PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن سیم کیبرد

moslem_f
23-10-2010, 19:31
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خسته نباشید

ببخشین کیبرد من از داخل هر چهار رشته سیمش طوری قطع شده معلوم نیست چه رنگی باید به کدام درگاه اتصال داده شود می خوام از دوستان بپرسم کسی هست کمک کنه من اینو وصل کنم در کافی نت کار می کنم کیبرد مال مغازه هست ممنونم خداحافظ شما
:11:

PrimeP30Master
23-10-2010, 21:33
سلام دوست عزيز نحوه ي اتصال كابل بسته به رنگ رشته سيمهاي كابلت فرق ميكنه كه من در زير دو حالتش رو برات مينويسم
اميدوارم كه كارت راه بيفته%
دستور العمل:
داخل كيبورد يك برد هست كه 4تا سوراخ براي اتصال 4تا سيم داره،
بالا يا زير هر سوراخ يك حرف نوشته شده كه اينها هستن:(V,G,C,D)
هر حرف به يك رنگ مربوطه كه به صورت زير هستش،

V---------G--------C--------D
نارنجي----زرد-----قرمز----مشكي :حالت اول
سفيد----سبز-----زرد------قرمز :حالت دوم
زرد---------قرمز----سبز-----سفيد :اين حالت هم هست كه البته احتمال بودنش كمتره70%

اميدوارم كه تونسته باشم بهت كمك كنم و اگه اينها رو امتحان كردي و جواب نداد بهم اطلاع بده و رنگ سيمهات رو هم برام بنويس تا راهنماييت كنم،موفق باشي دوست عزيز!!!

PrimeP30Master
23-10-2010, 21:39
سلام دوست عزيز نحوه ي اتصال كابل بسته به رنگ رشته سيمهاي كابلت فرق ميكنه كه من در زير دو حالتش رو برات مينويسم
اميدوارم كه كارت راه بيفته%
دستور العمل:
داخل كيبورد يك برد هست كه 4تا سوراخ براي اتصال 4تا سيم داره،
بالا يا زير هر سوراخ يك حرف نوشته شده كه اينها هستن:(V,G,C,D)
هر حرف به يك رنگ مربوطه كه به صورت زير هستش،

V---------G--------C--------D
نارنجي----زرد-----قرمز----مشكي :حالت اول
سفيد----سبز-----زرد------قرمز :حالت دوم
زرد---------قرمز----سبز-----سفيد :اين حالت هم هست كه البته احتمال بودنش كمتره70%

اميدوارم كه تونسته باشم بهت كمك كنم و اگه اينها رو امتحان كردي و جواب نداد بهم اطلاع بده و رنگ سيمهات رو هم برام بنويس تا راهنماييت كنم،موفق باشي دوست عزيز!!!:46:
اگه تاپيكم دو بار اومد شرمنه آخه چند لحظه ارتباطم قطع شد و گفتم شايد ارسال نشده باشه،دوباره فرستادم،شرمنده!!!:41: