PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل از کار افتادن usb ها

alibararsani8
23-10-2010, 21:53
با سلام.دیشب یه mp4 به سیستمم وصل کردم با usbولی از دیشب دیگه هرچی میزنم فلاش یا گیم پد یا هرچیز دیگه جواب نمیده؟
8 جای usb رو mainbord من هست ولی همش همینطوریه.
نرمافزاریه یا سختافزاریه؟
الته تو device manager هم رفتم ولی چیز خاصی ندیدم.
خواهشا دوستانی که اطلاعاتی دارن کمکم کنن

hamed987
23-10-2010, 22:20
منم به همچین مشکلی برخورد داشتم. بدبختی اینه که علت های مختلفی میتونه داشته باشه. بدترین حالت اینه که usb های مادربردت سوخته باشه(منظور چیپش هست). راه حل های مختلفی هم تو اینترنت دیدم
اگه میتونی یه ویندوز دیگه در کنار این ویندوز بریز. تونستی کابل برق مادربرد رو دربیار و دوباره بزن سرجاش. درست نشد مشکل سخت افزاریه. میتونی یه کارت pci بگیری و از اون استفاده کنی

alibararsani8
23-10-2010, 22:29
منم به همچین مشکلی برخورد داشتم. بدبختی اینه که علت های مختلفی میتونه داشته باشه. بدترین حالت اینه که usb های مادربردت سوخته باشه(منظور چیپش هست). راه حل های مختلفی هم تو اینترنت دیدم
اگه میتونی یه ویندوز دیگه در کنار این ویندوز بریز. تونستی کابل برق مادربرد رو دربیار و دوباره بزن سرجاش. درست نشد مشکل سخت افزاریه. میتونی یه کارت pci بگیری و از اون استفاده کنی
با تشکر شما مشکلتون از چی بود و چطور برطرف شد؟

hamed987
23-10-2010, 22:37
با تشکر شما مشلتونو چطوری برطرف کردید؟و از چی بود؟

مشکل من سخت افزاری بود و من یه مبدل pci به usb خریدم بدیش اینه که نمیتونی به usbهای کیس وصل کنی. البته اگه کیبردت پورتشو داشته باشه مشکلی نیست یا اینکه یه کابل افزایش طول بگیری

pasargadd
23-10-2010, 23:01
میگم شاید مشکل ویروسی باشه.
بد نیست سیستمو با یک انتی ویروس خوب و اپدیت اسکن کنی.

alibararsani8
25-10-2010, 00:24
با تشكر از دوستان.من هم درايو ويندوزمو فرمت كردمو از دوباره ريختم هم سيستمو با آنتي ويروس چك كردم درست نشد كه نشد؟كسي راه حل ديگه اي نداره؟
راستي جناب hamed987اين كارت usb به pci چي هست؟ وقيمتش چنده؟با تشكر:41:

mehrdad_a
30-10-2010, 11:53
ویندوزت رو عوض کن و درایور مادربرد رو کامل نصب کن ببین چی میشه؟

amd>intel
30-10-2010, 12:18
پاور سيستمت رو شك دارم . چك كن ببين چي هست خبر ش رو بده

Amir Varasteh
30-10-2010, 15:34
سلام.

یه ویروسی بود منم گرفته بودم و اون پورتهای USB رو از کار انداخته بود.

با تعویض ویندوز و نصب آنتی ویروس مناسب حل شد.