PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید ماشین تا 60 میلیون تومان

Alireza SM
27-10-2010, 19:49
پدرم قراره تا 6 ماه آينده حالش خوب بشه و بتونه رانندگي كنه . من و داداشم ميخواستيم يه كادوي توپ براش بگيريم ديدم چي بهتر از ماشين :10:
مهممترين چيز اينه كه قيمتش نهايتا 60 تومن باشه . شاسي بلند نباشه ( ميدونم شاسي بلند خوبي نميشه با اين قيمت گرفت ) از محصولات داخلي هم نباشه و از اين ماشين هاي دو در نباشه و مثل سواري هاي معمولي 4در باشه ( نميدونم اصطلاحش چيه ) :31:

راحتي داخش و پشت فرمون بودنش خيلي مهمه و هرچي كه ميگين ترجيحا يكي از رنگ هاي نقره اي يا سفيد رو داشته باشه ( البته كاملا ضروري هم نيست )

چيز دست دومي هم پيشنهاد نكنين لطفا .

آزرا چطوره و مشخصاتش چيه دقيقا ؟

MoHaMaD ZaNd
27-10-2010, 20:20
سلام دوست عزیزم ! انشالله که حالشون زودتر از 6 ماه دیگه بهتر میشه !
خوب دوست گلم پیشنهاد من تویوتا آریون 2010 -گرند اسپشیال + نویگیشن هستش ! قیمتش توی سایت پیکو 62 تومنه . آریون جز یکی از بهترین ماشین های توی این رنج قیمته !!!
شما باید انتظارات بیشتری رو ذکر کنین ! چون توی این رنج قیمت تقریبا تمامی ماشین ها راحت هستن !!!

Alireza SM
27-10-2010, 20:38
شما خودتون چه مشخصاتي رو اهميت ميدين ؟ پدرم زياد دوست نداره ماشينش شيك باشه و چراغاي جلوش از اين گنده ها باشه و ...
مشخصات موتور زياد برام مهم نيست موتور در حد همون زانتيا باشه كافيه . پدرم زياد رانندگي قرار نيست بكنه

farshad bugatti
27-10-2010, 21:37
شما خودتون چه مشخصاتي رو اهميت ميدين ؟ پدرم زياد دوست نداره ماشينش شيك باشه و چراغاي جلوش از اين گنده ها باشه و ...
مشخصات موتور زياد برام مهم نيست موتور در حد همون زانتيا باشه كافيه . پدرم زياد رانندگي قرار نيست بكنه
هر کی که میخواد باهاش رانندگی کنه شما انتظارات اونو بگو تا بتونن دوستان طبق انتظارات راهنمایی بکنن.
فقط سعی کنید انتظارات خودتون یا پدرتون یا مجموع رو یک جا بگید تا بشه بهتر کمک کرد
در ضمن انتظارات رو کامل بگید
ممنون.

.SA33D.
28-10-2010, 12:01
ای بابا خیر سرم داشتم 4تا پست مشاوره ای میخوندم که کلا منحرف شد به لطف دوستان...
شما ملت چرا اینجوری میکنید؟ مگه بخیلین؟ پول داره دوست داره برای پدرش کادو بخره.اصلا شما از کجا میدونید این اقا کار خیر کرده یا نه؟ چرا فکرمیکنید هر کی پول داره باید همشو بضل و بخشش کنه؟ برای پول مرم هم نقشه میکشید.شما برید 60 میلیون پول کاسبی کنید تا قرون اخرش رو خرج خیریه کنید. اینجا تاپیک ارشاد نیست.
واقعا راست گفتن که خلایق هر چه لایق.

shifter
28-10-2010, 13:26
عليرضا جان با اين تفاسير
كاملترين امكانات ممكن براي راحتي راننده . فضاي داخل كابين مناسب .
موتور و سوخت و ... زياد مهم نيست . به نظر من ازرا يا سوناتا 2011 بهترين انتخاب ها هستن...
تويوتا اريون هم خيلي خوبه اما بيشتر تو مايه هاي اسپرت هست و امكاناتش هم كمتر از ازرا ...
الان ياد نيسان تينا هم افتادم...ماشين جديديه و نسبت به ازرا كه زياد شده تو خيابونا تعدادش خيلي كمتره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته نكته مشترك تو همه اين ماشينا مصرف سوخت زيادشونه:دي

Amin-Nasim
28-10-2010, 13:29
لطفا بحث تاپیک رو سیاسی نکنید
اگر کسی 60 میلیون داشت خوب ماشین 60 میلیونی میخره کسی هم پول نداشت خوب نمیخره
به نظر من تا اقا علیرضا انتظاراتشون رو نگفتن نظری ندیم

