PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دو نرم افزار

mohsen_blid
26-10-2010, 14:58
سلام دوستان سیستمم ویروس گرفته و مشکل پیدا کرده برای همین هم نمی تونم سرچ بزنم با کلی مشکل دارم پست می دم
دو تا نرم افزار می خوام
یکیش فایل های که نمیشه حذف کرد رو با استفاده از یک نرم افزار بتونیم حذفش کنیم قبلا تو سایت بود می خوام یه فایل رو که نمیشه حذف کرد رو حذف کنم
دوم نرم افزاری می خوام که بتونه تسک منیجر رو بهم بده چون ویروس نمیزاره من لیست پروسسر ها رو ببینم و نرم افزار مزاحم رو حذفش کنم
ممنون میشم کمک کنید

popowoody
26-10-2010, 15:00
لطفا اسم تاپیک را طوری بنویسید که کاربران بدون نیاز به ورود به تاپیک نرم افزار درخواستی شما را بفهمد . در قوانین هم بود ! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیک بزودی بسته میشه ...

chista2010
26-10-2010, 15:34
سلام دوستان سیستمم ویروس گرفته و مشکل پیدا کرده برای همین هم نمی تونم سرچ بزنم با کلی مشکل دارم پست می دم
دو تا نرم افزار می خوام
یکیش فایل های که نمیشه حذف کرد رو با استفاده از یک نرم افزار بتونیم حذفش کنیم قبلا تو سایت بود می خوام یه فایل رو که نمیشه حذف کرد رو حذف کنم
دوم نرم افزاری می خوام که بتونه تسک منیجر رو بهم بده چون ویروس نمیزاره من لیست پروسسر ها رو ببینم و نرم افزار مزاحم رو حذفش کنم
ممنون میشم کمک کنید

با برنامه Active boot disk که بصورت بوتیبل هست می تونید کامپیوتر راه اندازی کرده و هر فایلی رو که دوست دارید پاک کنید ، با برنامه Advance task manager هم می تونید پردازه های باز رو کنترل کنید

لینک Advance task manager :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه اکتیو Active boot disk پیدا رو نکردم اگه مجموعه کینگ رو داری داخلش گذاشتند