PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرینتر لیزری ارزان می خوام

n-95
23-10-2010, 22:10
پرینتر ارزون قیمت لیزری برای چاپ فاکتور می خوام ، چی پیشنهاد میکنه؟
:46:

alirezawater
23-10-2010, 22:30
سلام دوست عزیز. چقدر میخوایی هزینه کنی
اگه تا 130 الی 140 میخوایی هزینه کنی بدون شک برو دنبال Brother 2140
اگه کمتر میخوایی حدود 100 تومن میتونی بری سراغ سامسونگ

n-95
24-10-2010, 11:20
همون حدود 100 تومن خوبه ، چند مدل معرفی کن

payam hero
24-10-2010, 14:20
دوست عزيز چه 100 تومن چه 300 تومن سمت بر ادر نرو. با اين قيمت اچ پي نميتوني بگيري و تنها گزينه سامسونگه. مدل 1915 حدود 110000

alirezawater
24-10-2010, 22:58
سلام آره سامسونگ 1660 هم 100 تومنه.
چرا برادر نگیره، مشکلش چیه؟ تا اونجا که بنده اطلاع دارم بهترین پرینتر لیزری و پرفروش ترین در آمریکا در رده خودشه. یه سری به سایت newegg بزنی متوجه میشی

payam hero
26-10-2010, 15:35
دوست عزيز اشتباه شما همين جاست كه امريكا رو با ايران مقايسه ميكني.
برادر و هيولت پاكارد (اچ پي) در امريكا در حال رقابت هستن و هنوز هيچ كدوم از اين دو شركت نتونستن ادعاي برتري نسبت به ديگري بكنند. ولي در كشور ما چون از قديم اچ پي وارد شد و به ايران نمايندگي داد اين پرينتر اينجا جا افتاد و قطعاتش هم به وفور وارد شد. الان هم كه هيچ كدوم از اين دو شركت در ايران نمايندگي ندارن بالاترين قطعات جانبي حتي با نداشتن نمايندگي براي اچ پي هست و هنوز همون كيفيت قديم رو داره. ولي برادر كه از همون اول هم نمايندگي رسمي براي پرينتر به ايران نداد و هنوز هم كه هنوزه قطعات جانبيش در ايران موجود نيست.
باز هم اگه راهنمايي خواستين در خدمتم.

alirezawater
26-10-2010, 17:49
سلام دوست عزیز،
شما از اچ پی خوشت میاد، بحث دیگه ایست، ولی چرا اطلاعات غلط و گمراه کننده میدی؟. درسته اچ پی نماینده رسمی نداره ولی پرینترها brother نماینده رسمی داره، به سایت brother قسمت where to buy مراجعه کنید، مشخصات نماینده رسمی رو که همون نیکاسا باشه مشاهده میکنید.
اتفاقا اچ پی و کانن به برادر نمیرسند و تازه اچ پی بعد از کانون قرار میگیره، مهمترین چیزی که یه پرینتر باید داشته باشه، قابلیت شارژ مجدد هست که من بعد از 10 سال کار کردن با اچ پی همیشه فقط کارتریج اورجینالش پر رنگ بوده و بعد از شارژ همیشه کم رنگ تر و بی کیفیت تر از تونر مادرش شده، حتی کانون هم این مشکل رو نداره.

اما در مورد مقایسه ایران و آمریکا درسته نمیشه مقایسه کرد ولی پرینتر 2140 برادر با 1102 و 1005 و 1006 اچ پی و 3010 و 3100 کانن تو یه رده هستند یه سری به سایت newegg که بزنی متوجه میشه کدوم خریداران بیشتری داشته. فروش پرینتر 2140 چندین برابر اچ پی یا کانن بوده و قابل مقایسه با اچ پی و کانن نیست.

payam hero
27-10-2010, 11:13
دوست عزيز ميشه از شما خواهش كنم از همين مدلي كه خودتون گفتين يك چرخدنده كلاچ و يك غلطك رولر براي من در ايران تهيه كنيد. هر قيمتي كه تهيه كردين من دو برابر ازتون ميخرم. در ضمن داشتن نمايندگي در ايران شرط نيست چون مادايران و كنولا و سام سرويس هم در ايران گارانتي محسوب ميشوند ولي اونا هم مثل برادر بهتره اسمشونو بذاريم قارانتي.
شما ميتوني يك امار از خريد روزانه پرينتر اچ پي در ايران نسبت به برادر تهيه كني؟

alirezawater
27-10-2010, 23:42
بنده اسمی از گارانتی نیاوردم، شما گفتی نماینده رسمی، منم اسم نماینده رو گفتم. درسته اچ پی پرفروش ترین پرینتر تو ایرانه، ولی دلیلش اینه که، توی ایران قدمتش بیشتر از برادر یا کانن هست. نه اینکه بهتره، من پرینتری رو که معرفی میکنم از خودم نمیگم بلکه چندین سایت ریویو اینو بهتر از اچ پی یا کانن معرفی کرده، حالا اگه شما کاری به ریویوها نداری و فقط حرف خودت رو میزنی بحث دیگه ای هست،
اما در مورد چرخ دنده و لوازم یدکی مطمئن باش به زودی دسترسی به لوازم یدکی پرینتر های برادر هم امکان پذیر میشه، عمر این جور قطعات بسیار زیاده و به ندرت خراب میشه.

payam hero
28-10-2010, 09:19
دوست عزيز ممنون از اينكه اينقدر توجه ميكني. خيلي خوشم مياد در مورد برند هاي مختلف پرينتر با كسي كه اطلاعات داشته باشه صحبت كنم. چونكه هم علاقه بسياري به پرينتر دارم هم اينكه با وجود اينكه مدرك كارشناسيم براي رشته ديگه اي هست كارم در زمينه پرينتر هست. البته كاملا دوستانه
من تو كل تايپيك هايي كه تا الان جواب دادم نگفتم برادر دستگاه بديه فقط به دوستان گفتم در ايران سراغ اين مارك نرن. شما داري يك مدل از پرينتر هاي برادر رو مورد مقايسه قرار ميدي كه مدل خوبي هست. ولي در نسبت كلي كه قرار بديم پرينتر هاي ليزري و اداري در مارك اچ پي فروش بيشتري دارن. در مورد قطعات مصرفي دستگاه كه هميشه مورد نياز هست برادر در ايران هيچ حرفي نداره و نخواهد داشت. حد اقل به اين زودي ها. چون بازاري كه سالهاست دست اچ پي هست به اين راحتي خارج نميشه و در ضمن با وجود تحريمات اخير ديگه نميتونن زياد تو كشور ما فعاليت بكنن. حالا اگر يكي از دوستان كوچكترين قسمت پرينتر بسيار خوبشون (2140) خراب بشه مثل پيكاپ يا پد يا فيلم فيوزينگ يا پرس فيوزينگ يا از اين قبيل قطعات كه خرابيشون در كليه پرينتر ها بسيار مرسوم و شايع هست براي درست كردنش بايد اواره خيابون ها بشن تا كي بتونه يه قطعه براشون پيدا كنه. پس قبول كنيد شايد برادر يك رقيب جهاني براي اچ پي باشه ولي در ايران خريدش كار عاقلانه اي نيست.

مستان386
31-10-2010, 17:10
با سلام
آيا پرينترهاي 1320 اچ پي توليد مي شن اگه جواب مثبته آيا كيفيت توليدات سال2006 و قبل از آن را دارا هستند و بالاخره قيمتش چنده؟
و اگه دوستان پيشنهاد ديگه اي دارن كه در حد 1320 و دوروزن و با قابليت شارژ چند دفعه اي باشه و قيمت تمام شده چاپ هربرگ اون پايين باشه لطفا معرفي كنيد.