PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب

sokote mordab
09-05-2006, 01:39
سلام
روز است با مشکل نداشتن2
folder option
مواجه شدم نه در نوار منو نه در نوار ابزار نه در کنترل پنلوجود ندارد ویندوز را ریستور کردم نیامد ویندوز را عوض کردم امدم ولی دوباره رفت الان جالب تر اینکه همین مشکل برای سه تا از دوستام افتاده به نظر شما چه باید کرد؟
ممنون

Captain Nemo
09-05-2006, 22:24
سلام
دستور gpedit.msc رو تو run بزن و مسیر زیر رو طی کن:
User configuration | Administrative templates | Windows components | Windows Explorer
بعد از تب سمت راست گزینه :
Remove The Folder Options Menu Item From The Tools Menu
رو انتخاب کن و گزینه Disable رو انتخاب کن. و بعد OK کن. به احتمال 99.9% مشکل حل میشه.
نکته این که به احتمال زیاد یه ویروس یا ترجانی تو کامپیوتر شما و دوستاتون اومده، درسته که با این روش میشه ویندوز رو درست کرد اما حتما سیستم رو یه چک بکن که دوباره همچین مشکلی پیش نیاد. یه نکته دیگه اینکه معمولا اینجور ویروس ها یا تروجان ها حتی اگه پاک بشن اثرشون میمونه، منظورم اینه که توقع نداشته باش که وقتی ویروس رو پاک کردی folder option برگرده.
اگه سوالی بود در خدمتم.

sokote mordab
11-05-2006, 14:18
ممنون
ولی
کار داد و مشکل حل نشد %0.01

Captain Nemo
13-05-2006, 23:38
من راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه، شرمنده، اگه بقیه دوستان کمکی میتونند بکنند دریغ نکنند.

badboys_87
13-05-2006, 23:45
سلام
روز است با مشکل نداشتن2
folder option
مواجه شدم نه در نوار منو نه در نوار ابزار نه در کنترل پنلوجود ندارد ویندوز را ریستور کردم نیامد ویندوز را عوض کردم امدم ولی دوباره رفت الان جالب تر اینکه همین مشکل برای سه تا از دوستام افتاده به نظر شما چه باید کرد؟
ممنون

سیستم شما به احتمال زیاد ویروسی شده است یا تروجانی در آن فعالیت میکند همین مشکل وكسي ديگه در اينجا داشته كليك كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
29-06-2006, 16:31
بله مطمئن باشید سیستم ویروسیه

masoud khan
29-06-2006, 17:03
دوست عزیز سیستم شما یه ویروس داره
برای یکی از دوستان من هم این مشکل پیش اومده بود من براش با ویروس کش کاسپر اسکی خودم هاردشو اسکن کردم مشکل حل شد
این تهنا راه کار هست البته بعدشم ویندوز نصب باید بکنی