PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوق ممتد

nazanin_thebest200
26-10-2010, 14:54
سلام دوستان
کامپیوترم هر نیم ساعت ریستارت میشد پاور و عوض کردن سی پی یو داغ میکنه رم و عوض کردم مشکل قبل و داره گرافیک و عوض کردم باز هم تغییر نکرد رفتم فرکانس سی پی یو رو تغییر دادم بوق ممتد میزنه و بالا نمیاد که تنظیمات به حالت اول برگردونم چه اتفاقی افتاده و باید چیکار کنم؟؟؟

alireza1411
27-10-2010, 21:23
سلام دوستان
کامپیوترم هر نیم ساعت ریستارت میشد پاور و عوض کردن سی پی یو داغ میکنه رم و عوض کردم مشکل قبل و داره گرافیک و عوض کردم باز هم تغییر نکرد رفتم فرکانس سی پی یو رو تغییر دادم بوق ممتد میزنه و بالا نمیاد که تنظیمات به حالت اول برگردونم چه اتفاقی افتاده و باید چیکار کنم؟؟؟

خب کلاک سی پی یو رو تغییر دادی و ناهماهنگی پیش اومده. این کار رو اگه اشتباه انجام بدی و زیاد اور کلاک کنی داغ میکنه و ممکنه بسوزه. اورکلاک نکن که کار مبتدیانه ای نیست ....

برای حل مشکل کیس رو باز کن. سیم ها ور کلا قطع کن. البته سیم پاور و مانیتور رو قطع کنی کافیه ولی جهت اطمینان ....
بعد اون بارتی روی مادربورد رو در بیار. دستت رو به بدنه ی کیس و پیچها بزن و همیچنین به جای باتری. یه برق 6 ولتی باید داشته باشه که دست بزنی تحلیه میشه و بایوس مادربورد ریست میشه. مادربوردهای جدید یه جامپر واسه ریست کدرن هم دارند که کار رو راحت تر میکنه. راستی نترسی 6 ولت میشه اندازه ی چهار تا باتری فسقلی ...:11::11: