PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آهنگ يه سي دي

roohoravan
08-05-2006, 16:41
با سلام.چه جوري ميشه آهنگ يه سي دي بازي و يا سي دي نرم افزاري را برداشت.مثلا يه سي دي نرم افزاري داخل سي دي رم ميگذاريم و شروع به اجرا ميكنه(اتوماتيك) و يه آهنگي در هنگام اجرا داره.من كل سي دي را در فايلهايش گشتم ولي پيدا نكردم.با تشكر

Captain Nemo
08-05-2006, 17:58
سلام
خوب میتونی بجای اینکه دنبال اهنگ بگردی ، ضبطش بکنی، مثلا با jetaudio.

roohoravan
08-05-2006, 18:21
با سلام.چه جوري؟آخه تا سي دي را ميگذاريم كل صفحه دسكتاپ را ميگيره و هيچ كار ديگري نميشه كرد مگر آنكه از سي دي خارج شويم.با تشكر

Captain Nemo
08-05-2006, 23:37
خوب کاری نداره که ، قبل از اینکه بازی رو اجرا کنی jetaudio رو بزار که صدا رو ضبط کنه، بعد بازی رو اجرا کن، وقتی اون اهنگ مورد نظرت پخش شد میتونی از بازی بیای بیرون و فایل رو save کنی، حالا با یه برنامه ویرایش صدا مثل Adobe Audition میتونی قسمت مورد نظر از این فایل رو (که همون اهنگ هست) رو جدا کنی :blink:
روشم زیادی من در آوردیه، همینجوری رو هوا گفتم، شاید یه روش ابرومندانه تر هم باشه.

piishii
08-05-2006, 23:48
يك كار ديگه هم ميتوني بكني اونم اينه كه سيدي رو كه خواستي بذاري كليد شيفت رو بگيري تا از اجراي اتوران جلوگيري كني بعد بري داخي سيدي محا آهنگ رو پيدا كني و كپيش كني

roohoravan
09-05-2006, 01:01
با سلام.آقا مشكل حل شد.با روشي كه دوست عزيزم toprix ياد دادند؛ مشكلم حل شد.آهنگ رو ضبط كردم.از همه دوستان بخصوص دوست عزيزم toprix تشكر ميكنم.قربون دستت.باتشكر