PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل از ویروس یا ویندوز...

pcsoft
27-10-2010, 09:41
سلام خسته نباشید...
من یکی دو هفته ای هستش که ویندوز عوض کردم و نرم افزار ها رو هم کامل نصب کردم.. ولی..
امروز اومدم WinRAR رو اجرا کنم Error داد.. Premiere و فتوشاپ و Virtual Clone Drive و Ultra ISO و چندین نرم افزار دیگه و بازی هام هم ارور داد
اسکرین شات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن دو تا هارد دارم که یکی 500 گیگ هست و یک 80 گیگ
احتمالش هست که ویروس توی هارد ها باشه یا اینکه مشکل ویندوزه؟
اگه بخوام هاردها رو اسکن کنم آنتی ویروس می زنه هر چی کرک و کیجن و... نابود می کنه...
قبلا این قدر زود به زود ویندوز عوض نمی کردم ولی این یکی دو ماهه همش کارم شده ویندوز عوض کردن..
ممنون میشم کمکم کنید

jax2
27-10-2010, 13:22
سلام خسته نباشید...
من یکی دو هفته ای هستش که ویندوز عوض کردم و نرم افزار ها رو هم کامل نصب کردم.. ولی..
امروز اومدم WinRAR رو اجرا کنم Error داد.. Premiere و فتوشاپ و Virtual Clone Drive و Ultra ISO و چندین نرم افزار دیگه و بازی هام هم ارور داد
اسکرین شات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن دو تا هارد دارم که یکی 500 گیگ هست و یک 80 گیگ
احتمالش هست که ویروس توی هارد ها باشه یا اینکه مشکل ویندوزه؟
اگه بخوام هاردها رو اسکن کنم آنتی ویروس می زنه هر چی کرک و کیجن و... نابود می کنه...
قبلا این قدر زود به زود ویندوز عوض نمی کردم ولی این یکی دو ماهه همش کارم شده ویندوز عوض کردن..
ممنون میشم کمکم کنید

این ارور یه جورایی مشکوک میزنه که فایل های شما به ویروس سالیتی آلوده شدن
شما با این اسکن کن نتیجه رو اعلام کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید