PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی حدوداً 400 تا 450

ehsango
29-10-2010, 08:40
سلام
دنبال یه گوشی با قیمت حدوداً 400 تا 450 هستم با این اولویت ها:
1-سیستم عامل: من عادت دارم هر روز یه نرم افزار جدید رو گوشیم نصب کنم! (متن باز هم اگه باشه که بهتره)
2-دوربین: زیاد عکس میگیرم
3-صفحه نمایش خوبی داشته باشه
4-چون میخوام اینقدر پول خرج کنم، دوست ندارم یه گوشی الکی گرون بخرم؛ یعنی یه گوشی باشه که به ثبات قیمت رسیده باشه.
تو اینترنت که میگشتم، خیلی از s8500 wave خوشم اومد ولی شنیدم زیاد مشکل داره، در ضمن تو اینجا(بروجرد) هم پیدا نمیشه!
شاید انتظارات خیلی زیادی از یه گوشی 450 تومنی داشته باشم ولی چه گزینه هایی دارم؟

Dark.Life
29-10-2010, 09:55
wave گوشی خوبیه و مشکل خاصی نداره و برای شما مناسبه ... یعنی تو این رنج بهترین انتخابه و چیز بهتری گیرت نمیاد
با ورود سری جدید گوشیهای بادا کلی نرم افزار جدید رایگان وارد بازار میشن که میتونی استفاده کنی
اگه تو شهرتون پیدا نمیشه میتونی از گوشیشاپ بخری

maziarzar
29-10-2010, 11:49
سلام
1-سیستم عامل: من عادت دارم هر روز یه نرم افزار جدید رو گوشیم نصب کنم! (متن باز هم اگه باشه که بهتره)
4-چون میخوام اینقدر پول خرج کنم، دوست ندارم یه گوشی الکی گرون بخرم؛ یعنی یه گوشی باشه که به ثبات قیمت رسیده باشه.
تو اینترنت که میگشتم، خیلی از s8500 wave خوشم اومد ولی شنیدم زیاد مشکل داره، در ضمن تو اینجا(بروجرد) هم پیدا نمیشه!
شاید انتظارات خیلی زیادی از یه گوشی 450 تومنی داشته باشم ولی چه گزینه هایی دارم؟
ویو گوشی بسیار عالیه وتمام خواسته های شما رو تمام وکمال داره
اصلا مشکل حادی هم نداره

rawen.west69
29-10-2010, 12:08
به گوشی شاپ هم نمیشه اعتماد کرد
اگه آشنا دارید تو تهران بگید براتون همون wave رو بیاره
گوشی های آندرویدی هم بد نیستن...مثل: legend که تو این قیمت بهترین آندویی هست
تنها مشکلش اینه که یکم گرونتر از بودجه شما....تقریبا 470-80 تومن هست...

maziarzar
29-10-2010, 12:31
به گوشی شاپ میشه اعتماد کرد اما به اون های دیگه نه
پیشنهاد دوست عزیزمون هم خوب هست چون ارزونتر درمیاد

Dark.Life
29-10-2010, 12:44
به گوشی شاپ هم نمیشه اعتماد کرد
اگه آشنا دارید تو تهران بگید براتون همون wave رو بیاره
گوشی های آندرویدی هم بد نیستن...مثل: legend که تو این قیمت بهترین آندویی هست
تنها مشکلش اینه که یکم گرونتر از بودجه شما....تقریبا 470-80 تومن هست...

legend نسبت به قیمتش ارزش خرید نداره ... یعنی قیمتش باید 100 تومن پایینتر باشه حدود 370 می ارزه
به خاطر صفحه کوچیک و رزولوشن نا هماهنگ با گوشیهای هم قیمت خودش همینطور cpu ضعیف
با توجه به cpu و رزولوشن صفحش تو اجرای برنامه های خوب آندروید کم میاره در حالی که ویو همه برنامه های بادا رو به بهترین شکل اجرا میکنه
کیفیت صفحه و بلوتوث 3 و دوربین بهتر و فیلم برداری hd و .... رو هم در نظر بگیر

rawen.west69
29-10-2010, 13:14
دوستمون متن باز خواستند من هم از اونجایی که آندروید خیلی خوبه بهترین گوشی آندرویدی رو معرفی کردم
دوستمون باید ببینن legend براشون بهتره یا wave ...

Electronic-Arts
29-10-2010, 13:40
به نطر من با این انتظاراتی که داری ساتیو میتونه جواب گو باشه

rawen.west69
29-10-2010, 13:52
ساتیو هم گوشی خوبیه ولی سیستم عاملش متن باز نیست...

hoha881
29-10-2010, 14:25
به نظر منم ویو گزینه خوبیه.
گوشی شاپ هم سایت معتبری هست.

Honradez
29-10-2010, 14:33
دوست عزيز اگر دنبال برنامه هستيد ويو بدرد نميخوره. دوربين و صفحه Super AMOLD و اينها خيلي خوبه ولي فکر نميکنم براي کسي مثل شما - که دنبال برنامه هستيد - بتونه جاي تعدد برنامه‌هاي ويندوز موبايل و بخصوص اندرويد رو بگيره.

hoha881
29-10-2010, 14:49
درسته اندروید بهتره ولی توی این رنج قیمت هیچ گوشی اندرویدی نیست که بازی هایی نزدیک به ویو داشته باشه.
گزینه های بعدی اندروید نزدیک به این قیمت موتورلا xt701 , موتورولا میلستون هست که 520 قیمتشون هست.(سخت افزارشون پایین تره.دایویکس ساپورت نمیکنن ورژن قدیمی اندروید هستن باتریشون ضعیف تره و فیلمبرداری ضعیف تر و البته صفحه بزرگتر (خوبه) ولی با کیفیت پایین تر.)
ویندوز هم hd2 هست با قیمت 520 و امنیا 2 با قیمت 450

hossein_0907
29-10-2010, 18:49
htc aria بهتره یا wave ؟

Honradez
29-10-2010, 18:50
آخه اکثر اون بازيها پولين. فقط 3 يا 4 تا بازي باکيفيت مجاني براي ويو هست. (مثل آسفالت)

ehsango
30-10-2010, 14:23
سلام
wave تو بروجرد گیر آوردم، با ضمانت نامه پارس مایکروتل میده 500، به نظر شما بخرم؟!
به نظر شما بعداً قیمتش پایین تر نمیاد؟

rawen.west69
30-10-2010, 15:47
100% قیمتش پایید که میاد
بدون گارانتی هم بخرید بهتره...

بین aria و wave هم به خاطر سیستم عامل aria رو پیشنهاد میدم
که با خواسته های شما بیشتر میخونه...

Honradez
30-10-2010, 18:32
ببينيد شما اگر بخوايد 500 تومن پول بذاريد خب با يه کم بيشتر ميتونيد موتورولاي XT701 و مايلستون بخريد. اونها صد در صد بهتر از ويو هستن. ويو 70-460 تومنه و بيشتر هم نمي‌ارزه راستش.

درمورد HTC Aria هم انتخاب خوبيه ولي دو نکته رو يادتون نره:
HTC Wildfire هست حدودا 100 تومن ارزونتر از آريا که تفاوت عمده‌شون تو رزولوشن صفحه نمايشه.
از اون مهمتر، HTC Legend تو همون بازه هست که صفحه نمايش ‌AMOLED با 16 ميليون رنگ داره.

اينه که با اين اوصاف نسبت به اين دوتا گوشي (لجند و وايلدفاير)، آريا خيلي توصيه نميشه. :46:

گرافيكار
31-10-2010, 14:13
دوست عزيز
به نظر من گوشيهاي اچ تي سي از نظر سيستم عامل خوبن اما متاسفانه از نظر كيفيت صفحه نمايش به پاي گوشيي مثل ويو نميرسن
از نظر نرم افزار در دسترس هم به نظر من خيلي زود بادا به آندرويد ميرسه
با توجه به تعداد گوشيهايي كه سامسونگ قراره با اين سيستم عامل بيرون بده
به نظر مياد در آينده خيلي زود هيچ مشكلي بابت نرم افزار وجود نداشته باشه
اين رو هم در نظر بگيريد كه ويو خودش كلي برنامه به درد به خور روش نصب هست
من از تهران ويو رو با گارانتي پارس مايكروتل براي خانمم گرفتم 485 كه 490 گفت و 5تومن تخفيف داد
باز اين رو هم در نظر بگيريد كه حالا حالاها ديگه با اين كيفيت سامسونگ صفحه نمايش نميزنه
شما اگه هر روز بخوايد يه برنامه روي گوشيتون نصب كنيد در سال ميشه 366(كبيسه حساب كردم كم نياري):31:
خب همين الان نزديك به 1000 برنامه رايگان براي اين گوشي هست پس تا سه سال گارانتي مصرف برنامه داري
كلا توي اين محدوده قيمت ويو تنها گوشيي هست كه ارزش پولي رو كه ميديد داره

maziarzar
31-10-2010, 16:44
تا450 صددرصد بهترین گوشی فعلا ویو هست وبعد ای8910 سامسونگ
ولی به نظر من پولاتونو جمع کنید تابرسه520 یه موتو701 یا مایلستون بگیرید

