PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Catherine

Masoud King
27-10-2010, 15:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Atlus Persona Team
ناشر: Atlus
آهنگساز: Shoji Meguro
پلتفورم: PlayStation 3, Xbox 360
تاریح انتشار:
JP February 17, 2011
NA TBA
PAL TBA
ژانر: Action-adventure

Atlus تاکنون عنوانی رو برای کنسول های HD نساخته. اونها فقط Demon's Souls رو در آمریکا منتشر کردند ولی این سازنده قصد داره تا با ساخت بازیه Catherine اولین بازی خودش رو برای PS3 و Xbox 360 روانه بازار کند.

Catherine عنوانیست ژاپنی و اکشن- ماجراجویی که در اون شما نقش Vincent که 32 سالش هست رو بر عهده دارید. Vincent هیچ آرزویی نه در کارش داره و نه در عشقش تا اینکه یه روز با دختری 22 ساله به نام Catherine آشنا میشه و در همون نگاه اول شیفتش میشه. Catherine همون چیزیه Vincent می خواست.
بعد از این ملاقات اتفاقی کابوس های Vincent شروع میشه. بر اساس جزئیاتی که Atlus گفته, این کابوس ها بیشتر بازی رو تشکیل خواهند داد. Vincent خودش رو در دنیایی مرموز از پله ها و نردبان های بی پایان و بره های دو پا میبینه. او لباس زیر تنش هست و به نظر میرسه که به یک بره تغییر پیدا کرده.

Vincent از یکی از بره ها ( که ظاهرا می تونن حرف بزنن ) میفهمه که یا باید از پله ها بالا بره و اینکه بمیره. هنوز مشخص نیست که Vincent در دنیای خیالی چکار خواهد کرد وقتی از پله ها بالا میره. احتمالا به بالا میرسه و از دنیای خیالی خارج میشه. در تصاویر منتشر شده Vincent که کنار Catherine خوابید از خواب بلند میشه. پس در طول بازی چندین بار این دنیای خیالی رو تجربه خواهید کرد. همچینین در تصاویر منتشر شده Catherine دارای مضامین بزرگسالانه نیز هست.

قسمت های سینماتیک بازی توسط استودیوی انیمیشن سازیه Studio 4°C ساخته خواهد شد. سازنده انیمیشن هایی چون Tekkon Kinkreet و Mind Game .

بازی بین صحنه های اکشن و ماجراجویی بر اساس موقعیت هایی که بازیکن در اون قرار داره متغیر خواهد بود. مکانیسم اکشن بازی هم ظاهرا عمیقه بطوریکه بازیکن برای رد کردن مراحل باید انتخاب کنه. Katsura Hashino سازنده بازی توضیح میده که: راه های زیادی برا انجام این کار وجود داره ( همون رد کردن مراحل) او همچنین میگه که شخصیت Vincent بر اساس انتخاب های بازیکن در طول بازی میتونه به شیوه های زیادی تغییر کنه و پیشرفت کاراکتر به شیوه ی غیر معمولی صورت خواهد کرفت. قسمت های ماجراجویی بازی هم شامل شامل گشتن به دور شهر و دیدن مکان های گوناگونی میشه.

در مجله Famitsu گفته شده که Vincent در کابوس هاش تنها نیست و تعداد زیادی بره با اون هستن. در کابوس ها این بره ها و همچنین Vincent توسط دو دست غول پیکر شکار می شوند. یکی از اون دست ها یک چنگال خونین رو گرفته. احتمالا ارتباطاتی بین دنیای خیالی و واقعی نیز وجود خواهد داشت.
بر اساس گفته های Hashino بازی چندین پایان داره و اولین بازی که بازی رو تموم میکنید 20 ساعت طول میکشه برای تجربه همه ی پایان های بازی باید حدود 30 ساعت وقت بزارید.

Catherine قابلیت های Atlus رو برای ساخت یک بازی HD مشخص میکنه. این بازی در زمستان امسال در ژاپن منتشر خواهد شد. تاریخ انتشاری برای اروپا و آمریکا هنوز گفته نشده و مشخص نیست که در جایی غیر ژاپن هم عرضه میشه یا نه.

Trailer های بازی:

TGS 10: Japanese Nightmare Trailer
HD...40MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SD...13MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Japanese Debut Trailer
HD...52MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SD...20MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویر بازی هم رو پیوست کردم تا راحت تر بهشون دست رسی داشته باشید!

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mosolim
27-10-2010, 15:10
سلام
ممنون از تاپیکی که زدی. معلومه بازی از اون تریپ ژاپنی های خفنه. البته نوع انمیشن هاشو میگم. فکرکنم مثل این باشه که داری یه انمیشین زاپنی رو بازی میکنی.

Sam Fisher 11
27-10-2010, 23:30
مرسی بابت تاپیک!

Catherine دارای مضامین بزرگسالانه نیز هست.
چقد بزرگ؟: ))
بازی تو تیریپه بازی های دیوید کیج میزنه : دی
دوس داریم بازیش بکنی یم: دی

Masoud King
27-10-2010, 23:42
چقد بزرگ؟: ))
تریلرش رو ببین دست میاد اندازش : دی
+
خدا کنه به خاطر همتی که برا زدن این تاپیک کردیم حداقل برا ریجن پال هم منتشر بشه ...
بازی چند ماه دیگه میاد ولی یه گیم پلی ازش ندادن این ژاپنیا...

Turok-71
27-10-2010, 23:44
مسعود جان ممنون...

من از این دست بازی ها خیلی لذت میبرم و حتی فیلمهاشم همیشه از کلوپ سر کوچه میگیرم...:دی

abol_fa
28-10-2010, 11:15
لینک تریلر ها که چیزه!

mosolim
28-10-2010, 11:19
تریلرش رو ببین دست میاد اندازش : دی
+
خدا کنه به خاطر همتی که برا زدن این تاپیک کردیم حداقل برا ریجن پال هم منتشر بشه ...
بازی چند ماه دیگه میاد ولی یه گیم پلی ازش ندادن این ژاپنیا...

یعنی ممکنه که پال ندن و فقط مخصوص خوده همون آسیای شرقی باشه. یا حتی نسخه ی انگلیسی نداشته باشه. ( منظورم اینه که این نسخه کلا ژاپنیه یا نه؟ )

pedram_sad
28-10-2010, 11:47
یعنی ممکنه که پال ندن و فقط مخصوص خوده همون آسیای شرقی باشه. یا حتی نسخه ی انگلیسی نداشته باشه. ( منظورم اینه که این نسخه کلا ژاپنیه یا نه؟ )
این دست بازی ها معمولا اول برای ژاپن میان
و اگه موفقیت و فروش و استقبال بالایی بشه ازشون برای جاهای دیگه هم ship میشن
تو دوران PS2 خیلی از بازی ها Japan only موندن و هیچج وقت جاهای دیگه نرفتن

hosseincode2008
03-12-2010, 21:37
باكس آرت هاي بازي منتشر شدن كه همونطوري كه انتظار ميرفت مثل خود بازي +18 هست يعني مثلا من نبايد ببينم :31:

و به این شکل فروم ف-ی-ل--ت-ر می شوی-ید !!!حالا ببینیند من کی گفتم: دی
اين كه يه جماعتي كه اوليش خودمم از علافي در بيان كجاش بده ؟

B.3.S.T
03-12-2010, 22:16
و به این شکل فروم ف-ی-ل--ت-ر می شوی-ید !!!حالا ببینیند من کی گفتم: دی

masoud93
04-12-2010, 00:16
سبک بازی اکشن ادونچر هست یا س ک س ؟

abol_fa
04-12-2010, 11:19
سبک بازی اکشن ادونچر هست یا س ک س ؟
اینطوری که از عکسا و تریلر ها بوش میاد فک کنم واسه رد کردن یه مرحله یه باید ترتیب چند نفرو بدبد یا چند نفر باید ترتیب شمارو بدن!!:27::31:

Traceur
04-12-2010, 12:56
تریلر جدید گیم اسپات :
تریلر جدید نشست و گفتگو و تبادل نظر بین مسئولان GameSpot با پرودیوسر بازی Catherine و چند بازی دیگر در مورد ویژگی های انفرادی بازی و ... . که در نوع خودش جالب هست.

Crosshairs--Marvel vs. Capcom 3, Medal of Honor, TGS wrap-up, Dead Rising 2 launch

Hi-Res H.264 MP4 445 Mb
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدLo-Res MPEG 338 Mb

Lo-Res IPOD / PSP 90 Mb

mohammad_twe
04-12-2010, 13:25
ای بابا این بازی کی میاد :دی ؟؟؟
این باکس شات بازی من را شیفته خودش کرد , مثل vincent که شیفته catherine شد :دی

vahidgame
04-12-2010, 13:30
به به
می بینم که با یه باکس شات این بازی کلی طرفدار پیدا کردش :21: :27:

Traceur
04-12-2010, 13:35
ه به
می بینم که با یه باکس شات این بازی کلی طرفدار پیدا کردش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خسته نکشی وحید خان ....:دی
مردم این سرزمین از پیشترها به این چیز ها علاقه مند بودن:دی:27:

matrix_3s
04-12-2010, 13:38
منم خیلی خوشم اومده از بازیش نه به خاطر باکس شاتش بلکه به خاطر داستانش و باکس شاتش:31:

Traceur
04-12-2010, 13:41
ولی خدائی تریلر های CrossHair در مورد بازی ها دیدن داره ....:8:
مخصوصا این بازی :دی:21:

halflife g
04-12-2010, 15:35
مردم این سرزمین از پیشترها به این چیز ها علاقه مند بودن:دی:27:

کافیه به کامنتهای سایتای خارجی در مورد این بازی نیگا کنید..........اونقدر کلمات عاشقانه و سه نقطه در مورد بازی نثار می کنن که ایرانییها در مقابل اونا اصلا عددی نیستن....... .

تریلرا رو دیدم..........بازی 18+ نیس تو باکس شاتش هم C زده که میشه 15+.......... .در نتیجه صحنه ها شامل برهن*گی میشه فقط نه موارد 18+....... .

ولی واقعا واسه سازنده این بازی متاسفم .....سازنده این بازی یا بایونتا یا نینجا گایدن2 که فقط با استفاده از جنس مونث و البته b*00*b های بزرگ برای اونها سعی در جذب مخاطبهای پسر 15 ..16 ساله رو دارن آبروی صنعت بازیسازی رو بردن......... .

استفاده از بره*نگی یا مسایل18+ فقط در بازیهای دیوید کیج بصورت عاقلانه پیاده شده یعنی برای تبلیغ یا لودگی یا فروش بیشتر نیس بلکه برای نشون دادن بعضی مفاهیم خاصه............ .

در کل متاسفم..........:41:

.
.

CATALONIA
04-12-2010, 20:52
عزيزان اين بحث رو ديگه جمعش كنيد ... 
در صورت ادامه و ديدن پست هاي بي ربط در مورد تاپيك و اين مباحث ... پست ها پاك خواهد شد ...
ممنون از شما دوستان ! 

Sam Fisher 11
05-12-2010, 18:01
ولی واقعا واسه سازنده این بازی متاسفم .....سازنده این بازی یا بایونتا یا نینجا گایدن2 که فقط با استفاده از جنس مونث و البته b*00*b های بزرگ برای اونها سعی در جذب مخاطبهای پسر 15 ..16 ساله رو دارن آبروی صنعت بازیسازی رو بردن......... .
عزیز من چرا داغ میکنی سازنده های این بازیا فقط روحیشون یکم لطیفه همین: دی
بخوایم اینجوری فک کنیم بازوهای کاراکترای مرد gears یا ماهیچه ها و بدن جذاب کریتوس هم لابد فقط به قصد جذب دختراس ...
ما همه انسانیم انسانم فطرتش زیبا طلبه...وقتی یه کاراکتر مونث اندامش زیباست همه خوششون میاد همونطور وقتی هیکل یه کاراکتر مرد هم جذاب باشه ... این ربط زیادی به فروش بازی نداره...
بازی Bayonetta رو مثال زدی...بیونتا اگه اون گیم پلی رو نداشت اینقدر موفق نمیشد یا Ninja Gaiden همه مرده گیم پلیشن نه هیکل سونیا یا رچلش...بدم نمیشه که مثلا ریو رو قد بلند خوشتیپ درست کنن بعد واسه اینکه بشون انگ اینکه با جذبیت های خاص قصد جذب مخاطب بهشون زده نشه هیکل رچل(راشل) رو صاف و مسطح و هموار در بیارن!
تعادل خیلی مهمه...
بازی هایی که مثال زدی فانتزین تو فانتزیم هر چیزی جایزه...
اما مثلا تو بازی مثل kane & lynch چون اصل بر ریل سازیه کاراکترها چهره های داغون یا معمولی دارن...

آره عزیز من اونجا حدود مشخصه و هر چیزی سرجاشه مثل ما نیستن که الناز شاکر دوستو تو همه فیلما از مذهبی و تاریخی بگیر تا عشقولانه و تریلر و... بکار میگیریم;)

halflife g
05-12-2010, 18:30
عزیز من چرا داغ میکنی سازنده های این بازیا فقط روحیشون یکم لطیفه همین: دی
بخوایم اینجوری فک کنیم بازوهای کاراکترای مرد gears یا ماهیچه ها و بدن جذاب کریتوس هم لابد فقط به قصد جذب دختراس ...

آخه بحث شما برای من حداقل قابل قبول نیس علشم اینه که چند درصد گیمرهای بازی gears دختر هستن؟؟؟؟؟فوق فوقش 3 درصد......... .
طبق اخرین نظر سنجی که من تو کانال "بی بی جون" دیدم بالای 90 درصد مخاطب بازیهای هاردکور خشن پسران 18 تا 25 سال هستن
بازی نینجا گایدن هم همینطور .....چند درصد از دخترا حاضرن پای این بازی بشینن؟؟؟؟

این از این مورد ....... .

ما همه انسانیم انسانم فطرتش زیبا طلبه...وقتی یه کاراکتر مونث اندامش زیباست همه خوششون میاد همونطور وقتی هیکل یه کاراکتر مرد هم جذاب باشه ... این ربط زیادی به فروش بازی نداره...

اندام زیبا با اندام عجیبی که برای اونا تعبیه میشه فرق داره .....بعضی از جاها آنقدر برجسته هستش که فقط میخواد ذهن مخاطب رو درگیر خودش کنه....... .مثال هم زدم :BO*O*B

درسته انسان طالب زیبایی هستش ولی اینو باید قبول کرد توجهی که مرد از لحاظ جن*سی به زیبایی های زنانه می کنه برعکسش خفیف تر(مخصوصا در بازی که مخاطب اصلی مرد هستش)......... .

اینم از این مورد.......... .

بازی Bayonetta رو مثال زدی...بیونتا اگه اون گیم پلی رو نداشت اینقدر موفق نمیشد

ببین حسین جان من نگفتم که فقط به خاطر این مسایل فروش کرد (چون خودم از گیم پلی بازی خوشم میاد) ولی اینو باید قبول کرد که درصد قابل توجهی از فروش وابسته به این مسایل بوده ...

اینم تبلیغ بازی در مترو ژاپن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سرچی خودتون بکنید عکسهای به مراتب ......تری میتونید پیدا کنید که من به خاطر ترس از شیتلر شدن سایت نذاشتم.

مشابه این تبلیغ واسه نینجا گایدن 2 هم هست...... به جای تبلیغ خود ریو یا شمشیرش یا خون و اینا رفته بالاتنه بسیار عظیم دوست ریو رو تو یه بنر بزرگ تو خیابون گذاشته.......... .

آره عزیز من اونجا حدود مشخصه و هر چیزی سرجاشه مثل ما نیستن که الناز شاکر دوستو تو همه فیلما از مذهبی و تاریخی بگیر تا عشقولانه و تریلر و... بکار میگیریم;)

من آدم خیلی مذهبی نیستم ..آدم بی دینی هم نیستم .......از غرب هم خیلی خوشم میاد........ .

ولی حرف من سر اینه که وارد کردن این مسایل به طور بیخود(نه مثه بازیهای کیج که خیلی خوب وارد میشه)باعث افزایش فروش میشه و در نتیجه سازنده نیازی به اوردن نواوری تو بازی نمی بینه....علاوه بر اون انسانیت هم خدشه دار میشه........ .

نمونه اخرش هم مافیا2 که دیگه اخر بی مزگی بود....... .

.
.

Sam Fisher 11
06-12-2010, 03:12
برعکسش خفیف تر
من اصلا قبول ندارم از کجا اینقد مطمئنی؟: دی من کارشناس نیستم فقط هیچ دلیل منطقی نمیبینم که برعکسش صادق نباشه

من هنوزم معتقدم نشون دادن یه زن خوشگل تو بازی مثل خوشتیپ نشون دادن یه کاراکتر مرده و به نظرم هیچ ایرادی نداره... اگر قضیه به همین سادگی بود و میشد اینجوری فروش بازی رو تضمین کرد مطمئنن کمپانیا همه بازیاشونو به قول شما با همین مضامین پر میکردن

matrix_3s
06-12-2010, 12:22
اینم باکس شات های بازی
xbox 360

ps3

halflife g
06-12-2010, 13:31
من اصلا قبول ندارم از کجا اینقد مطمئنی؟: دی من کارشناس نیستم فقط هیچ دلیل منطقی نمیبینم که برعکسش صادق نباشه

من هنوزم معتقدم نشون دادن یه زن خوشگل تو بازی مثل خوشتیپ نشون دادن یه کاراکتر مرده و به نظرم هیچ ایرادی نداره... اگر قضیه به همین سادگی بود و میشد اینجوری فروش بازی رو تضمین کرد مطمئنن کمپانیا همه بازیاشونو به قول شما با همین مضامین پر میکردن

اصلا پست منو کامل خووندی حسین؟؟؟؟

من کی گفتم از زن خوشگل تو بازی استفاده نشه؟؟؟من گفتم از زنی که وزن بدنش کلا 50 کیلو ولی در عوض بالاتنش 40 کیلو(دیگه نمیتونم واضحتر از این بگم:31:) استفاده نشه......... .

عکسای بایونتا تو متروهای ژاپن یا بازیهای دیگه هم اینطور استفاده ای هستش..............فقط یه زن خوش اندام وزیبا نیس که ................. .(همین مافیا 2 مگه مجلاتش فقط زن زیبا بود؟؟؟؟یا همین بایونتا که تبلیغاشم دیدی..یا نینجا گایدن که از فاعده 40 کیلو از 50 تبعیت می کنه؟؟؟؟؟؟؟هیچکدوم خداییش)

+

در مورد برعکسش هم همه چیز که کارشناسی نمیخواد تجربه گویاس:31:......ولی بی شوخی از لحاظ علمی هم اینطوریه ولی دیگه نمیشه اینجا توضیح داد.......... .:31:

Sam Fisher 10 تو بروسلی :31:
halflife g تو هم فرانکی:31:
منم کتک خوردتون .....بسه دیگه ................:31:

چرا دیگه :31:
داریم بحث فرهنگی می کنیم و چشم دوستان رو به بعضی حقایق زندگی روشن:31:

mohammad_twe
06-12-2010, 16:57
عجب روزگاری شده ها :دی
بزارین به زندگیمون برسیم
هی نظر میدین بازیسازا ناراحت میشن از این زن ها دیگه نمیسازن تو بازیهاشون اونوقت ما بیکار میشیما :دی
در ضمن مراد به بایونیتا اینقدر گیر نده ها , جمیله ی خودمه :دی

Alireza.M67
06-12-2010, 21:32
بابا چرا الکی شلوغش می کنین ؟
همچین گفتین این عکسا و باکس شاتهای بازی فلانه و ... که من فکر کردم الان چه خبره !
کجاش صحنه داره داره این بدبخت ؟
همه جا ایران نیست که تو حتی تو کارتونش هم خانومه توی خونه با چادر بگرده .

Traceur
12-12-2010, 13:59
اسکرین شاتهای جدید از GameInfoWire :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
27-01-2011, 17:08
خوب دموی بازی هم تو ژاپن منتشر شد

خوش به حالشون

mohammad_twe
27-01-2011, 17:36
دمو نسخه انگلیسی نداره ؟
نکنه نسخه اصلی هم بیاد و فقط ژاپونییی بمونه ؟!

Masoud King
27-01-2011, 17:53
دمو نسخه انگلیسی نداره ؟
اصلا نسخه غیر ژاپنی برا بازی فعلا وجود نداره گویا !!

hosseincode2008
27-01-2011, 17:53
دمو نسخه انگلیسی نداره ؟
نکنه نداره همینطوریه، فعلا فقط برای ژاپنه بازی
من گفتم جمع شید یه چند روزی بریم ژاپن کسی پایه نشد : دی

M . Sayid
27-01-2011, 19:33
تو این بازی باید چه فعلی انجام بگیره ؟؟:27::27::31::31:

نکنه .... !!! جل الخالق !!

amaranth_silent
04-02-2011, 16:22
آخه بحث شما برای من حداقل قابل قبول نیس علشم اینه که چند درصد گیمرهای بازی gears دختر هستن؟؟؟؟؟فوق فوقش 3 درصد......... .
طبق اخرین نظر سنجی که من تو کانال "بی بی جون" دیدم بالای 90 درصد مخاطب بازیهای هاردکور خشن پسران 18 تا 25 سال هستن
بازی نینجا گایدن هم همینطور .....چند درصد از دخترا حاضرن پای این بازی بشینن؟؟؟؟

این از این مورد ....... .

اندام زیبا با اندام عجیبی که برای اونا تعبیه میشه فرق داره .....بعضی از جاها آنقدر برجسته هستش که فقط میخواد ذهن مخاطب رو درگیر خودش کنه....... .مثال هم زدم :BO*O*B

درسته انسان طالب زیبایی هستش ولی اینو باید قبول کرد توجهی که مرد از لحاظ جن*سی به زیبایی های زنانه می کنه برعکسش خفیف تر(مخصوصا در بازی که مخاطب اصلی مرد هستش)......... .

اینم از این مورد.......... .

ببین حسین جان من نگفتم که فقط به خاطر این مسایل فروش کرد (چون خودم از گیم پلی بازی خوشم میاد) ولی اینو باید قبول کرد که درصد قابل توجهی از فروش وابسته به این مسایل بوده ...

اینم تبلیغ بازی در مترو ژاپن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سرچی خودتون بکنید عکسهای به مراتب ......تری میتونید پیدا کنید که من به خاطر ترس از شیتلر شدن سایت نذاشتم.

مشابه این تبلیغ واسه نینجا گایدن 2 هم هست...... به جای تبلیغ خود ریو یا شمشیرش یا خون و اینا رفته بالاتنه بسیار عظیم دوست ریو رو تو یه بنر بزرگ تو خیابون گذاشته.......... .

من آدم خیلی مذهبی نیستم ..آدم بی دینی هم نیستم .......از غرب هم خیلی خوشم میاد........ .

ولی حرف من سر اینه که وارد کردن این مسایل به طور بیخود(نه مثه بازیهای کیج که خیلی خوب وارد میشه)باعث افزایش فروش میشه و در نتیجه سازنده نیازی به اوردن نواوری تو بازی نمی بینه....علاوه بر اون انسانیت هم خدشه دار میشه........ .

نمونه اخرش هم مافیا2 که دیگه اخر بی مزگی بود....... .

.
.

میگم اگه ناراحتی بگم اقدس خانوم سر کوچه بیاد بازی کنه:27:

MobinS
04-02-2011, 18:10
ای بابا ! من که می خوام خودکشی کنم :41: بعد از این همه صبر ! هر روز توی تقویم روز هارو خط می زدم تا به ریلیز بازی برسه . ولی هر چی گشتم ، توی فروم های خارجی هم بحثاشون سر این بود که آیا روی پال و... هم میاد یا نه. انگار نمیاد !
بالاخره باید این عکسارو هم نگاه کرد دیگه . همش چرا عکسای خوبشو می ذارید؟ :

من برم خودکشی. فعلا...

vahidgame
05-02-2011, 12:51
ای بابا ! من که می خوام خودکشی کنم :41: بعد از این همه صبر ! هر روز توی تقویم روز هارو خط می زدم تا به ریلیز بازی برسه . ولی هر چی گشتم ، توی فروم های خارجی هم بحثاشون سر این بود که آیا روی پال و... هم میاد یا نه. انگار نمیاد !
بالاخره باید این عکسارو هم نگاه کرد دیگه . همش چرا عکسای خوبشو می ذارید؟ :

من برم خودکشی. فعلا...

حالا همه پستت هیچی این که میگی هر روز روی تقویم روز ها رو خط می زدی بسی جالبه! حالا مگه بازی چی هست؟!
آهان داره یه چیزایی یادم میاد همونیه که مسعود قبل از زدن تاپیک به من گفت حتی از la noire بیشتر بهش امید داره و مدعی اصلی goty سال 2011 هستش

Leon-117
10-02-2011, 14:14
اين بازي اولين امتيازش رو از فاميتسو گرفت:
9/9/8/9

pedram_sad
16-02-2011, 23:25
لينك هاي ريجن J اين بازي هم leak شد
تو abgx هم ثبت شد

تاپيك منتقل بشه

كاش براي pal هم مي اومد

Xbox 360 داران از نوع J دريق نكنن

underworld
27-07-2011, 14:10
سلام

این بازی چند روزه منتشر شده
کسی اطلاع بیشتری راجع بهش نداره که بیاد تعریف کنه؟
سایت gamespot که بهش نمره عالی 8.5 رو داده
میشه توضیح بدین منظورتون از xbox 360 از نوع J چیه؟ منظورتون Jasper هست؟!

Spaniuly
27-07-2011, 19:31
سلام

این بازی چند روزه منتشر شده
کسی اطلاع بیشتری راجع بهش نداره که بیاد تعریف کنه؟
سایت gamespot که بهش نمره عالی 8.5 رو داده
میشه توضیح بدین منظورتون از xbox 360 از نوع J چیه؟ منظورتون Jasper هست؟!
منظور رجیون هست J مخفف Japan Only هست که دارای سیستم پخش NTSC هم بنابراین کنسول های موجود در ایران که 99 درصد سیستم پال هستند قادر به اجرای دیسک این بازی نیستند پس فعلا صابون نزنید به شکم واسه این بازی

resident_evil
10-08-2011, 23:59
من تازه امروز دیدم دمو رو دان کردم قبلا نشستم بازی کردم خیلی جالبه واقعا خوشم اومد یه جورایی جذاب و گیراست . کلا حال کردیم
گرافیک بازی خوبه دیالوگ ها جالبن کلا یه حالت فان خوبی داره بازی و پازل ها تو این دمو که همش از پله بالا رفتن بود باید ببینیم نسخه ی کامل چی میشه : دی
این دختر دومیه هم So Hot : دی

silent-assassin
12-08-2011, 14:45
میگم این بازی نسخه انگلیسی هم داره؟

من یه ترلیر ازش تو e3 امسال دیدم انگلیسی صحبت میکردن

Layken
09-09-2011, 23:23
خب نسخه ps3 بازی ریجن NA رو خریدم
بازی اصلا اون چیزی نبود که پیش بینی میکردم نه از لحاظ گیم پلی و اینا کلا با تفکراتم فرق داره
بازی خیلی جالبیه متفاوته و سانس های جالبی هم داره
مهمترین چیزی که فهمیدم اینه که بازی دارای درجه سختی 9 هستش :18: پس چیزی کمو کسر از نینجا گایدن رو نداره
میشه گفت ارزش نسخه اورجینالشو داشت فعلا این بازی رو میزارم بعد مقاومت ببینم در چه حدیه

Leon-117
11-02-2012, 10:28
نسخه پال بازی لیک شد.

Alex Fera
02-03-2012, 15:08
آقا تا آخر ایم بازی باید از پله بریم بالا؟؟؟
بازی خریدیم،بازی کنیم،نه این که بشینیم انیمه ببینیم.................
این همه بچه ها تعریف میکردن این بود؟؟؟
90 تومن پول بازی دادیما؟؟؟