Alireza SM
28-10-2010, 14:12
لطفا بحث تاپیک رو سیاسی نکنید
اگر کسی 60 میلیون داشت خوب ماشین 60 میلیونی میخره کسی هم پول نداشت خوب نمیخره
به نظر من تا اقا علیرضا انتظاراتشون رو نگفتن نظری ندیم

شما همه ماشين هايي كه تو رنج قسمت 40 الي 60 ميشناسي رو با شراطي كه گفتم معرفي كن :31:

farshad bugatti
28-10-2010, 20:01
انتظارات خودم اينا هستن :
كاملترين امكانات ممكن براي راحتي راننده . فضاي داخل كابين مناسب .
موتور و سوخت و ... زياد مهم نيست .

در ضمن خودتون هم پيشنهاد بدين ديگه . كاود براي يه پيرمرد چه امكاناتي بايد داشته باشه ؟ من خودم چيز خاصي به جز راحتي داخل كابين و پشت فرمون به ذهنم نميرسه نظر خودتون هم براي مهمه

راستي احتمالش زياده كه پدرم بعد از يه مدت ماشين رو بفروشه و پولشو خيرات كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif شايدم يه چيزي براي خود من بخره با پولش ، يه چيزي معرفي نكنين كه دو سال بعد قيمتش افت كنه .

اینا انتظارات دوستمون هست
لطفا بحث مشکلات مملکت رو بزارید تو پیغام خصوصی یا جای دیگه!
اینجا فقط در مورد ماشین بحث میشه!
اگه هم پست دوستان رو پاک کردم ناراحت نشن.
ممنون.

shahab_f
17-11-2010, 14:28
خب ماشین های توی این رنج همشون راحتی دارن ، راستش نمیدونم کدوم بیشتر راحتی داره ، اگه 5 تومن بذارین روش میتونین سوناتای 2011 بگیرین که جزء بهترین هاست در هم رده های خودش (که شامل هوندا آکورد ، تویوتا کمری ، فورد فیوژن و .... میشه) از لحاظ تکنولوژی ساخت و طراحی خیلی جلو هست .
گفتین شاسی بلند نمیخواین چون با این قیمت شاسی بلند خوبی گیر نمیاد ، در حالی که سانتافه 2011 و سورنتو ی 2011 قیمتشون 60 و 61 هست و ماشین های خوبی هم هستند

آرشین
17-11-2010, 14:49
پدرم قراره تا 6 ماه آينده حالش خوب بشه و بتونه رانندگي كنه . من و داداشم ميخواستيم يه كادوي توپ براش بگيريم ديدم چي بهتر از ماشين :10:
مهممترين چيز اينه كه قيمتش نهايتا 60 تومن باشه . شاسي بلند نباشه ( ميدونم شاسي بلند خوبي نميشه با اين قيمت گرفت ) از محصولات داخلي هم نباشه و از اين ماشين هاي دو در نباشه و مثل سواري هاي معمولي 4در باشه ( نميدونم اصطلاحش چيه ) :31:

راحتي داخش و پشت فرمون بودنش خيلي مهمه و هرچي كه ميگين ترجيحا يكي از رنگ هاي نقره اي يا سفيد رو داشته باشه ( البته كاملا ضروري هم نيست )

چيز دست دومي هم پيشنهاد نكنين لطفا .

آزرا چطوره و مشخصاتش چيه دقيقا ؟
اتفاقا با این بودجه شاسی بلند راحت گیر میاد که سانتافه هست و هم نقره ای داره و هم سفید
ما نمیتونیم همه ماشین های رنج قیمتی شما رو براتون لیست کنیم چون برای آوردن جزئیات باید یک کتاب نوشت
اگر قراره 6 ماه دیگه خرید کنی که برای مشاوره زوده شاید تا اون موقع خودروهای بیشتر و جدیدتری وارد ایران بشه

Mojtaba-MCI
17-11-2010, 20:16
خب توو این حدود قیمت که خیلی گزینه ها هست واسه انتخاب!
فقط من دقیق نمیدونم قیمت از کجا شروع شه تا 60 میلیون!
میدونی؟!
مثلا میتونه آوانته باشه ، میتونه کرولا باشه ، کمری یا هرچیز دیگه!
چون اینا هیچ کدوم داخلی نیستن ، کوپه نیستن ، شاسی بلند هم نیستن!
تعیین کنی بگی مثلا از 40 تا 60 اونوقت میشه خوب راهنمایی کرد!
حالا من یه لیست مختصر تهیه کردم که اینجا میزارم(از حدودای 40 تا حدودای 60!) :

1 - نیسان ماکسیما اتوماتیک - 39 میلیون.
2 - ام جی 550 - 39.500.
3 - تویوتا کرولا ایکس ال آی - 42.
4 - پژو 407 دنده دستی - 43.700.
5 - کیا اپتیما - 45.900.
6 - تویوتا کمری جی ال - 45.900.
7 - هیوندا سوناتا - 46.100.
8 - پژو 407 اتوماتیک - 47.500.
9 - کیا اپیروس - 49.
10 - تویوتا کمری جی ال ایکس - 51.
11 - چیرمن سی ام 500 اس - 52.
12 - هیوندا آزرا - 53.500.
13 - نیو هیوندا آزرا - 55.500.
14 - نیو سیتروئن سی 5 - 58.
15 - تویوتا اوریون - 58 الی 62.
و
16 - نیسان تیه نا(یا همون تینا) - 62.
====================
ایشاالله که مفید باشه...

Mojtaba-MCI
17-11-2010, 20:38
اما مشخصات هیوندا آزرا که خواسته بودی :

کلاس خودرو : سدان لوکس بزرگ.
گیربکس : اتوماتیک 5 دنده با قابلیت تعویض دنده به صورت دستی(تیپ ترونیک).
محور محرک : دیفرانسیل جلو(FWD).
تعداد و آرایش سیلندر/سوپاپ : وی24/6.
حجم موتور(سی سی) : 3342.
قدرت(اسب بخار) : 235.
حداکثر سرعت(کیلومتر در ساعت) : 230.
شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت(ثانیه) : 7.8.
طول : 4895.
عرض : 1865.
ارتفاع : 1490(همگی به میلیمتر).
وزن خالص(کیلوگرم) : 1620.
مصرف شهری(لیتر در 100 کیلومتر) : 15.1.
مصرف جاده ای : 7.4.
مصرف ترکیبی : 10.0.
استاندارد آلایندگی : یورو 3.
حجم مخزن سوخت(لیتر) : 75.
====================
اینا مشخصات فنی ماشین بودن.
یه سری امکانات ایمنی و رفاهی هم داره که اونا رو بعدا میزارم.تایپ همینا هم خیلی وقت گیر بود ، ایشاالله که مفید باشه...
این اطلاعات به نقل از "کالایاب خودرو" بود محصول گروه جی اس ام.

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

خب الان که تاپیک رو کامل خوندم ظاهرا تعیین کردی از 40 تا 60.
لیست همونیه که بالا نوشتم...

armin_punisher6
17-11-2010, 22:33
سوناتا 2011 فوق العاده هست.هم از لحاظ آپشن و زیبایی و هم موتوری.ولی قطعاتش خیلی خیلی گرونه.تو مایه های c5 .

Gilopa
19-11-2010, 17:54
خداییش تو این رنج من فقط Azera رو پیشنهاد میکنم .. شخصیت این ماشین و آپشنهاش یه سروگردن به نظرم از تویوتا کمری و سوناتا بالاتره ..
البته سوناتا مدل جدیدش اومده که در موردش اطلاعی ندارم .

Mojtaba-MCI
20-11-2010, 08:14
بله آزرا خوبه ولی جزو اون دسته از ماشیناس که نگهداریش هزینه ی بالایی داره...
نکته ی بعدیش قیمت خریدشه.
یادمه قیمتش یه زمانی بود 49 تومن!
الان دیگه واقعا نامردیه که بخوای 4 و نیم میلیون گرونتر بگیری!
البته اینا نظر شخصیه و خریدار با توجه به خواسته های خودش خرید میکنه...
اپیروس هم ماشینیه که واقعا تیپ داره به خصوص رنگ مشکیش!

Alireza SM
26-02-2012, 04:31
مرسی از همه دوستان عزیز که بهم مشاوره دادین توی این تاپیک واقعا گل روی ماهتون رو میبوسم
مدتی میشه که برای پدرم ماکسیما خریدم .
ولی به هر حال از نظرات همه شما سپاسگذارم :11:

dash_mehdi
26-02-2012, 12:37
مرسی از همه دوستان عزیز که بهم مشاوره دادین توی این تاپیک واقعا گل روی ماهتون رو میبوسم
مدتی میشه که برای پدرم ماکسیما خریدم .
ولی به هر حال از نظرات همه شما سپاسگذارم :11:
دوست عزیز از تاریخ اخرین پست 1.5 سال میگزره.
لطفا بیشتر دقت کنید.