Honradez
31-10-2010, 18:35
دوست عزيز
به نظر من گوشيهاي اچ تي سي از نظر سيستم عامل خوبن اما متاسفانه از نظر كيفيت صفحه نمايش به پاي گوشيي مثل ويو نميرسن
از نظر نرم افزار در دسترس هم به نظر من خيلي زود بادا به آندرويد ميرسه
با توجه به تعداد گوشيهايي كه سامسونگ قراره با اين سيستم عامل بيرون بده
به نظر مياد در آينده خيلي زود هيچ مشكلي بابت نرم افزار وجود نداشته باشه
اين رو هم در نظر بگيريد كه ويو خودش كلي برنامه به درد به خور روش نصب هست
من از تهران ويو رو با گارانتي پارس مايكروتل براي خانمم گرفتم 485 كه 490 گفت و 5تومن تخفيف داد
باز اين رو هم در نظر بگيريد كه حالا حالاها ديگه با اين كيفيت سامسونگ صفحه نمايش نميزنه
شما اگه هر روز بخوايد يه برنامه روي گوشيتون نصب كنيد در سال ميشه 366(كبيسه حساب كردم كم نياري):31:
خب همين الان نزديك به 1000 برنامه رايگان براي اين گوشي هست پس تا سه سال گارانتي مصرف برنامه داري
كلا توي اين محدوده قيمت ويو تنها گوشيي هست كه ارزش پولي رو كه ميديد داره
ببينيد آندرويد 80 هزار تا برنامه داره. ويو 3000 تا. خيلي بايد خوشبين باشيم که بخوايم بگيم اين به اون ميرسه يا مثلا شما همون 3000 تا هم برات کافيه.

حالا اين به کنار، شما نگاه کنيد: اينهمه بازي خوب. ولي چه فايده؟ همشون پولين. فقط هم خدا ميدونه کي ميخواد هـکش بياد.

امروز کسي که ويو ميخره، درواقع داره به اونهمه اختلاف در تعداد برنامه پشت ميکنه، فقط بخاطر دو سه تا بازي خوب و صفحه نمايش بهتر.

fire159
31-10-2010, 18:50
میلستون بگیر
اگر دوربین بهتر میخوای xt701 :5:

گرافيكار
01-11-2010, 00:39
ببينيد آندرويد 80 هزار تا برنامه داره. ويو 3000 تا. خيلي بايد خوشبين باشيم که بخوايم بگيم اين به اون ميرسه يا مثلا شما همون 3000 تا هم برات کافيه.

حالا اين به کنار، شما نگاه کنيد: اينهمه بازي خوب. ولي چه فايده؟ همشون پولين. فقط هم خدا ميدونه کي ميخواد هـکش بياد.

امروز کسي که ويو ميخره، درواقع داره به اونهمه اختلاف در تعداد برنامه پشت ميکنه، فقط بخاطر دو سه تا بازي خوب و صفحه نمايش بهتر.
دوست من سلام خوبي:10:
تا همين حالام با توجه به طول عمر معرفي اين دو سيستم عامل
معدل رشد بادا خيلي بالاتره
به خاطر اينكه كره ايها همه تمركزشون رو روي اين سيستم عامل گذاشتن و براي آينده خيلي روش حساب كردن
بعد هم اون 80000 تا برنامه هم كه همشون قابل دسترسي نيستن و تازه 70 درصدشون اصلا به درد كاربر ايراني نميخوره
جداي از همه اينها
امكانات خود گوشي رو هم بايد در نظر گرفت كه ويو از 90 درصد گوشيهاي اچ تي سي جلوتره

maziarzar
01-11-2010, 20:57
در هر صورت قدرت گوگل وشرکت های وابسته خیلی بیشتر از سامسونگ وشرکاشه

گرافيكار
01-11-2010, 22:04
در هر صورت قدرت گوگل وشرکت های وابسته خیلی بیشتر از سامسونگ وشرکاشه

در اين مورد مطمئن نباشيد
فعلا كه گوگل براي بيرون دادن گوشيه دومش (نكسوس) دست به دامن سامسونگ شده

bibak_fa
01-11-2010, 22:15
سلام
من ویو را پیشنهاد نمیدم چون هنوز معلوم نیست که ایا سامسونگ در اینده هم ساپرت خوبی از ویو میکنه یا نه....
من در این رنج قیمت گوشی های مبتنی بر سیمبین مثل ایکس6 یا سی6 یا ویواز یا ویواز پرو یا ساتیو یا 8910 .....را پیشنهاد میدم

Honradez
01-11-2010, 22:52
در اين مورد مطمئن نباشيد
فعلا كه گوگل براي بيرون دادن گوشيه دومش (نكسوس) دست به دامن سامسونگ شده
آخه ببينيد يه سري واقعيتها هستن که نميشه به قصد خوشبيني کتمانشون کرد.

همين الان نوکيا با سيستم عامل جديدش داره وارد ميشه و 10 ميليون يورو جايزه براي برنامه نويسها. هيچي نشده، 15-10 تا بازي با کيفيت بالا براش کـرک شده.

فراموش نکنيم که وقتي ميگيم نوکيا، صحبت از سالها تجربه تو زمينه توليد موبايله. و وقتي ميگيم گوگل و مايکروسافت، سالها تجربه تو کارهاي نرم‌افزاري. سامسونگ فقط يه سري لوازم خانگي توليد کرده که بيشترشم بعد يه مدت خراب شده.

پس من فکر ميکنم اين خيلي خوش بينيه که بگيم بادا هم ميتونه هم سطح اندرويد قرار بگيره. اگر سامسونگ به اين مطمئن بود، نميومد دوربين HD و صفحه آمولدو بذاره کنار گوشيش.

شما از کجا ميدونيد بعد از اينکه اين قضيه جايزه ميليون دلاري سامسونگ براي بادا تموم بشه، بازهم کسي مياد و براش برنامه مينويسه؟ حدودا ماهي 1000 تا برنامه براش معرفي شده. اندرويد تو ژوئيه 2010 حدودا 8600 تا برنامه داشته و تو ماه قبليش 15 هزارتا. چطوري بادا ميخواد به اندرويد برسه. اون درصديش که بدرد ميخوره هم مطمئن باشين بيشتر از 30 درصده.

:46:

گرافيكار
02-11-2010, 02:50
من ویو را پیشنهاد نمیدم چون هنوز معلوم نیست که ایا سامسونگ در اینده هم ساپرت خوبی از ویو میکنه یا نه....
من در این رنج قیمت گوشی های مبتنی بر سیمبین مثل ایکس6 یا سی6 یا ویواز یا ویواز پرو یا ساتیو یا 8910 .....را پیشنهاد میدم
دوست من چطور ممكنه كلي گوشي با سيستم عامل بادا بيرون بده بعد از نظر نرم افزار پشتيباني نكنه
چطور ممكنه به سرعت نسخه هاي جديد فريمور براي اين سيستم عامل بيرون بده بعد نگران پشتيباني باشي
من يه مدت استار دستم بود
3 بار براش فريمور جديد اومد عوض كردم
وقتي از يه گوشي ارزون قيمت مثل استار اينجوري پشتيباني ميكنه
مگه ميشه از ويو با اين همه تبليغات پشتيباني نكنه
سامسونگ بهترين شركت نيست اما انصافا از نظر ساپورت محصولاتش خيلي بهتر از شركتاي ديگه عمل ميكنه
شما يه نگا به سوني اريكسون بندازيد كه كلي مشترياشو براي ورژن جديد آندريود گوشي x10 منتظر نگه داشت
اين جمله ديگه داره خيلي تكراري ميشه
گوشيه خوبيه ولي برنامه براش كمه
بابا من براي ويو خانمم فقط 2 بازي نصب كردم فكر كنم تا 2 ماه ديگه سرگرم اينا باشه(اينم بگم درسته خانمه ولي خيلي اهل بازي با گوشيه اصلا يكي از شرطاش براي انتخاب گوشي بازي با كيفيت بود)
تازه برنامه هاي كاربردي خود گوشي بماند و بازياي واقعا سرگرم كننده خود گوشي

همين الان نوکيا با سيستم عامل جديدش داره وارد ميشه و 10 ميليون يورو جايزه براي برنامه نويسها. هيچي نشده، 15-10 تا بازي با کيفيت بالا براش کـرک شده.

فراموش نکنيم که وقتي ميگيم نوکيا، صحبت از سالها تجربه تو زمينه توليد موبايله. و وقتي ميگيم گوگل و مايکروسافت، سالها تجربه تو کارهاي نرم‌افزاري. سامسونگ فقط يه سري لوازم خانگي توليد کرده که بيشترشم بعد يه مدت خراب شده.

شما از کجا ميدونيد بعد از اينکه اين قضيه جايزه ميليون دلاري سامسونگ براي بادا تموم بشه، بازهم کسي مياد و براش برنامه مينويسه؟ حدودا ماهي 1000 تا برنامه براش معرفي شده. اندرويد تو ژوئيه 2010 حدودا 8600 تا برنامه داشته و تو ماه قبليش 15 هزارتا. چطوري بادا ميخواد به اندرويد برسه. اون درصديش که بدرد ميخوره هم مطمئن باشين بيشتر از 30 درصده.

دوست گرامي:10:
انصافا فقط به خاطر چنتا بازي بيشتر اين گوشي رو با n8 مقايسه نكنيد
اگه پله به پله اين دو گوشي رو با هم مقايسه كنيم
توي همون صفحه نمايش و اينترفيس و قطعات سخت افزاري كه 70 درصد يه گوشيه n8 عقب ميفته
باقي امكانات اگه واقع بين باشيم بيشتر جنبه تبليغاتي داره
با متخصصاي عكاسي حرف بزنيد ببينيد چقدر براي مگاپيكسل بيشتر ارزش قائلن
اكثرا معتقدن مهم كيفيت لنزه نه 5 يا 12 مگاپيكسل
به خدا هنوز كه هنوزه n73 از 70 درصد دوربيناي 5 و 8 مگاپيكسلي بهتر عكس ميگيره

پس من فکر ميکنم اين خيلي خوش بينيه که بگيم بادا هم ميتونه هم سطح اندرويد قرار بگيره. اگر سامسونگ به اين مطمئن بود، نميومد دوربين HD و صفحه آمولدو بذاره کنار گوشيش
صد در صد
منم معتقدم كه فعلا نميشه بادا رو با آندرويد مقايسه كرد
خودم الان دارم از آندرويد استفاده ميكنم
اما اينم نميشه كتمان كرد كه آينده رو نميشه پيشبيني كرد
يه پيشنهاد دارم براي دوستاني كه خيلي ادعاي استفاده از نرم افزار دارن
يكيشون بياد نرم افزاراي مورد استفادشو ليست كنه
ببينيم ويو اينا رو داره يا نه
شما چي ميخواين؟
نرم افزار ويرايش فيلم و عكس
ويو با بهترين كيفيت و بالاترين سرعت به خاطر پردازنده اش اين برنامه ها رو داره و اجرا ميكنه
(اونايي كه ميگن سيمبين n8 نيازي به پردازنده قوي نداره
موقع ويرايش فيلمها و عكسهاي يه دوربين 12 مگا به عينه ضعف اين پردازنده رو ميبينن)
نرم افزار ديدن و ويرايش آفيس ميخوايد؟
ويو اين برنامه ها رو داره با كيفيت عالي
نرم افزار هواشناسي ميخواين
من يه دونه نصب كردم انصافا از برنامه هواشناسيي كه روي گالكسي نصب كردم باكيفيت تره هم خورشيداش هم ابرا هم بارونو باد
مرورگر اينترنت ميخواين
همه نوعش هست
نرم افزار منشي تلفني كه داره خوبشم داره
برنامه رد تماس داره
برنامه گذاشتن رمز روي فايلها داره
كلا اگه يكي از دوستان برنامه هاي مورد علاقشو ليست كنه ما هم ببينيم خيلي خوب ميشه
:11::11::11:

bibak_fa
02-11-2010, 11:20
نهایتن فعلن نمیشه نظر قطعی در مورد بادا داد به خصوص با حضور سیستم عامل های اندرویید و ویندوز موبایل و سیمبین که هر کدام یه شرکت بزرک تمام وقت بشون رسیدگی میکنه و ادمی از ایندشون اطمینان داره..............

گرافيكار
02-11-2010, 13:42
نهایتن فعلن نمیشه نظر قطعی در مورد بادا داد به خصوص با حضور سیستم عامل های اندرویید و ویندوز موبایل و سیمبین که هر کدام یه شرکت بزرک تمام وقت بشون رسیدگی میکنه و ادمی از ایندشون اطمینان داره..............

شما كه نهايتا دارين نظر قطعي ميدين
و تكليف اين سيستم عامل رو مشخص كردين
گفتم كه اگه دوستان نرم افزاراشونو ليست كنن خيلي بهتر ميشه جواب داد
ويندوز موبايل و سيمبين رو كه واقعا
مثل رسيدگي نوكيا به سيمبين قبلي
شما رسيدگي رو چي ميبيني ؟
دادن چارتا برنامه يا دادن فريمور جديد با مشخصات جديد كه يه تفاوتي با نسخه قبل داشته باشه
كه ماشاالله نوكيا اين كارو با سيمبين قبلي فكر كنم بعد از هر 10 سال انجام داد
بابا بيخيال
ويو 5 ماهه اومده دو تا رام رسمي براش اومده
اما سيمبين
من وقتي اينترفيس ان8 رو ديدم كه نوكيا با وقاحت تمام شبيه سيمبين قبلي داده بود بيرون...
وقتي ميبينم چارتا چيز آورده دور و بر اين گوشي ريخته اما اصل كار سر جاشه بعد ملتم به خاطر دوربين 12 ميريزن ميخرن...
آندورويد يه چيزي
كارش حساب كتاب داره
اينترفيس سيمبين در مقايسه با آندرويد مثلا گالكسي يا سنس اچ تي سي مثل اسباب بازي ميمونه
به نظر من يه سيستم عامل خوب مشخصه اولش اينترفيس خوبه
كه در حال حاظر اول آندرويد بعد هم بادا
تا وين مو 7 بياد ببينيم چي از آب در مياد
سيمبين كه توي باغ نيس اصلا

e2e
02-11-2010, 13:52

پس من فکر ميکنم اين خيلي خوش بينيه که بگيم بادا هم ميتونه هم سطح اندرويد قرار بگيره. اگر سامسونگ به اين مطمئن بود، نميومد دوربين HD و صفحه آمولدو بذاره کنار گوشيش.

بازی ها یی که میگین همهش واسه آیفون هستن که یکی دو سال قبل واسه آیفون داده بودن ولی چون گوشی های نوکیا قدرت پردازشی پایینی داشتن تا الان که n8 اومده رو سیمبین نمی دادن ولی همین n8 هم خیلی ضعیف تر از آیفون هست !

hoha881
02-11-2010, 16:25
به نظرمن که سامسونگ از بادا خیلی خوب ساپورت میکنه.
همینی که تا حالا بازی هاش کرک نشدن خودش مایع دلگرمی بازی سازها و برنامه نویس ها هست.
با امدن wave II که همین ماه قراره بیاد هم نشانی دیگر از ساپورت هست.تازه صفحش هم بزرگتره و از نوع super clear tft هست که
میگن چیزی از سوپر امولد کم نداره تازه روشناییش هم بیشتره(نورافکنه).

rawen.west69
02-11-2010, 16:59
:18::18::18: 2-3 روز نبودیم ببین چه بلایی سر تاپیک آوردن :دی

این همه بحث برای چیه؟؟؟ یا آریا بخر یا xt701 دیگه...!

hoha881
02-11-2010, 17:19
به نظر من که میلستون از xt701 خیلی بهتره
یک کیبورد اضافه داره قیمتشون هم یکی هست.

rawen.west69
02-11-2010, 17:31
درسته مایلستون بهتره و سه تا برتری محسوس داره:
1- کیبرد سخت افزاری
2- cpu آرم کرتکس و چیپست گرافیکی جداگانه
3- ساپورت فلش در اینترنت

Dark.Life
02-11-2010, 17:56
درسته مایلستون بهتره و سه تا برتری محسوس داره:
1- کیبرد سخت افزاری
2- cpu آرم کرتکس و چیپست گرافیکی جداگانه
3- ساپورت فلش در اینترنت

cpu هر دو ARM cortex ه ... اصلاً بردشون یکیه
ساپورت فلشم که با برنامه درست میشه
تفاوت و نه برتریشون تو کیبرد سخت افزاریه که باید دید به کار دوستمون میاد یا نه

برتری xt701 هم فلش زنونه

البته چون قیمت مایلستون پایینتره بصرفه تره

Honradez
02-11-2010, 18:34
دوست من چطور ممكنه كلي گوشي با سيستم عامل بادا بيرون بده بعد از نظر نرم افزار پشتيباني نكنه
چطور ممكنه به سرعت نسخه هاي جديد فريمور براي اين سيستم عامل بيرون بده بعد نگران پشتيباني باشي
من يه مدت استار دستم بود
3 بار براش فريمور جديد اومد عوض كردم
وقتي از يه گوشي ارزون قيمت مثل استار اينجوري پشتيباني ميكنه
مگه ميشه از ويو با اين همه تبليغات پشتيباني نكنه
سامسونگ بهترين شركت نيست اما انصافا از نظر ساپورت محصولاتش خيلي بهتر از شركتاي ديگه عمل ميكنه
شما يه نگا به سوني اريكسون بندازيد كه كلي مشترياشو براي ورژن جديد آندريود گوشي x10 منتظر نگه داشت
اين جمله ديگه داره خيلي تكراري ميشه
گوشيه خوبيه ولي برنامه براش كمه
بابا من براي ويو خانمم فقط 2 بازي نصب كردم فكر كنم تا 2 ماه ديگه سرگرم اينا باشه(اينم بگم درسته خانمه ولي خيلي اهل بازي با گوشيه اصلا يكي از شرطاش براي انتخاب گوشي بازي با كيفيت بود)
تازه برنامه هاي كاربردي خود گوشي بماند و بازياي واقعا سرگرم كننده خود گوشي

دوست گرامي:10:
انصافا فقط به خاطر چنتا بازي بيشتر اين گوشي رو با n8 مقايسه نكنيد
اگه پله به پله اين دو گوشي رو با هم مقايسه كنيم
توي همون صفحه نمايش و اينترفيس و قطعات سخت افزاري كه 70 درصد يه گوشيه n8 عقب ميفته
باقي امكانات اگه واقع بين باشيم بيشتر جنبه تبليغاتي داره
با متخصصاي عكاسي حرف بزنيد ببينيد چقدر براي مگاپيكسل بيشتر ارزش قائلن
اكثرا معتقدن مهم كيفيت لنزه نه 5 يا 12 مگاپيكسل
به خدا هنوز كه هنوزه n73 از 70 درصد دوربيناي 5 و 8 مگاپيكسلي بهتر عكس ميگيره

صد در صد
منم معتقدم كه فعلا نميشه بادا رو با آندرويد مقايسه كرد
خودم الان دارم از آندرويد استفاده ميكنم
اما اينم نميشه كتمان كرد كه آينده رو نميشه پيشبيني كرد
يه پيشنهاد دارم براي دوستاني كه خيلي ادعاي استفاده از نرم افزار دارن
يكيشون بياد نرم افزاراي مورد استفادشو ليست كنه
ببينيم ويو اينا رو داره يا نه
شما چي ميخواين؟
نرم افزار ويرايش فيلم و عكس
ويو با بهترين كيفيت و بالاترين سرعت به خاطر پردازنده اش اين برنامه ها رو داره و اجرا ميكنه
(اونايي كه ميگن سيمبين n8 نيازي به پردازنده قوي نداره
موقع ويرايش فيلمها و عكسهاي يه دوربين 12 مگا به عينه ضعف اين پردازنده رو ميبينن)
نرم افزار ديدن و ويرايش آفيس ميخوايد؟
ويو اين برنامه ها رو داره با كيفيت عالي
نرم افزار هواشناسي ميخواين
من يه دونه نصب كردم انصافا از برنامه هواشناسيي كه روي گالكسي نصب كردم باكيفيت تره هم خورشيداش هم ابرا هم بارونو باد
مرورگر اينترنت ميخواين
همه نوعش هست
نرم افزار منشي تلفني كه داره خوبشم داره
برنامه رد تماس داره
برنامه گذاشتن رمز روي فايلها داره
كلا اگه يكي از دوستان برنامه هاي مورد علاقشو ليست كنه ما هم ببينيم خيلي خوب ميشه
نه من بخاطر بازي N8 رو مقايسه نميکنم. ميگم سالي که نکوست از بهارش پيداست ولي خب حق با شماست که کـرک نشدن بازيها ميتونه برنامه نويسها رو جذب کنه.

راستي، مگه ويو آفيسو "ويرايش" ميتونه بکنه؟

و يه چيز ديگه: اين بازيهاي خوبي که ميگيد ويو داره و ريختيد روي ويو رو ميشه چند مثال بزنيد؟

و در آخر هم با تشکر فراوان. :46:

گرافيكار
02-11-2010, 22:20
نه من بخاطر بازي N8 رو مقايسه نميکنم. ميگم سالي که نکوست از بهارش پيداست ولي خب حق با شماست که کـرک نشدن بازيها ميتونه برنامه نويسها رو جذب کنه.

راستي، مگه ويو آفيسو "ويرايش" ميتونه بکنه؟

و يه چيز ديگه: اين بازيهاي خوبي که ميگيد ويو داره و ريختيد روي ويو رو ميشه چند مثال بزنيد؟

و در آخر هم با تشکر فراوان. :46:
اولا من مخلص شما هم هستم
دوما بازيا رو از هميت تاپيك مخصوص بادا توي همين فروم و موبايلستان دانلود كردم
مثل
Empire DEfense
Evolution Ferrari GT
بازيهايي هم كه روي خود ويو نصبه
Asphalt 5
EDGE
Parachute Panic اين يكي رو انصافا بايد بازي كنيد
با اينكه ظاهر خيلي ساده اي داره
ولي اينقدر سرگرم كننده اس كه كف ميكنين
مثل نقاشياي بچگونه ميمونه
ولي بايد بازي كنيد تا بفهميد چي ميگم
بله ويو آفيس رو ويرايش ميكنه
سه چهارتا برنامه براي اين كار داره ولي روي خود گوشي نيستن

bibak_fa
03-11-2010, 00:55
شما كه نهايتا دارين نظر قطعي ميدين
و تكليف اين سيستم عامل رو مشخص كردين
گفتم كه اگه دوستان نرم افزاراشونو ليست كنن خيلي بهتر ميشه جواب داد
ويندوز موبايل و سيمبين رو كه واقعا
مثل رسيدگي نوكيا به سيمبين قبلي
شما رسيدگي رو چي ميبيني ؟
دادن چارتا برنامه يا دادن فريمور جديد با مشخصات جديد كه يه تفاوتي با نسخه قبل داشته باشه
كه ماشاالله نوكيا اين كارو با سيمبين قبلي فكر كنم بعد از هر 10 سال انجام داد
بابا بيخيال
ويو 5 ماهه اومده دو تا رام رسمي براش اومده
اما سيمبين
من وقتي اينترفيس ان8 رو ديدم كه نوكيا با وقاحت تمام شبيه سيمبين قبلي داده بود بيرون...
وقتي ميبينم چارتا چيز آورده دور و بر اين گوشي ريخته اما اصل كار سر جاشه بعد ملتم به خاطر دوربين 12 ميريزن ميخرن...
آندورويد يه چيزي
كارش حساب كتاب داره
اينترفيس سيمبين در مقايسه با آندرويد مثلا گالكسي يا سنس اچ تي سي مثل اسباب بازي ميمونه
به نظر من يه سيستم عامل خوب مشخصه اولش اينترفيس خوبه
كه در حال حاظر اول آندرويد بعد هم بادا
تا وين مو 7 بياد ببينيم چي از آب در مياد
سيمبين كه توي باغ نيس اصلا
من رسیدگی را در زنده بودن سیستم عامل میبینم و منظور از زنده بودن سیستم عامل اینه(به مطلب زیر دقت کنید):
من زمانی از سیمبین یو ای کیو (سونی اریکسون پی1) استفاده میکردم که سونی اریکسون ناگهان ساپرت خودشو از یو ای کیو قطع کرد در حالی که چند تا گوشیه جدید از جمله جی900 و جی700 و مدتی قبلش هم پی1 و دبلیو960 را معرفی کرده بود و نهایتن یو ای کیو یک سیستم عامل مرده شد و برای کسانی که از گوشی های مبتنی بر یو ای کیو استفاده میکردن واقعن سخت بود....

و حالا در مورد بادا میگم ممکنه چنین اتفاقی از طرف سامسونگ رخ بده که فقط یک احتماله و هنوز هیچی معلوم نیست.
من بادا را سیستم عامل خوبی میدونم البته به شرطی که همین طوری پیش بره.....
اگه بادا با همین قدرت ادامه بده میتونه یکی از سیستم عامل های پرطرفدار در اینده ای نه چندان دور باشه
در مورد سیمبین هم تجربه نشان داده که حالا حالا ها از ساپرت نوکیا برخورداره و حالا حالا ها کسیو مثل یو ای کیو نا امید نمیکنه و البته بادا به دلیل متن باز بودن میتونه نسبت به سیمبین برتری هایی داشته باشه

Honradez
03-11-2010, 19:26
اولا من مخلص شما هم هستم
دوما بازيا رو از هميت تاپيك مخصوص بادا توي همين فروم و موبايلستان دانلود كردم
مثل
Empire DEfense
Evolution Ferrari GT
بازيهايي هم كه روي خود ويو نصبه
Asphalt 5
EDGE
Parachute Panic اين يكي رو انصافا بايد بازي كنيد
با اينكه ظاهر خيلي ساده اي داره
ولي اينقدر سرگرم كننده اس كه كف ميكنين
مثل نقاشياي بچگونه ميمونه
ولي بايد بازي كنيد تا بفهميد چي ميگم
بله ويو آفيس رو ويرايش ميكنه
سه چهارتا برنامه براي اين كار داره ولي روي خود گوشي نيستن
اينا رو تو سايت سامسونگ اپز سرچ کردم نبودن که

بهرحال دستتون درد نکنه. :46:

Lt.Ali
03-11-2010, 23:19
N8 یا HTC Aria خوب هستند . پیشنهاد میکنـم طـرف سامسـونگــ نـری .

ehsango
03-11-2010, 23:32
من فعلاً صبر کردم تا ببینم نتیجه این بحث چی میشه ولی چرا طرف سامسونگ نرم؟

tired friend
04-11-2010, 00:36
N8 یا HTC Aria خوب هستند . پیشنهاد میکنـم طـرف سامسـونگــ نـری .
چیش خوبه؟
دوربینش؟(: دی)
اینترفیسش؟
صفحش؟
سرعتش؟
گرافیکش؟
:27:

گرافيكار
04-11-2010, 00:55
اينا رو تو سايت سامسونگ اپز سرچ کردم نبودن که

بهرحال دستتون درد نکنه. :46:

كدوماشون دوست من
سه تاي دومي كه روي خود گوشي موقعي كه ميخرين نصبه
دوتاي اولي هم يكشون رو از تاپيك برنامه هاي بادا دان كردم
يكي رو هم از موبايلستان:11:

گرافيكار
04-11-2010, 01:06
من فعلاً صبر کردم تا ببینم نتیجه این بحث چی میشه ولی چرا طرف سامسونگ نرم؟

شما اگه لطف كنيد و ليست نرم افزارهاتون رو بگين خيلي زودتر به نتيجه ميرسين

fire159
04-11-2010, 20:10
440 هزار --- motorola xt3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mnotorola flipout ---- 490 هزار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maziarzar
04-11-2010, 22:37
چیش خوبه؟
دوربینش؟(: دی)
اینترفیسش؟
صفحش؟
سرعتش؟
گرافیکش؟
:27:
هم دوربین هم صفحه هم سرعتش وگرافیکش از اریا سر تره
ان 8 چیپست گرافیکی تری دی داره

Honradez
05-11-2010, 09:19
هم دوربین هم صفحه هم سرعتش وگرافیکش از اریا سر تره
ان 8 چیپست گرافیکی تری دی داره
يعني اين چندتا بازي با گرافيک بالايي که براي ان 8 اومده، روي آريا اجرا نميشه؟

maziarzar
05-11-2010, 20:22
يعني اين چندتا بازي با گرافيک بالايي که براي ان 8 اومده، روي آريا اجرا نميشه؟
اریا که اندروید هست وان8 سیمبین
درضمن این توضیحات ان8 هست
ARM 11 680 MHz processor, 3D Graphics HW accelerator

Honradez
05-11-2010, 20:43
ميدونم. ولي خب مشابه اون بازيها براي اندرويد هم هست. ميخواستم ببينم چند درصدشون قابل اجرا هستن روي آريا؟

bibak_fa
06-11-2010, 12:34
قطعن گوشی های ارزان قیمت اندرویید که از روزولیشن پایین همچنین سخت افزار ضعیفی برخوردارن از توانایی های کمتری هم برخوردارن همان طور که قیمت پایین تری هم دارن

maziarzar
06-11-2010, 23:30
ميدونم. ولي خب مشابه اون بازيها براي اندرويد هم هست. ميخواستم ببينم چند درصدشون قابل اجرا هستن روي آريا؟
من نمی دونم .لی بهتره یه سر به قسمت بازی ها یا کلوپ دوگوشی بزنی