PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WWE All Stars

Turok-71
24-10-2010, 21:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: THQ

ناشر: THQ

سبک: Wrestling

پلتفرم: PS2 . PS3 . PSP . WII . X360

تاریخ عرضه: Q1 2011

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام بر ستارگان:
John Cena شخصیت بزرگی است ، اما تاکنون شما او را اینگونه ندیده اید.بدن او بسیار بزرگتر و عضله ای شده .اندازه پاهای او دوبرابر شده اند به طوری که با تنه یک درخت برابری می کنند.در نسخه نمایشی John Cena در برابر راک قرار می گیرد.راک ، بدنش زمینه مشکی رنگ دارد و مانند همیشه شورت سیاه به پا دارد و علامت گاو معروف هم بر روی آن نقش بسته است.که بدن راک و ابهت او لرزه بر اندام John Cena می اندازد.در این بازی همه چیز بالاتر از سطح عادی خود قرار دارد.این عنوان توسط شرکت THQ بخش سن دیگو در حال توسعه است.مشت و لگد زدن در بازی سرعت بسیار بالایی یافته و زمان بهبود یافتن کشتی کج کارها آنقدر سریع است که فراتر از انتظار شماست.Combo ها نقش تعیین کننده ای در بازی پیدا کرده اند.در مبارزه راک و Cena ، راک با زدن آنالوگ چپ ضربات متعددی بر فک Cena وارد می آورد که در دنباله Cena به مانند اینکه منفجر شده باشد دو یا سه مشت سریع بر صورت راک وارد می آورد که باعث بیرون افتادن او از رینگ می شود(احتمالا حالت جدیدی باشه). Combo فقط برای حالت ایستاده نیست بلکه شما می توانید در حال دویدن هم Combo اجرا کنید.زمان اجرای Combo برای شما بسیار حساس است و با تمرین زیاد می توانید دو یا سه ضربه را به هم زنجیر (ترکیب) کنید و در هوا به اجرا در آورید که حاصل بسیار ویران کننده است.شما به همه ی ضربات و finisher های (تمام کننده) معروف ستاره ها دسترسی خواهید داشت که مانند قبل باید یک صفحه انرژی را با ضرباتی که می زنید پر کنید تا بتوانید به finisher دسترسی پیدا کنید.در نسخه نمایشی فقط راک و John Cena به نمایش در آمدند که به احتمال زیاد تمام ستارگان حال حاضر و گذشته کشتی کج در این عنوان حضور خواهند داشت.
+
کلا فکر کنم این یکی نسخه یه نوآوری داشته باشه یا اگر هم نداشته باشه خوبیش اینه همه ی ستاره های کشتی کج یکجا در اختیارتون هست و دیگه شخصیت ها الکی رو نمی بینید.

شات ها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Big-Boss
25-10-2010, 12:03
عجب! امسال واسه WWE Smackdown vs Raw 2011 آماده شده بودیم که تا هفته دیگه منشتر میشه.
که اینهم به فاصله چند ماه نمیاد.
فقط کنه ساختار گیم پلیش کلا متفاوت باشه که تداخلی با نسخه 2011 نباشه یه اسپین افی چیزی این وسط !

Arrowtic
25-10-2010, 14:57
يه ذره زيادي قلمبه شدنا!

*IN*
25-10-2010, 15:30
چرا این سری بازیها هیچ وقت واسه pc نمیان؟؟؟:41:

gta6767
25-10-2010, 16:36
براpcنمیزنن پس به درد نمیخوره بعد اومدن برای ps2 میزنن

CATALONIA
25-10-2010, 17:33
اين سري بازي ها در اصل براي PS2 بوده كه بعد ها به سمت كنسول هاي ديگه متمايل شده ...!‌
در گذشته هم يادمه كه پورت هايي از بازي بر روي PC ميومد كه به دليل استقبال نشدن ديگه همون هم نيومد ...

اين جدولي هست كه تاريخچه ي بازي رو در خود جاي داده ..! { در ضميمه }

Leon-117
26-03-2011, 17:50
بازي براي Xbox 360 ليك شد.
Region Free
و بازي قفل امنيتي AP 2.5 نداره..........

