PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چیکار کنم؟؟؟یکی کمک کنه....

LiverBarca
24-10-2010, 20:15
سلام دوستان....
من چون تو شهرمون پیکسون نبود گفتم از اینترنت بخرم که ای کاش وقتی این فکر به سرم زد دستم میشکست و این کارو نمیکردم....بله رفتم تو اینترنت یه گشتی زدم و دیدم گرین موبایل میده 288 تومن در حالی که تو گوشیشاپ زده بود 330 تومن....گفتم از همین گرین موبایل بگیرم بهتره....خلاصه اقا عضو سایت شدم و سفارش پیکسون 12 رو ثبت کردم....وقتی سفارش رو ثبت کردم دیدم 5 تومن هم خودش بهم تخفیف داده و باید 283 تومن به حساب مدیر سایت(خدا ازش نگذره)واریز کنم....خلاصه به شماره تلفنش زنگ زدم و گفتم اگه پولو واریز کنم کی گوشی رو ارسال میکنید که گفت همون روز منم 26 مهر صبح ساعت 9 پولو واریز کردم و بهش زنگ زدم و گفتم که پولو واریز کردم و گوشی رو بفرست و اونم گفت همون روز میفرستم،ظهر که شد گفت فرستادم منم گفتم کد رهگیری رو بده که نداد و فهمیدم کاسه ای زیر نیمکاسش هست....خلاصه تا امروز که تقریبآ یه هفته از ریختن پول به حسابش گذشته خبری نبود(تو این مدت 10 سالی از عمرم هدر رفت از بس حرص خوردم و 7 8 تومن هم پول شارز گوشی دادم تا باهاش حرف بزنم و سه روزی هم نرفتم مکتب)که امروز دیدم در خونه زده شد و یه نفر از پست یه پاکت بهم داد....گفتم خدا رو شکر که بعد از این همه مصیبت بالاخره گوشی رسید دستم ولی وقتی در جعبه رو باز کردم دیدم عوض پیکسون 12 ke990 برام فرستاده:18:...دیگه قاطی کردم و بهش زنگ زدم و گفتم که باید پولمو بدی و گوشی رو واست پس بفرستم که گفت چون اون گوشی رو باز کردی(گفتم حتی بهش دست نزدم ولی قبول نکرد و گفت چون دستت رسیده دیگه دست دوم حساب میشه)دیگه نمیتونم پس بگیرم:18:....منم گفتم خوب لااقل ما بین تفاوت گوشی رو بده ...الان میخواستم بدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟مابین تفاوت گوشی رو بگیرم و همین گوشی رو نگه دارم یا برم شکایت کنم و از راه قانونی پولمو بگیرم؟؟؟؟در ضمن اگه مابین تفاوت بگیرم چند بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در اخرم به همتون توصیه میکنم خرید گوشی اینترنتی رو از مغزتون بندازین بیرون چون همشون عین همن و کلاه بردارن....اگرم از اینترنت گوشی میخرین فقط گوشیشاپ خوبه...ممنون میشم اگه راهنماییم کنین:40::40::40:

rawen.west69
24-10-2010, 20:26
:18:بابا تو دیگه کی هستی!!!!!
من جایه تو بودم همون لحظه میرفتم شکایت!!!
همون لحظ که هیچ!! فردای اون روز که قرار بود برسه میرفتم!!!

شک نکن...برو شکایت!

LiverBarca
24-10-2010, 20:29
یعنی اگه شکایت کنم یقه ی طرف رو میگیرن و من به پولم میرسم؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

rawen.west69
24-10-2010, 20:33
آشنا داری؟؟ اگه داشته باشی حلّه!
ولی اگه نداری دیگه باید یه خودی نشون بدی
از هوشت استفاده کن یارو رو خفتش کن!
دیگه خود دانی...

امیدوارم موفق بشی

9vin
24-10-2010, 20:34
چرا از سایتای مطمئن خرید نکردی؟؟

با شکایت کردن پیگیری کن....

شماره حسابو + نام خانوادگیشو بده بن کنن حتما....

آدرسشم طبق شماره حساب در میارن..

برو دم خونشو .... گروپی بیار تو دماغش !!! :24:

rawen.west69
24-10-2010, 20:36
قانوناً باید به پولت برسی
یکم به عرضه خودت هم بستگی داره...

LiverBarca
24-10-2010, 20:48
یعنی چه جوری باید خودی نشون بدم؟؟؟؟؟باید تو کلانتری روشون داد بکشم؟؟؟؟؟؟؟اشنایی به اون صورت ندارم....

9vin
24-10-2010, 20:57
دوست من چرا اینقدر ساده ای؟؟:10:

روش منو بالا بخون مطمئن باش جواب میگیری !:11:

LiverBarca
24-10-2010, 21:05
اون کارا رو که میکنم....ولی شنیدم کسی تو کلانتری به داد ادم نمیرسه؟؟؟؟

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

اگه میتونستم برم دم خونشون...تشو درمیاوردم به خدا،ولی حیف نمیتونم برم چون تهران کجا و اهر کجا!!!!!!!!!!

tiyam 01
24-10-2010, 21:54
پس greenmobile.ir هم میره تو تاپیک علاءالدین . از اوناست

اینجا رو

گرین موبایل برترین فروشگاه اینترنتی موبایل:27:

jabarsink2000
24-10-2010, 22:03
هیچ شک نکردی درقسمت تماس با ما سایت هیچ اطلاعاتی وجود نداره؟

LiverBarca
24-10-2010, 23:30
چرا شک کردم و بهش هم گفتم که بهت مشکوکم اونم خیلی راحت گفت برو از یه جای دیگه خرید کن که این بی خیالیش باعث شد که فکر کنم ادم متقلبی نیست....خدا ازش نگذره،حالا حالاها باهاش کار دارم...

rawen.west69
25-10-2010, 15:08
زنگ بزن کلّ بچه های فروم p30world میریزن سرش:دی

hoha881
25-10-2010, 17:47
عجب ادم های کلاه برداری پیدا میشن.
:47:

mr_khodaei2008
25-10-2010, 18:18
طبق گفته بعضي بچه ها اگه اشنا نداري فايده نداره و نميتوني كاري از پيش ببري

من خودم تو يه مورد ديگه و يه شكايت با اينكه مدرك داشتم ولي اشنا نداشتم كاري نتونستم بكنم ولي يكي ديگه چون پارتي داشت با هيچي كلي كار كرد

بله اين را ميگن عدالت

LiverBarca
25-10-2010, 21:10
امروز تونستم شماره خونه و ادرس نامرد رو گیر بیارم...وقتی زنگ زدم خونشون مادرش گوشی رو برداشت و قضیه رو بهش گفتم و گفتم دارم میرم شکایت کنم که گفت نه مرتضای من این کارو نمیکنه :18:و گفتش به زور بردنش سربازی و گفت الان همه چیز رو سپرده دست پسر عموش....به منم گفت الان پسر عموش تو مدرسه هست و وقتی برگشت میگم باهات تماس بگیره....منم گفتم امروز رو هم صبر میکنم تا ببیبنم شاید این مادره یه کاری کرد،بعد از ظهر دوباره زنگ زدم اینبار خواهرش برداشت و قضیه رو برای اونم تعریف کردم و اونم گفت که مرتضا کارش همینه و کلاه بردار نیست و گفت میگم امروز بهت زنگ بزنه....منم گفتم اگه امروز زنگ نزنه بهش بگو فردا حتمآ شکایت میکنم اونم گفت باشه بهش میگم....تا الان که خبری ازش نشده و فکر کنم دیگه تنها راه شکایت کردن باشه....از شما دوستان عزیز هم به خاطر راهنماییهاتون ممنونم:40:...

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

ادرسش خیابون ری هستش،کسی از بچه های این سایت تو این خیابون یا نزدیک اون زنگی میکنه؟؟؟؟؟؟؟:11:

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

امروز رو هم به خاطر گفته های مادر نامردش از دست دادم:41:...

rawen.west69
25-10-2010, 21:31
پسر عموش زنگ نزد؟؟؟
خودش چی؟؟؟

اگه زنگ نزدن فردا برو...حتماً!!!

maziarzar
25-10-2010, 23:13
ما که گفتیم 10تومان که ارزش ریسک به این بزرگی رو نداره

golmohammadi
25-10-2010, 23:24
اکثر دوستان معمولا قبل از خرید اینترنتی میومدند و اینجا میپرسیدند
شما چرا بدون اطلاع قبلی اینکارو کردین ؟
حالا بیخیال شده
اصولا اگه دولت دولت باشه باید در کمتر از 1 روز طرف را بببره پشت میله ها
چاره ای نداری بایستی شکایت کنی
متاسفانه شکایت زمان بیشتری میبره تا به نتیجه برسی
مگر اینکه پارتی داشته باشی
اما همه هزینه هاتو میتونی ازش بگیری
هر چی بهش زنگ زدی و معتل شدی و .. میتونی ازش بگیری
راستی برای تاپیک یه عنوان بهتر انتخاب کن

maziarzar
25-10-2010, 23:42
حالا بیخیال شده
اتفاقا چند با پرسیدن که این سایت قابل اعتماد هست و من هم گفتم چند تومن بالا پایین تر ارزش این ریسک رو نداره بهتره توی امضات هم بزای تا همه ببینند وبفهمند

Hadi King
25-10-2010, 23:49
سلام دوستان من این قسمت رو تعجـــب کردم :18:

پسر عموش تو مدرسه هست
یعنی دو تــا بچه یکی سربازی یکی مدرسه ای حالا معلوم نیست چه مقطعی ، فروشگـاه اینترنتی زدن :13::31:
موفق باشید!:40:

mkhavari2000
26-10-2010, 00:00
باید بری شکایت کنی این حرف ها رو هم که آشنا ندارم جواب نمیگیرم بذار کنار
حداقلش اینه که شب میخوابی دلت خوشه که یه کاری کردی و 2 تا علف بچه بهت نخندیدن

LiverBarca
26-10-2010, 00:35
حتمآ صبح میرم و ازش شکایت میکنم...از همه ی دوستان هم بابت راهنماییشون ممنونم.....:40:

Arash4484
26-10-2010, 00:36
باور کنید اعصابم خراب شد!:grrr:
نمیخاستم تو این تاپیک پست بدم , رفقا گفتنیها رو گفتن.
اما کلاه برداری مثل دومینوست/از هرجا جلوشو بگیری منفعته وگرنه این دومینو همه رو میندازه /اینترنتی و مغازه ای هم نداره.

1-خرید اینترنتی ایرانی یعنی فقط اولنs.e.x shop ,دومن سی دی فروشی؛ تو این دو تا زمینه عالییم! برای وسایل بزرگ یا باارزش مثل سخت افزار بجز یکی دو سایت متوسط الحال ,راه طولانی پیشرو داریم!

2-پرداخت اینترنتی دو راه دارد:
یا شما با سیستم های پرداخت بانکی مثل درگاه سامان این کار رامیکنید:مطمئن/سریع/مشخص

یا

درب خانه به پستچی پرداخت میکنید

چیزی به اسم این که برو به حسابم بریز نداریم!
__________________________________________________ ____
وبه دوست عزیزمون هم میگم برود شکایت کند!یعنی چه حتمن پارتی باید باشد! پارتی کمک میکند/اما عرضه از آن بیشتر
موفق باشی

LiverBarca
26-10-2010, 00:39
حالا بیخیال شده
یعنی ادعای خسارت هم میتونم بکنم؟؟؟؟؟؟؟مدرکشو ازکجا بیارم که مثلآ این قدر باهاش صحبت کردم یا وقتمو تلف کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hedKandi
26-10-2010, 05:52
من جات بودم از خشتک دارش میزدم

rawen.west69
26-10-2010, 16:43
من جات بودم از خشتک دارش میزدم

نکته ی بسیار خوبی بود!!
فقط هر کاری میکنی زورتر بجنب!

LiverBarca
26-10-2010, 20:10
امروز رفتم شکایت کردم فردا هم میره پرونده تشکیل بدم......

راحله_ن
29-10-2010, 01:55
چیکار کردی بالاخره؟بایدمیرفتی ستادمبارزه با جرایم رایانه ای تو خیابون مطهری

tiyam 01
30-10-2010, 15:28
چیکار کردی بالاخره؟بایدمیرفتی ستادمبارزه با جرایم رایانه ای تو خیابون مطهری
liverbarsa شهرستانه نه تهران.

قرار بود این فروشگاه های اینترننی ساماندهی بشن. هر فروشگاه مجازی یه شعبه واقعی داشته باشه و از این حرفا و چند قانون دیگه. وزارت بازرگانی هم گفته بود اگه فروشگاه مجازی که اینجوری نباشه پلمپ میشه. (مثل یه مغازه واقعی. اما پلمپ از نوع مجازی)

سایتی جایی واسه شکایت از این جور سایتها نیست؟

roteal2007
30-10-2010, 15:50
چیزی که مسلمه کلاهبراری اون طرف هست.
شما حتی اگر از سایت های معروف هم خری کنی 24 تا 48 ساعت مهلت تست بهت میدن که براشون میتونی برگشت بزنی.

LiverBarca
05-11-2010, 20:44
از همه دوستان ممنونم...

magi1991
05-11-2010, 21:08
بکشش!!!!!!!!!!!

rawen.west69
05-11-2010, 21:46
گناه داره...نکشش!

پاهاشو ببند به یه ماشین...دستاشم بند به یه ماشین دیگه
از دو طرف بکش از وسط______:31:

ABEL
05-11-2010, 21:50
چه کشت و کشتاری شده اینجا:31:

Reza Azimy_RW
05-11-2010, 21:58
من جای شما بودم اول یکم میزدم توی سر و مغز خودم . بعد ادرس طرفو گیر می اوردم به هر نحوی ( مثلا زنگ بزنی به طرف بگی من یکی از دوستای قدیمیتم بیا یکجا همدیگرو ببینیم میشناسیم ) بعد که اومد تعقیبش کن خونشو یاد بگیر بعدم برو در خونش یک پتو پهن کن رفیقاتم جمع کن اونجا قلیونم ببر اونجا چاق کن و بسات عرق خوری راه بنداز در خونش سه سوت پولتو میده !
این روش تست شده هست و کاملا جواب میده ! گردن باید کلفت باشه !

ABEL
05-11-2010, 22:02
چه رمانتیک:31:
فیلم هندی زیاد میبینی نه:31:

Reza Azimy_RW
05-11-2010, 22:37
چه رمانتیک
فیلم هندی زیاد میبینی نهبابا همچین دور از ذهنم نیست که !
به نظر شما با عقل جور در نیامیاد یکی رو با این ترفند با گوشی بکشونی یه جا ؟ گفتم که خودم چند بار امتحان کردم ( واقعا میگم )
حالا مثلا بساط عرق خوری دم خونشون راه بندازی و اینا جو سازی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]! ولی خوب یه کارایی میشه کرد !

LiverBarca
06-11-2010, 00:44
من شکایت کردم ولی فعلآ خبری نیست و احضاریه برای دادگاه نیومده،فقط طرف میگه اگهیهای سایتشو بستن...منظورش چیه؟؟؟؟؟؟؟من به سایتشتم رفتم ولی هنوز کار میکنه......میگه چون اگهیها رو بستن دیگه مشتری نداره....منظورش از این اگهیها چیه؟؟؟؟؟؟

rawen.west69
06-11-2010, 16:54
احتمالاً خالی بسته....(سر کاری!)
برو بگو برات توضیح بده یعنی چی و جلوی خودت نشون بده چیکار کرده...

LiverBarca
06-11-2010, 18:13
نه بابا...خالی نبسته،چون خودش بهم اس داد و گفت که اگه شکایتو پس بگیرم و اگهیهای سایتش باز بشه خسارتمو میده...منم گفتم 100 تومن بده تا شکایت رو پس بگیرم...قرار شد نصفش رو اول بده و نصفش رو بعد از پس گرفتن شکایت....منم 50 گرفتمو حالا شکایت رو پس نمیگیرم و میگم باید 80 تومن دیگه بدی تا پسش بگیرم...اگرم نده از راه شکایت میگیرمش....

rawen.west69
06-11-2010, 18:14
آفرین
کار درستی کردی
مطمئن باش جواب میده...باید همینطور تیزهوشانه عمل کنی...

maziarzar
06-11-2010, 23:39
ببینیم چیکار میکنی ها؟
می گم الل حساب یه گوشی دیگه هم ازش بگیر تا بفهمه که دیگه نباید از این کارها بکنه.

Dj 7khat
23-11-2010, 23:04
سلام به همه کسی اطلاعاتی در مورد گوشی مچی مدل جی 3000 داره؟

LiverBarca
24-11-2010, 01:48
سلام به همه کسی اطلاعاتی در مورد گوشی مچی مدل جی 3000 داره؟
به اسم تاپیک نگاه کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

death knight
09-09-2011, 16:02
اقا ایولا
آخر قضیه چی شد

LiverBarca
09-09-2011, 16:31
:دی!!!
باو تاپیک مرده رو کشیدی بالا...:18:
هیچی پولمو گرفتم ولی با احتساب خرجهایی که کردم 40 50 تومنی ضرر کردم و دیگه جوری حواسمو جمع کردم که خدای دزدای اینترنتی هم نتونه سرمو کلاه بزاره!:31:
بعد از اون هم 5 6 تا معامله اینترنتی خوب داشتم...:46:

sobijoon
10-09-2011, 17:37
دوست عزیز منم از 120 تومن 90 تومن ازش گرفتم ولی تا چند روز دیگه دارم میرم پلیس فتا و ازش شکایت میکنم

البته تویه دادگستری یه شکایت ازش دارم که هرکس خواست بگه تا شماره و شعبه اون رو بدم تا شکایتشو روی اون بزاره که زودتر رسیدگی بشه

من اصلا در قید و بند پولم نیستم ولی میخوام این بچه پرو رو سر جاش بشونم

jamshidzade
30-11-2011, 00:02
من 2 نفر رو دستگير كردم كه مي گن با مرتضي يامي هم دست هستن اما مي دونم دروغ مي گن .من فكر مي كنم مرتضي يامي وجود نداره و همين دو نفر هستن كه دارن به ايم يك نفر ديگه كلاهبرداري ميكنن
يك هفته هم زندان رفتن الان تو شهر رباط كريم هستن با قرار وسيقه 30 مليوني آزاد شدن كه برن مرتضي يامي رو بيارن

اما الان 2 هفتس دنبال مرتضي يامي هستن من فكر مي كنم دارن دروغ مي گن و مي خوان سر قاضي رو كلاه بزارن

اما جاي نگراني نيست من پيگيري مي كنم فردا هم ميرم پليس فتا و ميگم اونا دستگير شدن تو رباط كريم فكر كنم دوسالي برن زندان

هركي شكايت داره بياد دادسراي شهر رباط كريم شعبه 4

من 2320000 يه حساب اينا ريختم كه فكر كنم ديگه بر نمي گرده ولي مشكلي نيست اگه شده 5000000 هم خرج كنم مي كنم ولي اينا رو تا آخر عمر در گير دادكاه و آبرو ريزيش مي كنم

هر كي اطلاعات مي خواد پيغام بده در اختيارش مي زارم

---------- Post added at 02:01 AM ---------- Previous post was at 01:57 AM ----------

من 2 نفر رو دستگير كردم كه مي گن با مرتضي يامي هم دست هستن اما مي دونم دروغ مي گن .من فكر مي كنم مرتضي يامي وجود نداره و همين دو نفر هستن كه دارن به ايم يك نفر ديگه كلاهبرداري ميكنن
يك هفته هم زندان رفتن الان تو شهر رباط كريم هستن با قرار وسيقه 30 مليوني آزاد شدن كه برن مرتضي يامي رو بيارن

اما الان 2 هفتس دنبال مرتضي يامي هستن من فكر مي كنم دارن دروغ مي گن و مي خوان سر قاضي رو كلاه بزارن

اما جاي نگراني نيست من پيگيري مي كنم فردا هم ميرم پليس فتا و ميگم اونا دستگير شدن تو رباط كريم فكر كنم دوسالي برن زندان

من 2320000 يه حساب اينا ريختم كه فكر كنم ديگه بر نمي گرده ولي مشكلي نيست اگه شده 5000000 هم خرج كنم مي كنم ولي اينا رو تا آخر عمر در گير دادكاه و آبرو ريزيش مي كنم

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

jamshidzade
23-02-2012, 21:31
سلام من پولمو گرفتم و رضايت هم ندادم الان خسارت مي خوام لطفا كسي ازش آدرس يا تلفني داره بده من كارش دارم تا 15 روز ديگه براش حكم دادگاه مي آد كه بايد 1 سال بره زندان
من براي دستگيريش آگهي هم دادم تو تاپيك معرفي مرتضي يامي كلاهبردار گذاشتم برين ببينيد