PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدا داریم، تصویر نه!

N O V A L I S
29-10-2010, 09:30
سلام.
من با برنامه یOrbit Downloader فایل ویدئویی فلش رو دانلود می کنم اما وقتی که می خوام فایل رو نگاه کنم تصویر ندارم..
برای دانلود با این برنامه برنامه رو باز می کنیم و صفحه رو Refresh می کنیم، تمام فایل های موجود تو صفحه تو لیست ظاهر میشن و از لیست فایل مورد نظر رو انتخاب می کنیم.. برای امتحان 3 تا فایل دیگه ی صفحه رو هم دانلود کردم که این ها اون فایل نیستن و Header صفحه یا... هستن و فایلی که باید دانلود کنم همینی هست که تیکش رو تو تصویر زدم.
چند Player مختلف رو تست کردم و فقط صدا داشتم..
ممنون میشم دوستان راهنمائی کنن..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
29-10-2010, 09:34
امکانش هست با نرم افزار IDM هم یک تست بگیرد و نمونه ای از اون فایل ها که تصویر ندارند رو دانلود کنید ببینیدباز هم تصویر ندارید تا جمع بندی برای حل مشکل مربوطه رو انجام بدیم

N O V A L I S
29-10-2010, 09:44
متاسفانه قبلا با IDM جواب نگرفتم وسراغ این اومدم. (با وجود اینکه فرمت FLV رو به لیست فرمت های دانلود IDM اضافه می کنم آیکون دانلود فایل روی تصویر ظاهر نمیشه.)
سایت مورد نظر اینه (البته یه رجیستر کوچولو هم می خواد!) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ویرایش :
جالبه، اگر Log In نکنید به آدرس ویدئوی دیگه ای میره (که من امتحانش نکردم!).. پس لطفا Log In کنید.

Ship Storm
29-10-2010, 11:30
در حال حاضر در شرایطی هستم که امکان دسترسی به محتوای فایل ویدئویی رو ندارم و برای فردا شب من خودم میتونم این فایل ویدئویی رو برسی کنم
از قسمت grabber نرم افزار idm استفاده کردید؟ از این قسمت استفاده کنید و نتیجه رو اعلام کنید

N O V A L I S
29-10-2010, 14:33
نه، تا به حال اصلا از این ویژگی استفاده نکردم.. چند بار امتحان کردم نتیجه ای نگرفتم.. باز تست می کنم.

Carl
29-10-2010, 14:54
با IDM این لینک پیدا می‌شه:
rtmp://76.12.251.244/fastplay/mp4:intro_rigidbody.mp4

۲۳ دقیقه و ۶ ثانیه‌س؛ همونه که می‌خواستی؟
+ تصویر هم داره؛ تست کردم