PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 [165]

شهرنوش.انوار
09-05-2020, 20:13
...................

donkeyoxte
09-05-2020, 20:59
سلام
توی سپاه نمیفتی. معمولا نیرو انتظامی یا ارتش هر کدوم که بیفتی سرباز عقیدتی سیاسی میشی تا با تبلیغاتشون مسلمونت کنن. عملا خدمتت میشه زجر روحی روانی

برای اینکه لب مرز بیفتی هم تو دوره ی آمورشی می تونی درخواست بدی وارد دوره تکمیلی (اسم دوره تفنگداری یا تو همین مایه هاست) بشی. خودشون تو دوره (معمولا آخری دوره) میگن هر کسی داوطلبه بیاد اسم نویسی کنه. بهرحال تیراندازیت باید خیلی خوب باشه

یه چیز کلی هم بگم: تو خدمت نگاه می کنن از چی بدت میاد که همون بلا رو سرت بیارن! اگه ببینن از خدمت لب مرز خوشت میاد حتی برای رزمایش هایی که کل پادگان رو میبرن لب مرز، تو رو نمیبرن. برعکس اگه ببینن لب مرز می ترسی یا متنفری، برای ماموریت هم که شده میفرستنت اونجا

دم شما گرم
فقط درست نگرفتم یعنی وانمود کنم که از خدمت تو مرز متنفرم, از طرفی هم برای مرز رفتن اسم نویسی کنم؟
یه سوال دیگه هم اینکه این بحث عقیدتی سیاسی , مشکلی ایجاد نمی کنه؟ مثلا تو آینده برای استخدام, تو کارت معافیت همچین چیزی ثبت میشه؟
کلا مشکلاتش...
+
این رزمایش هایی که فرمودی لب مرز میبرند تو همین دوره آموزشیِ انجام میشه؟
یکم دیگه این آخریه رو توضیح میدی ممنون میشم

mgh345
10-05-2020, 02:18
دم شما گرم
فقط درست نگرفتم یعنی وانمود کنم که از خدمت تو مرز متنفرم, از طرفی هم برای مرز رفتن اسم نویسی کنم؟
یه سوال دیگه هم اینکه این بحث عقیدتی سیاسی , مشکلی ایجاد نمی کنه؟ مثلا تو آینده برای استخدام, تو کارت معافیت همچین چیزی ثبت میشه؟
کلا مشکلاتش...
+
این رزمایش هایی که فرمودی لب مرز میبرند تو همین دوره آموزشیِ انجام میشه؟
یکم دیگه این آخریه رو توضیح میدی ممنون میشم
ممنون
ببین اون قسمت که گفتم (در مورد اینکه می بینن از چی بدت میاد) برای توی یگان (بعد از دوره آموزشی هست). اسم نویسی برای دوره تکمیلی تو دوره آموزشی انجام میشه و باعث میشه حداقل یه ماه به دوره آموزشیت اضافه بشه.
برای رفتن لب مرز همونطور که گفتم نمره تیراندازیت باید خیلی بالا باشه. اگه تا الان تفنگ دست نگرفتی و تیراندازیت خوب نیست کلا فکر لب مرز رو بذار کنار. مطلقا کسی که تیراندازیش خوب نباشه رو لب مرز نمی فرستن! به زور هم بری فرمانده پاسگاه برت میگردونه. بحث امنیت کشوره! لب مرز با آدم عادی که سروکار نداری. یا از این گروه های تروریستی هست میخواد خرابکاری کنه یا قاچاقچی مواد مخدره! یه نفر بدون اجازه از مرز رد بشه ممکنه به چند نفر آدم بیگناه صدمه بزنه!
معمولا هر پادگان آموزشی یه سهمیه ای برای پاسگاه های مرزی داره (مثلا هر دوره 100 نفر) که این افراد رو براساس نمره های میدون تیر مشخص می کنن

مذهب روی کارت ثبت نمیشه ولی تو پرونده الکترونیکی هست و هر جایی کارتت رو وارد دستگاه کنن می تونن پرونده ت رو ببینن. حالا چه کارت پایان خدمت باشه چه کارت معافیت. چند سالی هست کارت ها شدن مثل کارت ملی و گواهینامه که تراشه دارن.
بخاطر مذهب هم معافیت نمیدن ولی نوع معافیت به صورت کلی رو کارت معافیت نوشته میشه (مثلا میزنه بند الف یا موارد خاص) تو پرونده الکترونیکی هم کامل توضیخ داده میشه

نه توی آموزشی شدیدا می ترسن سرباز دردسر درست کنه برای همینم رزمایش نمیبرن. نهایتا برای رژه 31 شهریور یا روز ارتش و از این چیزا داخل شهر ببرن.

اون آخریه منظورت همین که می بینی از چی بدت میاد هست؟ ببین کادری ها برای اینکه بتونن سرباز رو خوب کنترل کنن باید مجازات موثر سرباز رو بلد باشن. برای همینم می بینن طرف از چی بدش میاد که با همون تهدید یا مجازاتش کنن. مثلا می بینن سرباز متاهل نگران زن و بچه ش هست می خواد بعدازظهرها بره خونه، برای تنبیه ش بعدازظهر تو پادگان نگهش میدارن یا تهدیدش می کنن نگهت می داریم. یا می بینن سرباز از بازداشتگاه می ترسه هی تهدیدش می کنن میفرستیمت بازداشتگاه. یا می بینن سرباز از تاریکی می ترسه، تنظیم می کنن پست نگهبانیش نصفه شب یه گوشه پادگان که پرنده هم پر نمیزنه باشه!
مثلا یه سرباز مجردی که با باباش دعوا داره و خودش بعدازظهرها تو پادگان می مونه، رو هیچ وقت تهدید نمی کن تو پادگان نگهت میداریم! یا بازداشتت می کنیم چون می دونن از خداشم هست!
تو سربازی تشویق کردن فقط دو راه داره: مرخصی تشویقی/ درجه تشویقی. یعنی اینجوری نیست بگن چون سرباز خوبی بودی هر جایی خواستی می تونی خدمت کنی یا نمی دونم صبح ها هر وقت خواستی بیا یا می تونی لباس کادری ها رو بپوشی و .... برای همینم هست کاری ندارن از چی خوشت میاد
تنبیه کردن هست که روش های مختلفی داره. یکی رو با بازداشت کردن تنبیه می کنن. یکی رو با کلاغ پر رفتن، یکی رو هم برای تنبیه میفرستن جای بد آب و هوا و ... برای همینم هست نگاه می کنن از چی بدت میاد که همون رو سرت بیارن

MMDFullHD
22-06-2020, 23:45
دوستان سلام

من تقریبا ۱ ساله فک کنم غیبت دارم 6 ماهی که اضاف رو میدونم میخورم ولی سوالم اینه چقدرش قابل بخشش حین خدمت هست باز بنظرتون عفو میخوره؟

صحبت از بحث دوباره خرید سربازی بود میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره ؟

برا پاس نیاز دارم از ی طرف هم افسردگی شدید دارم درس رو هم تا دیپلم گرفتم

از ی طرف هم پدرم تو جهاد بوده داوطلب ولی مدارک کلا رفته فقط عکس و پلاکش گمونم هست دنبال جانبازیت رو نگرفته دندون ها ریه شیمیایی شده میدونم نمیشه بخشید بخاطر ایثارگری ولی سوال اینجاس بهتره پیگیرش باشم یا نه ؟

smock-74
29-06-2020, 08:31
شرایط افتادن تو استان خودت بعد از اموزشی (من تو ناجا هستم) {شرایط 1 و 2 و 3 فقط قبولند بقیه رو دیگه قبول نمیکردند اما به هرحال مینویسمشون}
1- متاهل : کپی برابر اصل شده صفحات اول و دوم شناسنامه خود و همسر 2- کپی برابر اصل شده چهار صفحه سند ازدواج
2- بی سرپرست، فوت پدر یا والدین: 1- کپی برابر اصل شده فوت نامه پدر یا والدین 2- کپی شناسنامه و کارت ملی خود و پدر و مادر
3- پدر نظامی (فقط ناجا) {مادر نظامی ناجا هم فکر کنم قبوله} : 1- نامه از محل خدمت پدر یا کانون بازنشستگان 2- کپی شناسنامهو کارت ملی خود و پدر و مادر
{بقیه رو دیگه قبول نمیکنند}
4- خانواده درجه یک شهدا : 1- پدر، مادر، خواهر، برادر نامه از بنیاد شهید شهرستان 2- کپی شناسنامه و کارت ملی خود و پدر و مادر
5- جانباز درجه یک : 1- نامه از بنیاد جانبازان شهرستان 2- کپی شناسنامه و کارت ملی خود و پدر و مادر
6- تک فرزند ذکور : 1- کپی برابر اصل شده صفحات اول و دوم والدین و سرباز اموزشی 2- نامه از اداره ثبت احوال شهرستان
..... راه های دیگر که بعضی از بچه ها ازش حرف میزنند و هیچ رسمیتی ندارد : 1- پارتی 2- پذیرش 3- خدمت همزمان دو برادر

در ضمن کپی برابر با اصل زیاد با خودتون ببرید ضرر نمیکنید اونجا، از مدارک و کارت های بانکیتون به شدت مراقبت کنید اونجا تا دلتون بخواد دزد داره
موفق باشید

Nocturne
01-07-2020, 17:23
سلام دوستان
آیا نظام وظیفه برای شرایط مربوط به کرونا تغییری در سیاستهاش داشته؟ مثلا جوری هست که ساده تر معافیت بده؟ من با ۵۰ کیلو وزن تصورم اینه که اگر مبتلا بشم ممکنه جونم در خطر باشه و پادگان های اونام که فکر نکنم مراعاتی داشته باشند در این زمینه.. آیا ممکنه بابت ضعف جسمی برای شرایط خاصی که الان هست به من معافیت بدن؟

donkeyoxte
03-07-2020, 12:54
سلام دوستان
یگانم پرندک - تیپ 123 افتاده, کسی اطلاعاتی از این تیپ داره؟
از طرفی هم شنیده بودم پرندک پادگان آموزشیه, یعنی امکان تقسیم دوباره در روز معرفی به یگان وجود داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

MVGroup
06-07-2020, 18:29
دوستان سلام

من تقریبا ۱ ساله فک کنم غیبت دارم 6 ماهی که اضاف رو میدونم میخورم ولی سوالم اینه چقدرش قابل بخشش حین خدمت هست باز بنظرتون عفو میخوره؟

سلام.
من به خاطر غیبت، 6 ماه اضافه خدمت داشتم. حین خدمت، کُلش عفو رهبری خورد.

Nocturne
14-07-2020, 03:21
کسی اخیرا آموزشی رفته؟ آیا هیچ اقدام مراقبتی برای جلوگیری از دچار شدن به کرونا صورت میگیره؟

QSEVEN
14-07-2020, 08:48
دوستان سلام

صحبت از بحث دوباره خرید سربازی بود میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره ؟

برا پاس نیاز دارم از ی طرف هم افسردگی شدید دارم درس رو هم تا دیپلم گرفتم

از ی طرف هم پدرم تو جهاد بوده داوطلب ولی مدارک کلا رفته فقط عکس و پلاکش گمونم هست دنبال جانبازیت رو نگرفته دندون ها ریه شیمیایی شده میدونم نمیشه بخشید بخاطر ایثارگری ولی سوال اینجاس بهتره پیگیرش باشم یا نه ؟

ببین دوست عزیز شما غیبت رو داری خواه ناخواه پس به نظرم فعلا نرید خدمت مخصوصا که دیپلم دارید شرایط بدتر میشه شانس بیارید ارتش بیففتید و دوره کد بخورید در این صورت بعد از اموزشی میرید دوره کد دو ماه بعدش میشید گروهبان به ججای درجه سرباز که زمان ما توی ارتش گروهبان پاس بخش میشد نه نگهبان البته جا تا جا فرق میکنه ولی خوب توی ارتش به درجه اهمیت زیادی میدن سال 89 خدمت رفتم

ولی به نظرم بزارید این کرونا به سر بشه بعدا برید شاید تاا سال دیگه دوباره خریدن سربازی بیاد و....

در مورد اضافه خدمت مال من هم بخشیده شد کلا به خاطرر عف رهبری اون موقع سه ماه بود

ولی اگر اشنا دارید بتونه امریه تون رو سپاه بزنه خیلی بهتر از ارتش و نیروی انتظامی هست حتی به نظرر شخص خودم ارتش هنوز از نیروی انتظامی بهتره چون خیلی با مردم سروکار ندارید و بیشتر توی پادگان هستید ولی بازم سختی ها خودشو داره و کجا بیوفتی هم مهمه من خودم کازرون خدمت میکردم بالای سر اموزشی ها بودم که خیلی سخت بود اون زمان ولی حسن های خودشو هم داشت:»

ایثار گری پدرتونم فکرکنم مقداری ازخدمت کم بشه که باید از حوزه نظام وظیفه بپرسید

چیز دیگری بود در خدمتم

donkeyoxte
27-08-2020, 13:41
سلام
دوستان خدمت یگان (19 ماه خدمت اصلی) در پادگان آموزشی 01 چطوره؟
دوباره تقسیم شدم و افتادم 01

Ehsan PCbase
27-08-2020, 14:29
دوستان کسی اطلاعاتی در مورد توپخانه 33 سنندج داره؟
من اینترنت رو زیر و رو کردم هیچی پیدا نشد!
اینا حتی به خودشون زحمت ندادن رو برگه آدرس رو بنویسن! زده کردستان سنندج!
کسی میدونه چجور جاییه؟ داخل شهره کجاس؟ بریم اونجا خونه بگیریم روزبرگ میدن یا نه؟
ممنون پیشاپیش

donkeyoxte
11-09-2020, 16:36
سلام
دوستان خدمت یگان (19 ماه خدمت اصلی) در پادگان آموزشی 01 چطوره؟
دوباره تقسیم شدم و افتادم 01

کسی اطلاعی نداره در مورد یگان 01؟؟

amirdnvos
07-10-2020, 18:08
خدمت سربازی ۲۴ ماهه شد

مدت سربازی در مناطق عادی: غیربومی ۲۱ ماه - بومی ۲۴ ماه

مناطق امنیتی درگیر و جزایر طرح نازعات: غیربومی ۱۷ ماه - بومی ۱۷ ماه

مناطق عملیاتی و امنیتی غیردرگیر، محروم و بد آب و هوا، مرزی و سایر جزایر خلیج فارس: غیربومی ۱۸ ماه - بومی ۲۱ ماه

این مقررات برای اعزامی‌های یکم آذر ۹۹ به بعد اجرا می‌گردد.

shk021051
15-10-2020, 18:04
دوستان شهید رجایی کرمانشاه تقسیماتش 100 درصد مرزبانیه؟

MMDFullHD
05-11-2020, 19:19
دوستان امد و پشتیبانی منطقه 4 شمال غرب شهید ستواندوم علی معصومی اج مراغه کدوم پادگانه کجا باید مراجعه کنم
چطور پادگانیه کسی خبر داره؟

من تهرانی هستم ک یگانم افتاده اونور با قانون قدیم 19 ماه خدمت هستم درسته؟

انتقالی چطور هست؟

silvermanhhh
05-11-2020, 19:33
دوستان امد و پشتیبانی منطقه 4 شمال غرب شهید ستواندوم علی معصومی اج مراغه کدوم پادگانه کجا باید مراجعه کنم
چطور پادگانیه کسی خبر داره؟

من تهرانی هستم ک یگانم افتاده اونور با قانون قدیم 19 ماه خدمت هستم درسته؟

انتقالی چطور هست؟

ممکنه مراغه جزو مناطق بد آب و هوا یا محروم باشه که قبلا ۲ماه کسری میخورد الان ۱ماه باز کمترش کردن ،که میشه ۱۸ ماه ،اگه نباشه،همون ۲۱ ماه هست،اگه بومی منطقه عادی باشی،میشه ۲۴ ماه ،یعنی مثلا انتقالی بگیری بیای شهر تهران
درمورد بقیش خبری ندارم

MMDFullHD
05-11-2020, 19:40
ممکنه مراغه جزو مناطق بد آب و هوا یا محروم باشه که قبلا ۲ماه کسری میخورد الان ۱ماه باز کمترش کردن ،که میشه ۱۸ ماه ،اگه نباشه،همون ۲۱ ماه هست،اگه بومی منطقه عادی باشی،میشه ۲۴ ماه ،یعنی مثلا انتقالی بگیری بیای شهر تهران
درمورد بقیش خبری ندارم

سلام من اعزامم ابان بود که اموزشیم تموم شد با معافیت از رزم 15 روزه اموزش دادن قانون قدیمم
الان زدن یگان اونجاس هیچ ادرسی از پادگان ندارم فقط زده مراغه و اون اسم

ممنون میشم اگ کسی اطلاعی چیزی داره راهنمایم کنه گشتم گوگل اصن ادرسی نداره نمیدونم
چطور پادگانیه کسی در این رابطه اگر اطلاعی داره ممنون میشم

مراغه با برفو اب و هوایی ک داره خب مطمعا باید جز مناطق بد باشه خبر ها هر سال میومد که چند متر برف اومده و ... من بومی نیستم تهران بدنیا اومدم تهران هم سکونتم هست

silvermanhhh
05-11-2020, 19:48
سلام من اعزامم ابان بود که اموزشیم تموم شد با معافیت از رزم 15 روزه اموزش دادن قانون قدیمم
الان زدن یگان اونجاس هیچ ادرسی از پادگان ندارم فقط زده مراغه و اون اسم

ممنون میشم اگ کسی اطلاعی چیزی داره راهنمایم کنه گشتم گوگل اصن ادرسی نداره نمیدونم
چطور پادگانیه کسی در این رابطه اگر اطلاعی داره ممنون میشم

مراغه با برفو اب و هوایی ک داره خب مطمعا باید جز مناطق بد باشه خبر ها هر سال میومد که چند متر برف اومده و ... من بومی نیستم تهران بدنیا اومدم تهران هم سکونتم هست

از طرز صحبتاتون مشخصه استرس دارید

زیاد سخت نگیر :)
اماد و پشتیبانی....فکر کنم از اون جاهاست که خدمتتون راحت باشه،ولی حوصله سر بر ...

MMDFullHD
07-11-2020, 18:14
از طرز صحبتاتون مشخصه استرس دارید

زیاد سخت نگیر :)
اماد و پشتیبانی....فکر کنم از اون جاهاست که خدمتتون راحت باشه،ولی حوصله سر بر ...

سلامی دوباره

از اون اولش استرس داشتم خب همه دارن:biggrin:

والا حقیقتا غریب و ...

امیدوارم فقط تقسیم نندازن مرزی جایی یا .... استرس رو دارم

alottadamage
07-11-2020, 20:53
سلامی دوباره

از اون اولش استرس داشتم خب همه دارن:biggrin:

والا حقیقتا غریب و ...

امیدوارم فقط تقسیم نندازن مرزی جایی یا .... استرس رو دارم

مراغه جای خیلی بدی نیست، مرز هم نیست، خیالت تخت، امیدوارم مرز نیفتی اگه تقسیم شدی دوباره :)

rezariza
11-11-2020, 22:43
بری اونجا راننده تاکسی ها میشناسن نترس. من خودم ارتش خدمت کردم کجا!!!! تیپ تکاور و گردان ضربت!!!!!!!! روزی 2 ساعت میدویدیم 1 ساعت صبح 1 ساعت بعد از ظهر. 4 ساعت هم سر پا میموندیم پای قبضه. اما پشتیبانی بهتر هست

Maghorbani
13-11-2020, 22:06
پادگان چشمه بیدی بهشت است. من 16 ماه اونجا بودم و بهترین روزهای زندگیم بوده

MMDFullHD
15-11-2020, 22:06
بری اونجا راننده تاکسی ها میشناسن نترس. من خودم ارتش خدمت کردم کجا!!!! تیپ تکاور و گردان ضربت!!!!!!!! روزی 2 ساعت میدویدیم 1 ساعت صبح 1 ساعت بعد از ظهر. 4 ساعت هم سر پا میموندیم پای قبضه. اما پشتیبانی بهتر هست

سلام پادگان رو پیدا کردم تقسیم هم شدیم افتادم ترابری خیلی جای خوبیه بچه های با عشقین زیاد موتوری نمیگرن از ادم اکثرا هم کرد و ترک ان شانس من تنها اونجا تنها من تهرانی ام

زیاد کار سختی هم نداریم بهشته ی نظافته ته تهش و هیچ به هیچ

مرخصی هاش فقط چرته هر ماه ۳ روزه بی انصافا

MMDFullHD
25-01-2021, 12:51
کسی پارتی چیزی سراغ نداره به ما معرفی کنه؟ مارو جابجا کنه؟
شیرینیشم محفوظه:»

donkeyoxte
05-04-2021, 01:34
از دوستان کسی کسری بسیج (پولی) آدمشو سراغ داره؟؟

dooni
05-04-2021, 14:03
سلام دوستان
امروز سامانه سخاepolice بارکد 20 رقمی دادن
از رو این میشه فهمید کدوم ارگان افتادیم،یا محل اموزشی کجاست؟

بامدادنیکنفس
06-04-2021, 12:10
هدف برخی طرح‌ها درباره خدمت سربازی، انتخاباتی است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

به گزارش خبرنگار مهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح صبح امروز (سه‌شنبه) در نشست خبری با موضوع خدمت سربازی طی سخنانی اظهار داشت: مدتی است درباره بحث خدمت مقدس سربازی و وظیفه عمومی بحث‌هایی توسط افراد حقیقی و حقوقی در کشور مطرح می‌شود که افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داده است.وی ادامه داد: برای پاسخ به شبهات و مسائل مطرح شده این جلسه برگزار شد تا بتوانیم در این خصوص آگاهی‌بخشی کنیم.سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به حضور ۳ میلیون سرباز در دفاع مقدس گفت: این سربازان از همه افراد جامعه بودند که تعدادی جان خود را در این مسیر فدا کردند تا کیان کشور حفظ شود.سردار شکارچی گفت: سربازان در دفاع مقدس با تخصص‌های مختلف در حوزه‌های دفاعی مشغول کار بودند و با آموزش‌های مختلف از خط مقدم تا کیلومترها پشت خط مقدم مشغول فعالیت بودند و توانستند به خوبی در دفاع از کشور نقش‌آفرینی کنند و در این راستا یکی از اصلی‌ترین عوامل نقش‌آفرین بودند.وی با تشکر از زحمات جوانان سرباز در طول انقلاب، گفت: عده‌ای با سو استفاده از سربازی و بدون تخصص و کار کار شناسی پشت تریبون رفته و وعده‌های غیر قابل تحقق می‌دهند که می‌تواند به امنیت کشور آسیب بزند.سخنگوی ارشد نیروهای مسلح نیاز کشور به سربازان را بسیار دانست و گفت: بخش اعظمی از امنیت مرزها توسط سربازان عزیزمان تامین می‌شود و اگر تنها یک روز این نقش را کاهش دهیم، با توجه به نا امنی‌ها در اطراف کشور، ببینید چه اتفاقی رخ می‌دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farhad.Farhadi
14-05-2021, 17:57
آقا ما یه نفرو سراغ داریم میتونه بسیج واست رد کنه, یه مبلغی میگیره
فقط بحث اینجاست یه ذره دو به شکم چون از بعضی ها شنیدم بعدها به مشکل خوردن و طرف بعد از دو سه سال اتمام خدمتش اومدن جلو در و زنداانی و فلان و از این حرف ها

خلاصه از یه طرف خدمت تومخی شده واسم از یه طرف میترسم بعدها به مشکل بخورم
اما با طرف که صحبت کردم خیلی قرص و محکم میگفت سوابق واست رد میشه و مهر پایگاه میخوره و غیره و کارت فعال واست صادر میشه و ...
حتی چون طرف یکمی آشناست بهم گفته پول نمیخواد بدی برو کسریت رو بخوابون مطمئن شدی پول واسم بریز
خلاصه اگه کسی تا حالا خودش انجام داده و یا آشناهاش انجام دادن اطلاع دارن یه راهنمایی کنند

Farhad.Farhadi
15-05-2021, 16:38
آقا ما یه نفرو سراغ داریم میتونه بسیج واست رد کنه, یه مبلغی میگیره
فقط بحث اینجاست یه ذره دو به شکم چون از بعضی ها شنیدم بعدها به مشکل خوردن و طرف بعد از دو سه سال اتمام خدمتش اومدن جلو در و زنداانی و فلان و از این حرف ها

خلاصه از یه طرف خدمت تومخی شده واسم از یه طرف میترسم بعدها به مشکل بخورم
اما با طرف که صحبت کردم خیلی قرص و محکم میگفت سوابق واست رد میشه و مهر پایگاه میخوره و غیره و کارت فعال واست صادر میشه و ...
حتی چون طرف یکمی آشناست بهم گفته پول نمیخواد بدی برو کسریت رو بخوابون مطمئن شدی پول واسم بریز
خلاصه اگه کسی تا حالا خودش انجام داده و یا آشناهاش انجام دادن اطلاع دارن یه راهنمایی کنند

کسی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

javad2015
15-05-2021, 19:43
نظر منو میخوای تا میتونی خودتو درگیر خدمت نکن....

Farhad.Farhadi
16-05-2021, 22:05

اگر به پست من جواب دادی که نوکرتم داخلیشیم دیگه کار از درگیر کردن خدمت گذشته

Farhad.Farhadi
16-05-2021, 22:23

اگر به پست من جواب دادی که نوکرتم داخلیشیم دیگه کار از درگیر کردن خدمت گذشته

babriman
30-06-2021, 20:22
سلام دوستان من 5 ماه خدمت کردم و دیسکم پاره شد و رفتم بیمارستان خانواده و معافم کردن و یک نامه دادن که بعد 45 روز استراحت پزشکی برم شورای عالی نزاجا تو لویزان برای تایید معافیت، کسی اگه تجربه مشابهی داره یه راهنمایی کنه ممنون میشم

babriman
30-06-2021, 20:29
سلام دوستان من 5 ماه خدمت کردم و دیسکم پاره شد و رفتم بیمارستان خانواده و معافم کردن و یک نامه دادن که بعد 45 روز استراحت پزشکی برم شورای عالی نزاجا تو لویزان برای تایید معافیت، کسی اگه تجربه مشابهی داره یه راهنمایی کنه ممنون میشم

ali96236888
02-11-2021, 22:28
سلام ، برای من در سایت زده وضعیت: تنظیم شده و نوع امریه : جذبی الکترونیکی. میشه لطف کنید بگید برای شما این به چه معنا بود و در نهایت امریه اوکی شد یا نه. من الان نمیدانم این وضعیت امریه به معنای این هست که امریه ای که درخواست دادم اوکی شده یا خیر. ممنون

ehsan6239
11-12-2021, 23:12

فک کنم پاسخم دیگه بدردت نخوره اما:
میری کمیسیون عالی اونا نظر نهایی معافیتت رو میدن ، یعنی ازمایش چیزی نیاز باشه برات مینویسن براشون جواب رو میبری و نظرنهایی رو اعلام میکنن
کمیسیون عالی پزشکی بگه معافی ، دیگه تمومه.

babriman
12-12-2021, 08:45
فک کنم پاسخم دیگه بدردت نخوره اما:
میری کمیسیون عالی اونا نظر نهایی معافیتت رو میدن ، یعنی ازمایش چیزی نیاز باشه برات مینویسن براشون جواب رو میبری و نظرنهایی رو اعلام میکنن
کمیسیون عالی پزشکی بگه معافی ، دیگه تمومه.
دم معرفتت گرم جواب دادی؛ اتفاقاً من مینویسم که بمونه شاید به درد کسی خورد؛ من معاف شدم و کارتم هم اومد. روندش این طوری بود:
بعد 45 روز استراحت، رفتم شورای عالی، اونجا هم همون سوالی رو که شورای بیمارستان خانواده پرسیده بودن رو تکرار کرد و امضا کرد و دوباره دو هفته استراحت داد و بعد دو هفته، دوباره رفتم شورای عالی تا نامه معافیت رو بدن تا بتونم با پادگان تسویه کنم؛ بعد تسویه و جمع کردن امضاها، چون باید حقوق اضافه رو هم پس میدادم، حدود دو ماه طول کشید و بعد از تسویه کامل، رفتم نظام وظیفه میدان سپاه و اونجا هم دوباره یک دکتر یک نگاهی به برگه ها انداخت و امضا کرد و بعد از یک ماه کارتم اومد
اینم آیدی تلگرام اگه کسی سوال داشت بپرسه: hosseinmzh

- - - Updated - - -

bahman-v
30-01-2022, 22:21
دم معرفتت گرم جواب دادی؛ اتفاقاً من مینویسم که بمونه شاید به درد کسی خورد؛ من معاف شدم و کارتم هم اومد. روندش این طوری بود:
بعد 45 روز استراحت، رفتم شورای عالی، اونجا هم همون سوالی رو که شورای بیمارستان خانواده پرسیده بودن رو تکرار کرد و امضا کرد و دوباره دو هفته استراحت داد و بعد دو هفته، دوباره رفتم شورای عالی تا نامه معافیت رو بدن تا بتونم با پادگان تسویه کنم؛ بعد تسویه و جمع کردن امضاها، چون باید حقوق اضافه رو هم پس میدادم، حدود دو ماه طول کشید و بعد از تسویه کامل، رفتم نظام وظیفه میدان سپاه و اونجا هم دوباره یک دکتر یک نگاهی به برگه ها انداخت و امضا کرد و بعد از یک ماه کارتم اومد
اینم آیدی تلگرام اگه کسی سوال داشت بپرسه: hosseinmzh

- - - Updated - - -

گرچه معافیت پزشکی مشکلات خودشو داره ولی خب وقتی دیسک پاره شه دیگه کاریش نیمشه کرد

mahdiqorbaniii
06-02-2022, 18:51
سلام دوستان کسی در پادگان 404 فاوا خدمت کرده چجور جایی هست؟ مرخصی هاش چجوریه؟

majidlovio
26-07-2022, 21:16
سلام
برادر من ۳ ماه هست رفته خدمت سربازی محل خدمتش زاهدانه جای خیلی بدیه و اونجا با قاچاقچی ها و اشرار درگیر میشه و چند روز پیش یکی از هم خدمتیش کشته شده و اینم بگم که پدرم ناراحتی قلبی داره اگه برادرم چیزی بشه اونم سکته میکنه و برادرم قبل از اعزام کارت بسیج داشته. ممکنه راهی به پیش پای ما بزارید اگه بشه محل خدمت رو تغییر بدیم؟
ما قبل اعزام هیچ کاری نکردیم حتی از کارت بسیج استفاده نکردیم و حالا نمیدونیم چیکار کنیم.

laser1
26-07-2022, 21:33
سلام
برادر من ۳ ماه هست رفته خدمت سربازی محل خدمتش زاهدانه جای خیلی بدیه و اونجا با قاچاقچی ها و اشرار درگیر میشه و چند روز پیش یکی از هم خدمتیش کشته شده و اینم بگم که پدرم ناراحتی قلبی داره اگه برادرم چیزی بشه اونم سکته میکنه و برادرم قبل از اعزام کارت بسیج داشته. ممکنه راهی به پیش پای ما بزارید اگه بشه محل خدمت رو تغییر بدیم؟
ما قبل اعزام هیچ کاری نکردیم حتی از کارت بسیج استفاده نکردیم و حالا نمیدونیم چیکار کنیم.

نیرو انتظامی یا سپاهه؟
یه همچین جایی انتقالی نمیدن به هیچ وجه
تنها راه چاره اقدام از خیلی بالاتره
با بابات برید ستاد کل یا ستاد کل اون نیرویی که داره خدمت میکنه
اونجا امیر نیروی انسانی رو ببینید اون با یه دستور جابجاش میکنه

majidlovio
26-07-2022, 23:23
نیرو انتظامی یا سپاهه؟
یه همچین جایی انتقالی نمیدن به هیچ وجه
تنها راه چاره اقدام از خیلی بالاتره
با بابات برید ستاد کل یا ستاد کل اون نیرویی که داره خدمت میکنه
اونجا امیر نیروی انسانی رو ببینید اون با یه دستور جابجاش میکنه

نیروی انتظامی

hamid3369
28-04-2023, 17:43
می‌خوام از پادگان سپاه شکایت کنم به دادسرای نظامی لطفاً بگین چطوری مراحل رو طی کنم نظام وظیفه گفته برو شکایت کن از پادگان اما نمی‌دونم چیکار کنم