PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با smart engine

mohsen_blid
25-10-2010, 22:37
سلام دوستانن داشتم نت رو می گشتم که وبسایتی سیسام من رو چک کرد و گفت تروجان و ویروس داری و باید حذفش کنی و این نرم افزار رو روی سیستم اعلام کرد که باید نصب کنی من هم نصصب کردم و الان باهاش مشکل دارم چون سیستم من خیلی کند شده به سایت های هم برخورد کردم که می گن باید حذفش کنی این یه دروغ تبلیغاتی بیشتر نیست خود این نرم افزار خودش مخربه حالا می خوام حذفش کنم اما توضیحاتش برام کامل نیست ممنون میمش راهنمایی کنید نمیزاره تسک منیجر رو باز کنم
چه کار کنم

jax2
25-10-2010, 23:00
سلام دوستانن داشتم نت رو می گشتم که وبسایتی سیسام من رو چک کرد و گفت تروجان و ویروس داری و باید حذفش کنی و این نرم افزار رو روی سیستم اعلام کرد که باید نصب کنی من هم نصصب کردم و الان باهاش مشکل دارم چون سیستم من خیلی کند شده به سایت های هم برخورد کردم که می گن باید حذفش کنی این یه دروغ تبلیغاتی بیشتر نیست خود این نرم افزار خودش مخربه حالا می خوام حذفش کنم اما توضیحاتش برام کامل نیست ممنون میمش راهنمایی کنید نمیزاره تسک منیجر رو باز کنم
چه کار کنم

شما احتمالا روی سیستمت فیک ای وی (fake av) یا آنتی ویروس تقلبی نصب کردی
این فایلو دانلود کن و باهاش اسکن کت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_blid
26-10-2010, 22:14
کسی راهی برای حذف این برنامه نداره نمی تونم حذفش کنم

jax2
26-10-2010, 23:16
کسی راهی برای حذف این برنامه نداره نمی تونم حذفش کنم

دوست عزیز
آخه ما که نمیدونیم دقیقا چه مخربی رو سیستم شما نصب شده
ماشاالله یکی دوتا که نیستن
شما با فایل بالایی اسکن کردی؟

mohsen_blid
30-10-2010, 22:30
اینجا می نویسم که اگر کسی به درد من دچار شد بدونه باید چکار کنه
باید بره به ادرس
myantispyware.com/mbam
و نرم افزار Malwarebytes' Anti-Malware رو دانلود و نصب کنه البته لینک مستقیما برای دانلود هست
بعد از نصب هم اسکن رو بزنید در تنظیمات نصب هم دستکاری نکنید
بعد از مرحله نصب و اسکن لیست ویروس ها میان که شما می تونید با زدن کلید حذف همه این بد افزار رو از سیستم خودتون بریزید بیرون
دوست من نرم افزار شما نتونست این برنامه رو از بین ببره اما بازم کمک کرد بخشی از ویروس ها رو از بین ببرم
ممنون ازت

jax2
30-10-2010, 23:40
آخه عزیز
نرم افزاری که من معرفی کردم mbam نبود
اونی که من معرفی کردم kaspersky virus removal tool بود

خب اگه نمیشه شما اینرنت سکیوریتی کومودو رو نصب کن رایگان هست و تو پاک کردن این جور چیزا مهارت داره