PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز 7

شکمو
23-10-2010, 10:20
با سلام
من تو ویندوز xp وقتی کانکت میشدم اینترنت یه آیکون میومد و فعالیت هاش رو نشون میداد همون دو تا مانیتور که روشن و خاموش میشد تو ویندوز 7 چه طوری میتونم اون رو بیارم؟
یه سوال دیگه چه طوری shortcut کانکشن رو رو دسک تاپ بیارم؟

با تشکر.

Dew Drop
23-10-2010, 11:40
سلام
اون آیکونی که تو تسکبار میگین و موقع send , receive روشن خاموش میشدن تو ویندوز 7 وجود نداره.
برای شورتکات کانکشن هم
برید به کنترل پنل بعد network and internet بعد network and sharing center
تو ستون سمت چپ change adapter setting رو باز کنید
اونجا روکانکشن تون کلیک راست کنید و create shortcut رو بزنید.

رضاکلاته
26-10-2010, 23:00
سلام نرم افزاری دارم که در7 نصب نمیشه از روش -کلیک روی ست آپ برنامه و انتخاب ویندوز xpسرویس پک2هم این کاررو کردم ولی فایده ای نداشت البته همین برنامه در ویندوز قبلیم باروش بالا جواب میداد ولی در 7جدیدم جواب نمیده نمیدانم چکار کنم.

Amir Varasteh
27-10-2010, 00:42
سلام نرم افزاری دارم که در7 نصب نمیشه از روش -کلیک روی ست آپ برنامه و انتخاب ویندوز xpسرویس پک2هم این کاررو کردم ولی فایده ای نداشت البته همین برنامه در ویندوز قبلیم باروش بالا جواب میداد ولی در 7جدیدم جواب نمیده نمیدانم چکار کنم.
شما پس از نصب برنامه، روی فایل اجرایی برنامه (exe) کلیک راست کنید و Troubleshoot Compatibility رو بزنید و سپس Try recommended settings رو بزنین و Start program رو بزنید.

رضاکلاته
28-10-2010, 22:19
شما پس از نصب برنامه، روی فایل اجرایی برنامه (exe) کلیک راست کنید و Troubleshoot Compatibility رو بزنید و سپس Try recommended settings رو بزنین و Start program رو بزنید.

دوست من این روش هم جواب نداد فقط یک صفحه سفید باز میشه.

Ship Storm
29-10-2010, 06:43

سلام
شما درخواست خودتون رو باید در تاپیک جدید مطرح کنید و از پرسیدن سوال های خارج از موضوع مربوطه در تاپیک دیگران خودداری کنید
دلیلش هم اینه که شاید شخص دیگری دقیقا همین مشکل شما رو داشته باشه که با مشاهده عنوان تاپیک میتونه به اون رجوع کنه
ممنون