PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عرضه گرشاسب!!

Prince_ of _Persia
23-10-2010, 18:16
خوب بالاخره این بازی خوب ایرانی در حال عرضه شدن هست.
زودتر این تاپیک رو زدم که در مورد بازی با هم صحب کنیم.
پنج شنبه و امروز تو مترو تبلیغ گرشاسب رو دیدم فکر کردم عرضه شده ولی ظاهرا تاریخ انتشارش 3 آبان هست.
حتما این بازی رو از دست ندید و بعد از بازی کردن بیاید نظراتتون رو بدید.

MARTIN
23-10-2010, 22:07
خیلی خوبه.
فقط تو صدا و سیما می ذاشتن مثل سینما تبلیغات مجانی بگیره خیلی عالی می شد می ترکوند.(البته الانش هم می ترکاند :دی)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NINJA0098
24-10-2010, 09:24
من یه سوال دارم.
تو مجله بازی نما(همون شماره که عکس fable3 رو جلدش بود) نوشته بودکه برای غرق شدن تو دریاچه و سقوط از ارتفاع هیچ انیمیشنی نداشت الان این مشکل رو حل کردن؟

3dmax
25-10-2010, 00:01
خودشون میگن که یک نقدنما بوده و بازی کلا تغییرات زیادی کرده

night lord
25-10-2010, 01:31
من این بازیو تو نمایشگاه آخری که تو تهران بود دیدم .
داشت تو مانیتور گیم پلی رو نشون میداد . اول که به غرفش رسیدم گفتم ایول بازم یه گیم تو مایه های پرنس 2 . رفیقم گفت ایرانیها! گفتم عمرا(فکر کردم بازم یه بازیه ترجمه شدست) ایرانیا از این کارا ازشون بر نمیاد .
ولی دقت که کردم دیدم نوشته گرشاسب . دهنم وا موند . واقا عالی بود حتی از پرنس 2 هم بازیه جذابتری به نظر میومد . اگه مراحلش تکراری نباشه .
واقا دمشون گرم . خسته نباشید داره . ولی هنوزم یه مقدار از نظر گرافیکی جای پیشرفت داشت .
من به اون چیزی که دیدم از 10 حدود 8.8 میدم .

max_3d
25-10-2010, 09:27
من این بازیو تو نمایشگاه آخری که تو تهران بود دیدم .
داشت تو مانیتور گیم پلی رو نشون میداد . اول که به غرفش رسیدم گفتم ایول بازم یه گیم تو مایه های پرنس 2 . رفیقم گفت ایرانیها! گفتم عمرا(فکر کردم بازم یه بازیه ترجمه شدست) ایرانیا از این کارا ازشون بر نمیاد .
ولی دقت که کردم دیدم نوشته گرشاسب . دهنم وا موند . واقا عالی بود حتی از پرنس 2 هم بازیه جذابتری به نظر میومد . اگه مراحلش تکراری نباشه .
واقا دمشون گرم . خسته نباشید داره . ولی هنوزم یه مقدار از نظر گرافیکی جای پیشرفت داشت .
من به اون چیزی که دیدم از 10 حدود 8.8 میدم .
پسرخاله وایسو بیاد همه بازی کنن بعد نظراتتونو بدید
خب که از پرنس 2 هم که بهتره هنوز بازی نیومده :31::21:
یادمه دموی بازی HellGate: London رو که دیدم گفتم دیگه از این بازی بهتر دیگه پیدا نمیشه ولی بعد که بازی رو انجام دادم دیدم اصلا اینطور نبود:2:
ولی در کل از دمو و گیم پلی این بازی ایرانی باید امیدوار باشیم بازی خوبی باشه البته نه در حد جهانی ولی ما میتوانیم:40:

Prince_ of _Persia
25-10-2010, 20:32
من بازی رو تو نمایشگاه بازی کردم خیلی خوب و استاندارد کار شده . اصلا ضربه ها مثل شمشیر نادر مصنوعی به نظر نمی رسید.
گرافیک هم که خیلی خوب بود. گیم پلی هم خوب و استاندارد و روون بود. فکر کنم بقیه بازی هم در همین سطح هست.
فردا تاریخ انتشارش هست.:8:

night lord
26-10-2010, 00:45
پسرخاله وایسو بیاد همه بازی کنن بعد نظراتتونو بدید
خب که از پرنس 2 هم که بهتره هنوز بازی نیومده :31::21:
یادمه دموی بازی HellGate: London رو که دیدم گفتم دیگه از این بازی بهتر دیگه پیدا نمیشه ولی بعد که بازی رو انجام دادم دیدم اصلا اینطور نبود:2:
ولی در کل از دمو و گیم پلی این بازی ایرانی باید امیدوار باشیم بازی خوبی باشه البته نه در حد جهانی ولی ما میتوانیم:40:

چقدر زرنگی شما...! چجوری فهمیدی بازی هنوز نیومده؟
ببین پسر نمیدونم بچه کجایی ولی اگه نمایشگاه رسانه های تصویری(اگه اسمشو درست گفته باشم) که تو تهران چند وقت پیش برگزار شده بود میدیدی این حرفارو نمیزدی . این بازی به همراه شاید 10 - 12 تا بازیه ایرانیه دیگه برا خودشون قرفه داشتن و حتی فروخته هم میشد بازیها . در مورد گرشاسب فروشش رو نمیدونم بود یا نه چون متسدی قرفه نبود . میتونستی بازی هم بکنی تو بعضی قرفه ها آقا زرنگ .

Prince_ of _Persia
27-10-2010, 11:55
بازی رو خریدم. بسته بندیش خیلی باحال و شیکه . بزودی یک نقد براش می ذارم.

NINJA0098
27-10-2010, 14:25
با هیچ شرکت پخشی به توافق نرسیدن؟ اینجا که هنوز نیومده مثل این که باید از تو سایتش بخرم.

Prince_ of _Persia
27-10-2010, 17:37
با هیچ شرکت پخشی به توافق نرسیدن؟ اینجا که هنوز نیومده مثل این که باید از تو سایتش بخرم.
چرا یک ماه پیش به توافق رسیدند. الان هم لوح زرین نیکان بازی رو پخش می کنه.

AMIR REZAs
30-10-2010, 19:02
واقعا گرشاسپ ترکوند ..... همه جا پر شده از گرشاسپ و همه جا حرف گرشاسپه:31:

A.ru2000
30-10-2010, 20:27
سلام:
یه سوال این بازی گرافیکش چنده؟
بعد دقیقا این بازی رو چه کسایی ساختن؟
ممنون.:20:

Prince_ of _Persia
31-10-2010, 11:27
واقعا گرشاسپ ترکوند ..... همه جا پر شده از گرشاسپ و همه جا حرف گرشاسپ
آره ولی من انتظارم بالاتر از این بود مخصوصا در زمینه گرافیک . فکر کنم به خاطر [perfomance مجبور شدن کیفیت تکسچرها و مدل ها رو پایین بیارن. چون قبلا بهتر به نظر می رسید.

سلام:
یه سوال این بازی گرافیکش چنده؟
بعد دقیقا این بازی رو چه کسایی ساختن؟
ممنون
ساعت خواب .
می تونی این اطلاعات رو از سایتش بفهمی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

keb
31-10-2010, 17:27
چه سیستم امنیتی مضخرفی! میمردن مثل بقیه بازی ها معمولی میزاشتن سریع کرک شه؟؟؟؟؟؟؟؟/:13:

2lombe
31-10-2010, 17:36
چه سیستم امنیتی مضخرفی! میمردن مثل بقیه بازی ها معمولی میزاشتن سریع کرک شه؟؟؟؟؟؟؟؟/:13:
اگه اینجوری بود همش رایت می شد و ضرر می شد برای تیم سازنده؟

Reza Azimy_RW
31-10-2010, 19:51
چه سیستم امنیتی مضخرفی! میمردن مثل بقیه بازی ها معمولی میزاشتن سریع کرک شه؟؟؟؟؟؟؟؟/چ
دوست عزیز بازیهای خارجی سیستم امنیتیش خیلی قویتر از ایناس ! ولی اونا رو یه 4 تا هکر روسی -- میکنن ولی بازی ایرانی رو کی -- کنه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

keb
02-11-2010, 14:03
خدا بزرگه. ایرانی ها خودشون یه پا استاد روس هان:31::31::27::27:

silsin
02-11-2010, 22:31
من هم نظر می دم.
واقعا نمی تونم خودم رو کنترل کنم .
این بازی بخوره تو سرشون .این دیگه چیه . واقعا امروز از عصبانیت می خواستم زنگ بزنم بدم بهشون فحش .
تنها نظری که می تونم درباره ی این بازی بدم اینکه که رکورد باگ رو توی کشور شکونده (می تونم مدرک تصویری از توی بازی بیارم)
واقعا نمی دونم به این می گن بازی خوب ؟
اول که بازی رو شروع کردم وضعیت خوب بود رفتم جلو فریم رسید به یک و یه دمو پخش کرد بعد از دمو دیدم گرشاسپ وسط صفحه است و محیط هم وجود نداره مجبور شدم بازی رو ببندم و دوباره بیارمش . دوباره رفتم اونجا رو رد کردم حالا رسید به save خب رفتیم جولوشو e رو زدیم یا رو دستش رو دراز کرد و اون یارو رو باز کرد و صحنه ایستاد حالا 5 دقیقه گذشت و سیو نشد شد 10 دقیقه رسید به 20 دقیقه و هنوز هیچ اتفاقی نیفتاد این دفعه هم بازی رو قطع کردم رسید دفعه بعد رفتمو رفتم تا رسیدم به سیو بعدی و دوباره این اتفاق افتاد دوباره قطع کردم و اوردم جالبه که دیگه مرحله رو بالا نمی اورد (اگه کسی باور نمی کنه تمام حرفام رو با دلیل و مدرک میارم )
حالا می رسیم به گرافیک . بد نیست تا جاهایی هم جالبه .
صوت های بازی رو هم فکر کنم از بازی های مثل وارکرافت گرفتن که اصلا هم جالب نیست .
دموها فقط می تونم بگم که عالیه .
انیمیشن سراسر از تکرار .
فیزیک بد . من نمی دونم این گرشاسپ چقدر وزن داره می پری واقعا پایین اومدنش تماشاییه :31:
سیستم ذخیره بازی = متوسط (مشکلاتم رو برتان بالا گفتم)
داستان : متوسط
کلا می شه گفت یه شباهتی به پرنس اف پرشیا 2 داره . و به نظر من اصلا نمی شه این رو شبیه شاهکاری مثل گاد اوف وار دونست
نظر من اینطوریه
گرافیک: 5 از 10
داستان : 4 از 10
باگ: 20 از 10

راستی اینم بگم با این که این بازی رو باید به جای گرشاسپ میزاشتن خدای باگ ولی واسه حمایت از صنعت بازی سازی هم شده بگیرین و بازی کنین
(اخه من نمی دونم می گن حمایت کنین ولی ما باید از چی حمایت کنیم از این جور بازی ها)

silsin
03-11-2010, 08:56
راستی در مورد قفل .
این مگه یه رمز از اینتزنت نمی گیریه و اون رمز رو به ما نمی ه . حالا اگه من بخوام سر یه سیستم دیگه اون رمزی که بهم داده شده رو امتحان کنم به نظرتون می شه . با مال خودم نمی تونم چون دارم الان بازی می کنم .

Prince_ of _Persia
03-11-2010, 11:14
من هم نظر می دم.
واقعا نمی تونم خودم رو کنترل کنم .
این بازی بخوره تو سرشون .این دیگه چیه . واقعا امروز از عصبانیت می خواستم زنگ بزنم بدم بهشون فحش .
تنها نظری که می تونم درباره ی این بازی بدم اینکه که رکورد باگ رو توی کشور شکونده (می تونم مدرک تصویری از توی بازی بیارم)
واقعا نمی دونم به این می گن بازی خوب ؟
اول که بازی رو شروع کردم وضعیت خوب بود رفتم جلو فریم رسید به یک و یه دمو پخش کرد بعد از دمو دیدم گرشاسپ وسط صفحه است و محیط هم وجود نداره مجبور شدم بازی رو ببندم و دوباره بیارمش . دوباره رفتم اونجا رو رد کردم حالا رسید به save خب رفتیم جولوشو e رو زدیم یا رو دستش رو دراز کرد و اون یارو رو باز کرد و صحنه ایستاد حالا 5 دقیقه گذشت و سیو نشد شد 10 دقیقه رسید به 20 دقیقه و هنوز هیچ اتفاقی نیفتاد این دفعه هم بازی رو قطع کردم رسید دفعه بعد رفتمو رفتم تا رسیدم به سیو بعدی و دوباره این اتفاق افتاد دوباره قطع کردم و اوردم جالبه که دیگه مرحله رو بالا نمی اورد (اگه کسی باور نمی کنه تمام حرفام رو با دلیل و مدرک میارم )
حالا می رسیم به گرافیک . بد نیست تا جاهایی هم جالبه .
صوت های بازی رو هم فکر کنم از بازی های مثل وارکرافت گرفتن که اصلا هم جالب نیست .
دموها فقط می تونم بگم که عالیه .
انیمیشن سراسر از تکرار .
فیزیک بد . من نمی دونم این گرشاسپ چقدر وزن داره می پری واقعا پایین اومدنش تماشاییه
سیستم ذخیره بازی = متوسط (مشکلاتم رو برتان بالا گفتم)
داستان : متوسط
کلا می شه گفت یه شباهتی به پرنس اف پرشیا 2 داره . و به نظر من اصلا نمی شه این رو شبیه شاهکاری مثل گاد اوف وار دونست
نظر من اینطوریه
گرافیک: 5 از 10
داستان : 4 از 10
باگ: 20 از 10

راستی اینم بگم با این که این بازی رو باید به جای گرشاسپ میزاشتن خدای باگ ولی واسه حمایت از صنعت بازی سازی هم شده بگیرین و بازی کنین
(اخه من نمی دونم می گن حمایت کنین ولی ما باید از چی حمایت کنیم از این جور بازی ها)

عزیز من شما چرا اینقدر آتیشت تنده؟ این بازی بهترین بازی ایرانی هست که من تا حالا دیدم اگه شمشیر نادر رو بازی می کردی چی می گفتی. این باگها هم که می گی کاملا معلومه سیستمت برای این بازی مناسب نیست. لود نشدن صحنه ها و فریم پایین و هنگ کردن نشون دهنده همین موارد هست.

من هیچکدوم این مشکلات رو که گفتی نداشتم. بعضی وقتها افت فریم بود ولی مثلا در حد 5 فریم پایین تر. شما این بازی رو تخریب نکن حمایت پیش کشت.

در ضمن چند تا بازی ایرانی رو می شناسید که تو gt دمو داشته باشند و اینقدر مورد استقبال قرار بگیره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AMIR REZAs
03-11-2010, 13:14
اینو درست گفتی ، منم بعضی مواقع که می بازم ، گزینه لود از آخرین ذخیره رو میزنم فضای اطراف بازی رو نشون میده و گیر میکنه ، خیلی خوش شانس باشم بعد از 2 دقیقه تماشای فضای بازی ، بازی شروع میشه:دی
ولی خب به قول آقامهدیار این از بقیه خیلی بهتر بود....

silsin
03-11-2010, 13:59
خب پرنس شما می گی که اشکال از سیستم منه حالا اینرو چی میگی . من دیگه نمی تونم از لودم بالا بیارم هروقت می خوام برم توی اخرین لودم از بازی می پره بیرون .
نگفتین نظرتون درباره اون چیزی که درباره سریال نامبر گفتم چیه؟

Reza Azimy_RW
14-11-2010, 08:21
خب پرنس شما می گی که اشکال از سیستم منه حالا اینرو چی میگی . من دیگه نمی تونم از لودم بالا بیارم هروقت می خوام برم توی اخرین لودم از بازی می پره بیرون .
حتما وقتی داشته بازی سیو میشده شما با Alt+Cntrol یا یه چیز دیگه از بازی اومدی بیرون . اونوقت سیوت نصفه نیمه میشه و موقع لود بازی در میاره .
بقیه باگها هم همونطور که پرنس جان گفتم دقیقا مربوط میشه به نکشیدن سیستمتون ( نمیخوام بگم بازی باگ نداره ولی اینایی که شما گفتی بیشتر به کم اوردن سیستم ربط داشت تا باگ )

parvizamd
14-11-2010, 13:43
سلاسین جان لود نشتن کامل می تونه دلیل زیادی داشته مثلا directX به درستی نصب نشده برای مثال وقتی خودم کامپیوتر خریدم هر بازی روش نصب می کردم نمی اومد حتی وقتی می خواستم DIRECTX 9.C نصب کنم می گفت نصب شده ولی نصب نشده بود آخر کار فهمیدم که باید قبل از نصب گرافیک های NVIDA داریکس 9سی نصب کرد اگرچه الان ATI4670 دارم
پیشنهاد می کنم یک دفعه بازی پاک کن بعد دوباره نصب کن