PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد دوربین

h-y2009
22-10-2010, 11:39
سلام
من میخوام با دوربین pixle cds 290 را به رایانه متصل کنم
برخی از دوستانم میگفتن با کارت tv به رایانه متصل کنم برخی میگن با DVR که اینم به رایانه متصل میشه استفاده کنم
البته همشون میگفتن از dvr مستقل استفاده کنی بهتره ،چون هزینش بالا بود(حدود200تومن) و منم نمی خوام اینقدر هزینه کنم
حالا بنظر شما :
اولا این مدل دوربین بدرد بخور هستش ؟

ثانیا اگه میگید از کارت تی وی استفاده کنم دلیلتون رو هم بگید؟ از لحاظ حجم استفاده هارد و سی پی یو چطوره؟

ثالثا برای این dvr هایی مستقل نیستند و با استفاده از رایانه کار میکنن کارکرد سی پی یو هنگام رکورد خیلی زیاد نیست؟مدل z view جنس خوبی هستش؟

شما نظر خاصی در مورد استفاده از وبکم(با کیفیت بالا) و یا روش دیگری (غیر از کارت تی وی و دی وی آر ) دارید دریغ نفرمائید
ممنون

h-y2009
24-10-2010, 21:23
منتظر جوابم :41:
اگه یه سایت در این مورد برام معرفی کنید تا جوابم رو از اونجا بگیرم ممنون میشم

kiarash3500
22-11-2010, 19:43
نرم افزار شبیه ساز دی وی آر تو مایه های وبکم ایکس پی هست؟

silhouette
06-12-2010, 16:18
سلام
من میخوام با دوربین pixle cds 290 را به رایانه متصل کنم
برخی از دوستانم میگفتن با کارت tv به رایانه متصل کنم برخی میگن با DVR که اینم به رایانه متصل میشه استفاده کنم
البته همشون میگفتن از dvr مستقل استفاده کنی بهتره ،چون هزینش بالا بود(حدود200تومن) و منم نمی خوام اینقدر هزینه کنم
حالا بنظر شما :
اولا این مدل دوربین بدرد بخور هستش ؟

ثانیا اگه میگید از کارت تی وی استفاده کنم دلیلتون رو هم بگید؟ از لحاظ حجم استفاده هارد و سی پی یو چطوره؟

ثالثا برای این dvr هایی مستقل نیستند و با استفاده از رایانه کار میکنن کارکرد سی پی یو هنگام رکورد خیلی زیاد نیست؟مدل z view جنس خوبی هستش؟

شما نظر خاصی در مورد استفاده از وبکم(با کیفیت بالا) و یا روش دیگری (غیر از کارت تی وی و دی وی آر ) دارید دریغ نفرمائید
ممنون
اگه منظورت دوربین مدار بساس بهترین کار استفاده از dvr اکسترناله چون اینترنال اگه سیستمت ویروسی بشه یا ویندوز بپره همه اطلاعاته داخله dvr هم پریده و همه چی روز از نو روزی از نو هر وقت بخوای وینذوز عوض کنی یا سیستمت مشکل پیدا کنه دیگه هیچی تا زمان اصلاح مشکل ظبط نمیشه کارت تی وی هم من نشنیدم راستش اگه داری کارت تی وی خوبه چون هزینه dvr نمیدی ولی dvr خروجی و ورودی زیاد داره وهمزامان چند دوربین رو ساپورت میکنه بازم اگه سوال بود در خدمتم:46: