PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشيو نرم افزارهاي موجود در هارد

ebrahimjan
24-10-2010, 08:14
من روي سيستمم كلي نرم افزار با ورژن هاي مختلف دارم مي خواستم ببينم برنامه ايي نيست كه بتونه اين نرم افزارها رو به صورت آرشيو و مديريت شده تبديل كنه تا در صورت نياز دسترسي به اون نرم افزارها سريع باشه

ask_bl
24-10-2010, 11:09
من روي سيستمم كلي نرم افزار با ورژن هاي مختلف دارم مي خواستم ببينم برنامه ايي نيست كه بتونه اين نرم افزارها رو به صورت آرشيو و مديريت شده تبديل كنه تا در صورت نياز دسترسي به اون نرم افزارها سريع باشه

برای گرفتم کلید از آدرس زیر در انتها ایمیل بدین و کلید رو بگیرین :

All My Software 1.6

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلید :

ebrahimjan
24-10-2010, 20:07
برای گرفتم کلید از آدرس زیر در انتها ایمیل بدین و کلید رو بگیرین :

All My Software 1.6

کلید :

متاسفانه اين نرم افزاري كه معرفي شد تمام نرم افزارهاي نصب شده روي سيستم رو به صورت فهرست و آرشيو در مياره در صورتي كه من مي خوام خود اسم نرم افزارها رو به برنامه بدم و نمي خوام نرم افزاري رو نصب كنم كه بعد به صورت فهرست در بياره.

alireza1411
24-10-2010, 20:40
متاسفانه اين نرم افزاري كه معرفي شد تمام نرم افزارهاي نصب شده روي سيستم رو به صورت فهرست و آرشيو در مياره در صورتي كه من مي خوام خود اسم نرم افزارها رو به برنامه بدم و نمي خوام نرم افزاري رو نصب كنم كه بعد به صورت فهرست در بياره.

از stardock objectdock میشه برای دسته بندی آیکونها و شرتکات برنامه ها استفاده کرد ولی نمیدونم به دردتون میخوره یا نه. تو سایتای فارسی به همراه کرک ورژن 1.9.1 رو دیدم و الان هم دارم استفاده میکنم و خیلی هم توپه.:31::11::11: