PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دزدگیر برای 206 اس دی

omidpand
22-10-2010, 10:24
سلام
من تازه میخوام یه 206 sd مدل v8 بگیرم، پول ریختم ولی هنوز نگرفتم. باید تو کوچه هم پارکش کنم.
میگن دزدگیر نمیخواد، ضد سرقته. حالا موندم دزدگیر بگیرم براش یا نه؟
اگه آره چی بگیرم و چنده؟
راستی میگن دزدگیر با سیستم برقش و کامپیوترش و اینا خیلی سازگار نیست.
قفل فرمون و چیزای دیگه چطور؟
خلاصه بگید چی کار کنم، من تازه کارم و اینم اولین ماشینمه؟

sAeEd_kHaAn
27-10-2010, 10:39
سلام
من تازه میخوام یه 206 sd مدل v8 بگیرم، پول ریختم ولی هنوز نگرفتم. باید تو کوچه هم پارکش کنم.
اگه آره چی بگیرم و چنده؟

ماجيكار با گارانتي از نمايندگي اصلي بگير حالشو ببر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

a1i
27-10-2010, 13:34
سلام
اگه آره چی بگیرم و چنده؟

اگر ماشین تو خیابون نیست شبا و یا سیستم و لوازم خاصی رو ماشین نیست لازم نیست اصلا دزدگیر بزاری ...

چون 206 درشم نمیتونن باز کنن چه برسه به دزدیدنش ... فقط پنجره میشکونن که اگرم دزدگیرم باشه بازم پنجره میشکونن برای بردن لوازم ...

پس دزدگیر نیاز نداره ولی اگرم بازم دوست داری بزاری حتما برو همون خدمات آپشن ایرانخودرو خودشون بزارن درسته شاید گرونتر باشه اما خیالت راحتتره ...

اصولا هم ماجیکار اصلی دارن یا تل متیکس .

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

اینم برات بگم که قفل فرمونم بیشتر جنبه دکور داره (چون ماشینای با سیستم ایموبلایز مخصوصا 206 که اصلا قابل دزدین نسیت) اما اصولا قفل فرمونو با رنگ قرمز که در شبم مشخص باشه و با این اعتقاد نصب میکنن که وقتی آقا دزده رسید به ماشین قفل و دید بیخیال بشه بره نیاد سراغش :31: :31:

mohammadirani
06-11-2010, 15:25
دیگه گفتم تاپیک باز نکنم
همین جا بپرسم

برای پارس سال چی بگیرم؟ سیستم ایمولایزرش چه شکلیه؟

بعد ماجیکار چندین نوعه

کدوم بهتره
برای پارس سال منظورمه

omidpand
18-11-2010, 19:37
اگر ماشین تو خیابون نیست شبا و یا سیستم و لوازم خاصی رو ماشین نیست لازم نیست اصلا دزدگیر بزاری ...

چون 206 درشم نمیتونن باز کنن چه برسه به دزدیدنش ... فقط پنجره میشکونن که اگرم دزدگیرم باشه بازم پنجره میشکونن برای بردن لوازم ...

پس دزدگیر نیاز نداره ولی اگرم بازم دوست داری بزاری حتما برو همون خدمات آپشن ایرانخودرو خودشون بزارن درسته شاید گرونتر باشه اما خیالت راحتتره ...

اصولا هم ماجیکار اصلی دارن یا تل متیکس .

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

اینم برات بگم که قفل فرمونم بیشتر جنبه دکور داره (چون ماشینای با سیستم ایموبلایز مخصوصا 206 که اصلا قابل دزدین نسیت) اما اصولا قفل فرمونو با رنگ قرمز که در شبم مشخص باشه و با این اعتقاد نصب میکنن که وقتی آقا دزده رسید به ماشین قفل و دید بیخیال بشه بره نیاد سراغش :31: :31:

من با یکی از بچه های نمایندگی ایرانخودرو صحبت میکردم میگفت دزدگیر نبند، سیستم برقش رو خراب میکنه مخصوصا اینکه ماشینهای جدید UCN (فکر کنم گفت UCN، منظورش کامپیوترش بود) چینی میبندن روش

SPQ1
14-01-2011, 01:49
سلام
اگه آره چی بگیرم و چنده؟

سلام دوست عزیز
منم همین ماشینو دارم، همون روز که تحویل گرفتم بردم نمایندگی دزدگیر تصویری ماتریکس 5000 نصب کردن با گارانتی (تو دفترچه اش مهر تاییدیه ایران خودرو زدن) تو این یک سال هم هیچ مشکلی پیش نیومده. با نصبش 170 تموم شد. البته قیمت پارساله.