Shahroozs2
26-03-2011, 17:58
ادم یاد فیلم هالک میوفته:27:
خیلی گنده شدن!!!

resident_evil
26-03-2011, 21:04
به نظر من خیلی بهتر ازون نسخه های قبلی شده که مثلا بازی جدی بود ! الان بازی کاملا فان شده و من دمو بازی کردم خیلی خوشم اومده میشه کمبو زد : دی

mehdi30nema
28-03-2011, 15:46
بچه ها بازی را گرفتم ، در یک کلام خیلی عالی هست ، از SMACK DOWN 2011 خیلی بهتره و فان تر هست .
میخواستم بشینم 10 دقیقه بازی کنم ببینم چه جوری هست که یک ساعتی پای بازی نشستم .
تنها ایراده بازی به نظرم اینه که آندرتیکر قفله و آزاد نیست .

Leon-117
29-03-2011, 19:40
من امروز 1 ساعت بازي كردم.اول انتظار داشتم با يه يم پلي خشك مثل بازي هاي قبلي مواجه بشم ولي اصلا اينطوري نبود.بازي از همه نظر نسبت به سري Smack Down بهتره.گيم پلي بازي خيلي جذاب تره،فينيشر ها خيلي خوب كار شدن،مدهاي مختلف بازي كاملا كافي هستن يعني كمبودي حس نميشه.گرافيك بازي هم نسبتا خوبه.
در كل بازي خيلي جالب شده،توصيه ميكنم بازي رو تهيه كنيد...

Leon-117
30-03-2011, 08:49
امتيازات بازي:

Planet Xbox 360 9.1/10
AtomicGamer 9/10
Gamestyle 7/10
GameFocus 8.6/10
XboxAddict 8.6/10
Totally360 8.5/10
Gaming Nexus 8.3/10
Destructoid 8/10
1UP B
Game Informer 7.5
Gamestyle 7/10
GamePro 3.5/5
IGN 7/10
Eurogamer 7/10
NintendoWorldReport 8/10
Game Revolution B

Jeff hardy M
30-03-2011, 09:08
مت ،‌ جف رو داره ؟!
من كه بازي جدي رو به اين كاريكاتور ها ترجيح ميدم ... :13:

Leon-117
30-03-2011, 12:24
من كه بازي جدي رو به اين كاريكاتور ها ترجيح ميدم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من بازي هاي قبلي اصلا جذابيت اين بازي رو ندارن....

gnulinux
30-03-2011, 20:01
دیگه از دست این کنسول و کپسول :31: خسته شدم :41:

hessi19
31-03-2011, 13:04
مت ،‌ جف رو داره ؟!
من كه بازي جدي رو به اين كاريكاتور ها ترجيح ميدم ... :13:
مت و جت نداره .. بجاش چنتا لجنت های قدیمی داره..
اولش خیلی سخت بود ولی بد که تو دستت بیات چطور بازی کنی ... خیلی خیلی حال میده ...
مخصوصا حرکات ترکیبی . ..

MobinS
31-03-2011, 15:39
الان توی عکساش ، جان سینا راک رو پرت کرده بالا؟ ( مثل کفتر :دی ) درسته؟

CATALONIA
12-05-2011, 17:22
بازي خيلي خوب ساخته شده .. يه كم حركات كم شده و فن ها كمتر از smackdown & raw 2011 هست ولي يه قسمت هاي جالبي داره مثل Fantasy Warfare كه بازي هاي دو نفره تاريخي رو ميزاره .. مثلا يه بازيش بين كشتي كج كاراي بزرگ هست .. Andre The Giant و Big Show كه قبلش يه قسمتي از مسابقات .اقعيشون رو ميزاره كه خيلي قشنگه ....

light
23-05-2011, 14:45
این ستاره ها (اونایی که بسته هستن) رو چجوری باید آزاد کرد ؟

hi byee
26-06-2011, 19:55
برای pc نمی یاد؟:41:

sahj7
28-06-2011, 22:41
این ستاره ها (اونایی که بسته هستن) رو چجوری باید آزاد رد ؟
باید این قسمت رو تموم کنی:patch of championship

gta6767
28-06-2011, 23:30
یکی اینا باری ps2 بذاره ددانلود