PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت sony h20

abera
28-10-2010, 01:37
سلام
من یه sony h20 دست دوم با رم 4g از یکی خریدم 230000 تومان و 6ماه گارانتیش مونده.
چند روزی برای پس دادنش فرصت داده به نظر دوستان قیمتش مناسبه یا یکی دیگه بگیرم(با همین اندازه بودجه)
البته از کیفیتش خیلی راضیم. ممنون میشم کمک کنید.:11:

ELSIN
28-10-2010, 11:42
من با h20 کار نکردم دوربین بدی هم نباید باشه علی اقا این دوربین رو دارند
ایشون (که هفته بعد آن میشند)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاید یهتر بود این پول رو برای SX130 میدادید که جدیده وعالی فقط دو تا قلمی میخوره
SX130

:40:

AliSub
29-10-2010, 14:14
سلام
من این دوربین دارم و تا الان 8000 شات باهاش گرفتم :21:

اگر واید نبودن لنزش برات مهم نیست همین دوربین خوبه.
قیمتی که من خریدم با رم 4 گیگ برام 345000 تومن وایساد.

البته با این بودجه میشه SX130 و SX120 هم گرفت که خوبند.

mohsen_613
06-11-2010, 18:32
من خودم این دوربین رو دارم عکساش 100برابر بهتر از دوربین های canon به جز dslr هاش بهتره.
sx120 هم یکی از دوستام داشت وقتی تو شرایط یکسان با دوستم عکس گرفتیم اون دوربین canon خودشو گذاشت برای فروش.
canon تو رده dslr خیلی عالی عمل کرده اما وقتی عکسای رده های دیجیتالشو دیدم به نظرم واقعا به درد نخور کار کرده.

vvc
06-11-2010, 18:43
من خودم این دوربین رو دارم عکساش 100برابر بهتر از دوربین های canon به جز dslr هاش بهتره.
sx120 هم یکی از دوستام داشت وقتی تو شرایط یکسان با دوستم عکس گرفتیم اون دوربین canon خودشو گذاشت برای فروش.
canon تو رده dslr خیلی عالی عمل کرده اما وقتی عکسای رده های دیجیتالشو دیدم به نظرم واقعا به درد نخور کار کرده.
100 برابر بهتر از کانن :18:
حال شما خوبه دوست عزیز :13:
SX120 کانن چه ربطی به H20 سونی داره
H20 رو باید با SX20 مقایسه کرد که خوب بسته به سلیقه هر کسی یه نظری میده
ولی اینکه 100 برابر بهتر از همه مدل کانن اغراقه
یعنی شما میگید از کانن G11 و S90 و sx30 و20 هم بهتره ؟ :5::40:

ELSIN
06-11-2010, 20:21

شما درست میگید :10:
اما کاری که سونی میکنه اغراق تو نور , رنگ و ... پس طبیعیه که در نگاه اول بهتر باشه اما اگر بخواهی به صحنه اصلی نزدیک باشه نمیتونی بگی سونی عالیه :13:

mohsen_613
06-11-2010, 21:04
من با دوربین خودم از دوستم عکس گرفتم در شرایطی که لنز دوربین رو به خورشید بود.و خورشید دقیقا وسط عکس بود اما هم صورت دوستم و هم ساختمان پشت سرش روشن وشفاف افتاده بود در حالی که تو اون شرایط با کنان عکس گرفتیم عکس کاملا سیاه افتاد.اگه بخواین یک آدرس بدین عکسارو اونجا واسه آپلود بزارم خودتون نظر بدین.
من دوربینمو با یک دوربین نسبتا هم قیمت خودش مقایسه کردم ولی g11 قیمت 2برابر h20 هست.

ELSIN
06-11-2010, 21:25
من نمیخواهم بگم شما دروغ میگید :10:
اون عکس هم دوربین شما از زمین نورسنجی رو اعمال کرده اما کنن از اسمون نورسنجی رو اعمال کرده (بجز این نیست مگر HDR باشه)

aks98.com/index.php

:40:

mohsen_613
07-11-2010, 00:25
من عکس با دوربین کنانو فعلا پیدا نکردم ولی این عکس مال h20 در بد ترین شرایط عکس برداری.وسط ظهر هوا گرم ولی نور خورشید مستقیم تو لنز دوربین

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

آره سونی تو رنگ ها یکم با جلوه و غیر طبیعی نمایش میده تا عکس قشنگ تر بشه.مثلا وقتی از میوه یا غذا عکس میگیرم عکسش خوشمزه تر و خوردنی تر به نظر میرسه.اما کنان رنگ های واقعی رو نشون میده.خیلی ها مثل من هستن که دوست دارن رنگ ها رو قشنگ تر ببینن به شرطی که نویز نداشته باشه

mohsen_613
07-11-2010, 00:33
چند تا عکس جالب دیگه هم دارم که از لامپ روشن عکس گرفتم مارکش شفاف دیده میشه.از ابشار عکس گرفتم نور خورشد تو لنز بوده اما هر کی نگاه میکنه باور نمیکنه که نور خورشید سمت آبشار بوده بجای روی لنز دوربین.

AliSub
07-11-2010, 08:50
من عکس با دوربین کنانو فعلا پیدا نکردم ولی این عکس مال h20 در بد ترین شرایط عکس برداری.وسط ظهر هوا گرم ولی نور خورشید مستقیم تو لنز دوربین

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

آره سونی تو رنگ ها یکم با جلوه و غیر طبیعی نمایش میده تا عکس قشنگ تر بشه.مثلا وقتی از میوه یا غذا عکس میگیرم عکسش خوشمزه تر و خوردنی تر به نظر میرسه.اما کنان رنگ های واقعی رو نشون میده.خیلی ها مثل من هستن که دوست دارن رنگ ها رو قشنگ تر ببینن به شرطی که نویز نداشته باشه

سلام
این عکسی که شما گذاشتید دوربین روی حالت اتومات تشخیص صحنه بوده و سر شما رو تشخیص داده یا پس زمینه روشن تشخیص داده و فلاش هم در حالت قرمزی چشم روشن کرده!

حالت اتومات H20 خوب کار میکنه شکی نیست!

درضمن این دوربین معمولا با SX200 مقایسه میشه.

ELSIN
07-11-2010, 18:07

دوربین های دیگه هم میتونند رنگ رو مثل سونی کنند اما نه تو حالت خودکار (خود من معمولا این کار رو میکنم)

چند تا عکس جالب دیگه هم دارم که از لامپ روشن عکس گرفتم مارکش شفاف دیده میشه.از ابشار عکس گرفتم نور خورشد تو لنز بوده اما هر کی نگاه میکنه باور نمیکنه که نور خورشید سمت آبشار بوده بجای روی لنز دوربین.

اره ممکنه حالت خودکار سونی بهتر باشه ممکن هم هست پا رو فرا ترهم گذاشته باشه و از اون ور پشت بوم افتاده باشه نمیدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AliSub
08-11-2010, 08:34
اره ممکنه حالت خودکار سونی بهتر باشه ممکن هم هست پا رو فرا ترهم گذاشته باشه و از اون ور پشت بوم افتاده باشه نمیدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی اینو یادم رفت بگم:
H20 در حال اتومات وقتی از یک جای آفتابی که سایه داره عکس میگیری نقاط روشنش زیادی روشنه.
وقتی در حالت P میزاریم برعکسه یعنی نقاط کم نور سیاه
در حالت P اگه روی DRO بزاری کمی بهتر میشه ولی نویز میندازه روی عکس (حتی روی ایزو 80)
حالا شاید من زیادی حساسم.:2: