواب داد

*Necromancer
17-06-2010, 22:13
ببخشید تاپیک زیر خاکی بالا یارم ولی مشکل منم با لوگین نشدن یاهو مسنجره
می شه بگید این یعنی چی؟؟؟؟

چرا آی دی من قفل شده؟؟؟؟

hnazari1366
03-08-2010, 21:03
salam be hamegi man ye moshkele ajib to yahoo daram har kariam mikonam hal nemishe
harki to add listam bashe mitonam be rahati bahash chat konam vali vaghti miram to room be harki payam midam payame mano nemibine chand baram pak kardam az no nasb kardam taze az computer ye come digamam behesh vasle ke onam daghighan hamin moshkelo dare

Jang Bogo
07-08-2010, 08:28
من نسخه 10 رو نصب كردم ولي هيچ مشكلي نداره
تاحالا هم نشده كه وصل نشه
ولي يه نكته اي
اونم اينكه از نسخه Portable استفاده نكن. چون من استفاده كردم اصلا وصل نشد

FX
07-08-2010, 17:05
ببخشید تاپیک زیر خاکی بالا یارم ولی مشکل منم با لوگین نشدن یاهو مسنجره
می شه بگید این یعنی چی؟؟؟؟

چرا آی دی من قفل شده؟؟؟؟

منم همین مشکلو داشتم تو اینجور مواقع چی میشه؟

choobinm
07-08-2013, 10:58
سلام دوستان این تاپیک واقعا قدیمی هست نمیدونم اصن کسی باشه جواب بده یا نه

من یه کافی نت دارم مدتی هست دچار این مشکل در یاهو هستم تو یه زمان های خاصصی لاگ اووت میشم و دیگه نمی تونم وصل شم و سیستم های دیگه توی شبکه هم مسنجرشون قطع میشه
ایمیلمو میتونم باز کنم و یا هر سایت دیگه ای! خواهش میکنم اگه کسی هست کمک کنه چون حتی آی اس پی هم نتونست جوابی بهم بده

من از ------ فایر برای رفتن تو فیس بوک رو سیستم های مشتریام استفاده میکنم و برنامه 7 برای مدیریت سیستم های کافی نتم استفاده میکنم سیستم خودم سرور هست و سیستم های دیگه به سیستم من وصل هستن.فایر وال هم کاملا غیر فعال هست و آنتی ویروسم نود32 و نسخه یاهوم 11 هست:n03:

choobinm
11-08-2013, 11:54
تروخدا یکی جواب بده .... ویندوزمم عوض کردم:n28::n28::n27::n27::n27:
مهندسین آیا امکانش وجود داره مشکل از سمت آی اس پی باشه؟:n28::n28: