PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در رابطه با برنامه ی Snagit

Milad4171
23-10-2010, 14:33
سلام خدمات دوستان توپ فروم!!!. :31:
راستش دیگه مجبور شدم این تاپیک رو ایجاد کنم که مشکل رو برطرف کنم.:41:

یه سوال دارم.
من بخاطر تحقیقی که میخوام انجام بدم باید از مانیتور فیلم بگیرم. و در این فیلم باید گوشه ای از پخش چند فیلم رو نشون بدم. ولی متاسفانه این برنامه به صورت پیشفرض فیلمها رو نمایش نمیده. بخاطر فریمشون هست احتمالا.

حالا

من غیر از اینکه میخوام از صفحه ی مانیتور فیلم میگیرم ، میخوام فیلمهای دیگه ای رو هم که نمایش داده میشه( مثلا با Km player یا jetAudio ) رو هم نمایش بدم تو اون فیلمی که دارم از مانیتور میگیرم.

(( یادمه چند وقت پیش یکی از دوستانم از خارج کشور که توی مسنجر وبکمش رو روشن کرده بود یه چیزی نشونم بده. من میخواست فیلم بگیرم نمیشد!! نشون نمیداد!!))

اگه این برنامه این قابلیت رو نداره لطفا یکی یه برنامه ای معرفی کنه که بشه باهاش این کارو کرد.
ولی خودم فکر میکنم بهتر از این برنامه ای چیزی نباشه!! فقط راستش نمیدونم چطوری تنظیمش کنم!!!

((اصلا شدنی هست؟؟ :13: ))

ممنون!
:11:

Milad4171
23-10-2010, 14:39
من یه برنامه پیدا کردم. توی همین فروم یکی معرفی کرده بود به نام BSR Screen Recorder 4.2.16

در این تایپک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه این برنامه کامل هست و کارایی داره همین رو استفاده کنم.
چون اصلا وقت گشتن رو ندارم.:41:

***Spring***
23-10-2010, 15:26
سلام ...

برنامه های پایین رو داریم ، بعضی از اونها قابلیت و کاربردهای ویژه و خاص دارند ، ولی خوب باید تنظیمات و نحوه کارکرد اونها رو بلد باشید ...
از بقیه دوستان هم بخصوص در تالار : بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسید ...

با Hero Screen Recorder به گونه اي حرفه اي از محيط مانيتورفيلم تهيه كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Techsmith Camtasia Studio | نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Camtasia Studio Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable TechSmith Snagit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Video Snapshot Wizard | عكس گرفتن از فايلهاي ويديويي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

My Screen Recorder Pro نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hyperionics HyperCam | تهيه ی فيلم از صفحه ی نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BB FlashBack برای فیلم برداری از صفحه دسکتاپ با امکانات بسیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Free Screen Recorder | براي ظبط فيلم از صفحه نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AutoScreenRecorder / فیلم بردای از صفحه نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BSR Screen Recorder | ضبط کردن تصویر فیلم صدا از اسکرین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

I Screen Recorder / نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sonne Screen Video Capture | ابزاری حرفه ای برای تصویر برداری از محیط دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

__

Milad4171
25-10-2010, 18:29
مشکل اصلی من اینه که کلا تصاویر مثل فیلم ها نمایش داده نمیشه. دورن پلیر سیاه هست.فیلم پخش شده نمایش داده نمیشه
من میخوام در صفحه با توجه به صفحاتی که مشخص هست فیلیم هم نمایش داده بشه در یک پلیر!

:41:

joe_satriani
25-10-2010, 21:48
با سلام
دوست عزيزم ورژني كه نصب ميكنيد كامل هست؟!
منظور كرك و ... رو نصب كرديد؟

Milad4171
25-10-2010, 22:16
مشکل کرک داشت. درسته! ولی من اصلا کرک دیگه ای پیدا نکردم. الان این برنامه ی BSR Screen Recorder رو درخواست دادم.
باید یه لینک دیگه جواب بده!!

ممنون:10:

Milad4171
26-10-2010, 19:55
من یکی از برنامه ها رو دانلود کردم ولی متاسفانه این برنامه هم قادر به همچین کاری نیست. یه عکس میگذارم متوجه بشین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی این عکس مشخصه که ویدیویی که در حال پیخش هست رو بعد از ضبط شدن نمایش نمیده( این عکس از فیلم ضبط شده گرفتم)
من مشکلم همینه!!
میخوام از فیلمی که در حال پخش هست کنار بقیه چیزها فیلم بگیریم. ولی نمایش داده نمیشه!!!

کسی دقیقا نمیدونه تنظیمات سیستم یا ای برنامه ها چیه؟
آیا بخاطر رزولوشن بالاست یا چیزهای دیگه!!

اساتید !!! کــــــــــــــــــمـــــ ـــــــــــــــــک کنید!!!

:19: