PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای برنامه های جاوا روی فایرفاکس ؟

yonsen
25-10-2010, 12:54
سلام
میشه برنامه های جاوا را بدون اینکه نرمافزار 15مگیرا نصب کرد روی فایرفاکس اجرا نمود؟

ask_bl
25-10-2010, 15:32
سلام
میشه برنامه های جاوا را بدون اینکه نرمافزار 15مگیرا نصب کرد روی فایرفاکس اجرا نمود؟
سلام
نه خیر نمیشه !

Java Runtime Environment 1.6.0.22

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza1411
25-10-2010, 16:29
سلام

ببینم جاوا اسکریپت رو میگی ؟ اگه اونه من مطمئن نیستم ولی فکر نمیکنم ران تایم جاوا بخواد. من با افزونه ی grase monkey اجرا میکنمش.

تازه پریویوی ورژن 7 چاوا همش 12 مگ بود ... 15 نبود.:31:

حالا یکی توضیح بده جاوا اسکریپت با چاوا په فرقی داره و آیا ران تایم هم باید نصب بشه یا نه.

yonsen
30-10-2010, 12:41
نه دوست عزیز منظورم جاوااسکریپت نبود

برخلاف شباهت اسمي موجود برنامه Java و JavaScript، هيچگونه شباهتي بين اين دو برنامه وجود ندارد. Java يک زبان برنامه نويسي بسيار کامل و پيشرفته اي است که توسط شرکت sun microsystem تهيه شده و جاوا اسکریپت توسط شرکت netscape.( اساس Java در برنامه هاي client-side براي ايجاد appletها ميباشد، اين برنامه هاي کوچک توسط شبکه اينترنت دريافت شده و درون خود browserها اجرا ميشوند بطوريکه بعلت وجود قابليت همه گير Java، اين برنامه در تمامي browserهايي که قابليت اجراي Java را دارند، کار ميکنند

من قبلا یک افزونه برای فایرفاکس دیده بودم دیده بودم !

Lt.Ali
30-10-2010, 16:48
خب اگـر منظـور شمـا نبود ، پـس همون لینکی که Ask_bl عزیز دادنـد گره گشـای کـار شمـا خواهـد بود ؛ موفق باشید

alireza1411
30-10-2010, 21:34
اینم ورژن 6 آخریش و ورژن 7 که گفتم تازه اومده و پیش نمایشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اون سه تا +++ رو وردارین از لینک ... واسه پیلتر نشدن گذاشتم.

ممنون.
:11: