PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید LCD 40 اینچ

yoosef_st
24-10-2010, 01:15
سلام.
چند تا تاپیک که به دردم بخوره دیدم، فکر کنم باز هم تاپیک زیاد باشه که ندیدم.
قصد خرید یک عدد LCD 40 اینچ برای یکی از دوستان رو دارم.
خودشون نظرشون روی Sony بود. اما باهاشون صحبت کردم و گفتم به نظرم هیچ دلیلی نداره چند صد هزار تومان بیشتر هزینه کنن برای فقط یه اسم.
تا اینجا هم که تاپیکهای بقیه دوستان رو نگاه کردم 3 مدل از سامسونگ به نظرم خوب اومد:
به ترتیب اولویت:
B650
C630
C650
خب، اولا اینا قیمتهاشون تو چه حدودیه؟ اینجا قیمت میدین یا بکوبیم بریم جمهوری؟
دوم اینکه این مدلها سرشون به تنشون میارزه؟
مدل دیگه تو همین کیفیت و قیمت از سونی وجود خارجی داره آیا؟
و کلا راهنمایی کنین دیگه.
بودجه زیر 2 میلیون هست. هرچی کمتر هم بهتر:46:
دست شما درد نکنه :10::11:

yoosef_st
25-10-2010, 22:47
آهای ملت! کسی اینجا نیست جواب بده؟

ghoghnous55
26-10-2010, 16:36
دوست عزیز منم مثل شما تازه کارم ولی به نظر من ترتیب اولویت ها رو باید دقیقا برعکس کنی. برای قیمت های سام هم می تونی به آدرس زیر سری بزنی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته قیمت های بدون گارانتی اختلاف نسبتا زیادی با قیمت های گارانتی دار داره. مثلا برای 40C650 حدود 500 - 600 تومن اختلاف داره.

NiKtA20
26-10-2010, 21:19
آقا منم دقیقا همین سوالو دادم، ولی متاسفانه کسی سر نزده اینورا...
منم فردا باید برم بخرم:41:
حالا باز اگه تا آخر امشب یکی راهش اینورا افتاد یه لطفی بکنه یه راهنماییم به ما بده
LED,LCD,پلاسما... بین 37 تا 42 تا 1200.1300 چی بگیرم؟
بین مدلای سامسونگ و پاناسونیک لطفا
خدا خیرتون بده...

t_tanhayam
26-10-2010, 22:00
سلام.
چند تا تاپیک که به دردم بخوره دیدم، فکر کنم باز هم تاپیک زیاد باشه که ندیدم.
قصد خرید یک عدد LCD 40 اینچ برای یکی از دوستان رو دارم.
خودشون نظرشون روی Sony بود. اما باهاشون صحبت کردم و گفتم به نظرم هیچ دلیلی نداره چند صد هزار تومان بیشتر هزینه کنن برای فقط یه اسم.
تا اینجا هم که تاپیکهای بقیه دوستان رو نگاه کردم 3 مدل از سامسونگ به نظرم خوب اومد:
به ترتیب اولویت:
B650
C630
C650
خب، اولا اینا قیمتهاشون تو چه حدودیه؟ اینجا قیمت میدین یا بکوبیم بریم جمهوری؟
دوم اینکه این مدلها سرشون به تنشون میارزه؟
مدل دیگه تو همین کیفیت و قیمت از سونی وجود خارجی داره آیا؟
و کلا راهنمایی کنین دیگه.
بودجه زیر 2 میلیون هست. هرچی کمتر هم بهتر:46:
دست شما درد نکنه :10::11:

-در مورد مدل هاي انتخابي شما خوب
c630 رو ميشه خط زد البته از نظر من چون پنل شفاف نداره و باعث ميشه c650 و b 650 تصوير شاداب تري داشته باشند هر چند به بهاي اندكي بازتاب ورفلكس نور :46:

-در مورد b650 خوب مدل 2009 هست با توجه به اپديت خوبي كه c650 داشته به نظرم خريد c650 منطقي تر وبهتر هست
-افزايش كنتراست
-افزايش امكانات جانبي مثل اينترنت tv و all share ‌ و ساپورت صداي dts از usb
-كمي افزايش در بازتوليد رنگ مشكي
-و ديزاين كمي شايد زيباتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

-در مورد قيمت هم بزرگوار كمي زحمت ميكشيدين وتاپيك و يا پست زير رو ميخوندين به جوابتون ميرسيدين:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

-بستگي داره ارزيدن از نظر شما چي باشه ؟
-به هر صورت مدل هاي خيلي پر فروش وخوب بازار هستند در اين رنج قيمت
-در مورد سوني هم ex700 ويا ex500 ‌در اين رنج قيمت هستند ميتونيد نگاهي هم به اون ها بندازين

joe_satriani
26-10-2010, 22:06
با سلام
منم c650 رو پیشنهاد میکنم

موفق باشید.

yoosef_st
26-10-2010, 23:37
والا ببینید، من این رو برای یه خانواده میخوام که آنچنان چیزی از کنتراست حالیشون نمیشه.
اون بقیه امکانات مدل C650 مثل اینترنت و این حرفها هم شاید تا 10 سال دیگه توی ایران به درد نخوره و اصلا اضافی و گیج کننده هم هست!
حالا با توجه به این موارد، باز هم به نظر شما ارزشش رو داره این تفاوت قیمت رو تقبل کنیم؟
بعد توی اون پست قیمت که مرحمت کردین قیمت مدل B650 نبود.
راستی نظرتون در مورد LED 40c6200 چیه؟ این بیشتر میارزه یا C650 ؟

t_tanhayam
27-10-2010, 01:43
والا ببینید، من این رو برای یه خانواده میخوام که آنچنان چیزی از کنتراست حالیشون نمیشه.
اون بقیه امکانات مدل C650 مثل اینترنت و این حرفها هم شاید تا 10 سال دیگه توی ایران به درد نخوره و اصلا اضافی و گیج کننده هم هست!
حالا با توجه به این موارد، باز هم به نظر شما ارزشش رو داره این تفاوت قیمت رو تقبل کنیم؟

-در مورد امكانات داشتن اين امكانات چيزي از خوبي هاي اين پنل كم نميكنه :46:
--هر چند امكان اينترنت واين مواردش اصلا بدردتون نخوره ولي شما يك usb خوب دارين كه 100-150 تومان شما رو از خريد يك wd بي نياز ميكنه

-در مورد قيمت b650 ‌هم دقيقا با c650 ‌هم قيمت هستند البته كمي گرانتر چون كمياب شده اند

-در مورد led مورد نظر هم باز نظرم c650 هست ال اي دي هاي حاشيه اي مشكلات خودشون رو دارند تنها چيزي كه به شما ميدن ديزاين زيبا هست
-در كنتراست ويكنواختي نوردهي پنل ضعف دارند و معمولا صداها ضعيف تر هست

hamed8470
27-10-2010, 09:30
با سلام همانطور كه دوست خوبم اقا ابي فرمودند ال اي دي مخصوصا از نوع حاشيه اي مزيت خاصي نداره بيشتر ديزاين بهتري داره تا عملكرد خوب و معمولا ضعفهايي مثل زاويه ديد كمتر و... داره همون c650 گزينه خيلي خوبيه هم امكانات خوبي داره هم قيمت مناسب باز هم اگه دنبال گزينه ديگه اي باشين و به پلاسما هم علاقه داشته باشين يه سري به پاناسونيك v20 ميتونيد بزنيد موفق باشيد