PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک

JavidKhan
24-10-2010, 21:58
سلام بروبکس
میخوام کف ماشین رو یه فرشی بکنم که ضد آب باشه... چی پیشنهاد میدید؟

میخوام یه سر اگزوز ببندم که صدای سوت خیلی کمی بده یجا شنیدم خیلی خیلی تمیز بود صداش اصفهان کسی سراغ داره جایی که داشته باشه؟

میخوام شیشه رو دودی کنم کسی پیشنهاد خاصی نداره؟
:11:

2010researcher
26-10-2010, 10:36
سلام دوست گرامی .من کف ماشین خودمو که 206 هستش یه فرش پلاستیکی ازنوع مرغوب والبته ضخیمش انداختم خیلی راضی هستم. 50000 تومن گرفتن کامل انجام دادن فقط سعی کن حتما" ازنوع باضخامتش باشه و البته در موقع نصب مبادا سوراخ بشه و اجازه هم نده مدت زیادی روش اب بمونه زخامتشم بابت این باید زیاد یاشه که زیر پا جمع نشه. برای سری اگزوز هم اولا" سعی کن حتما" صدای سوتش خیلی کم باشه چون بعد یه مدتی خودتم ازش خسته میشی دوما" حتما" از کیفیت جنسش اطمینان حاصل کن چون فورا" در برابر گازها و رطوبت خروجی از اگزوز واکنش نشون داده و از بین میره سوما" حتما" با پیچ اونو ببند که اگه خواستی تعویض کنی سر اگزوز اصلی خراب نشه.

masi.r2
13-10-2011, 10:16
سلام به همه
در جواب javidkhan:
اگه بچه اصفهانی تو خیابون صغیر اصفهانی کفپوش قالبی 1تیکه هست.فقط دقت کن جنس بابل درجه 1 باشه قیمتشم با هزینه ی نصب حدودا 50000.سر اگزوز هم همونجا پیدا میشه.اگه دوست داشتی بگو تا معرفیت کنم به یکی از دوستام تو همین کاره.

akbar_0123
12-11-2011, 12:11
sسلام حالت توپه دوست خوب در مورد صدای اگزوز که گفتی یه صوت قشنگ میزد باید بگم که اگه بخای صداش خیلی قشنگ باشه از دور موتور 3 به بالا هم تیز تر بشه فقط باید منبع عقبتو اسپورت کنی اول برو فیلتر هواکشتو اسپورت کن بعد بورو منبع عقبو عوض کن کله اگزوز زیاد صدای خشگلی نمیده خیلی صداش سادست حزینه بالایی هم نداره راستی باید فیلتر اگزوز هم برداری تا فشار خروج دود بیشتر بشه در مجموع 12 اسب قدرت موتورت میره بالا
اگه مشکلی داشتی پیام بده واست حل میکنم

majid_98
30-12-2011, 21:13
اکبر اقا اینا که گفتی چند در میاد؟