PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید . فونت های کامیپوترم ریخته به هم و عوض شدن .

mahyarSAMSUNG
22-10-2010, 09:56
من حدود 2000 تا فونت ریختم توی پوشه فونت ویندوز بعد وقتی وارد یاهو مسنجر شدم دیدم آفلاینهام در حالت فارسی مربع مربع هستش

یا مثلا برنامه ناسا که مثل گوگل ارث میمونه اروز فونت میده و باز نمیشه
توی سایت گوگل هم که میرم فونتها عوض شده . بعضی از سایتها هم نوشته هاشو نمیخونه و باید متنشو توی یه ورد کپی کنم تا ببینم چی نوشته :41::41::41:

حالا میخوام بدون چطور بدون اینکه ویندوز عوض کنم فونتها رو پاک کنم . از کجا بدونم فونتهایی که ریختم کدوماست . یا اصلا چطور به جالت دیفالت برگرده فونتها . :41:

این تصویر یاهو مسنجرمه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ماله گوگله

این ماله برنامه ناسا

Dew Drop
22-10-2010, 11:35
سلام
فونتهای ویندوز 7 رو دوباره نصب کنید درست میشه.می تونید از یه ویندوز 7 دیگه پوشه فونتش رو به کپی کنید
پوشه فونت خودتون منتقل کنید.
البته از سی دی سون هم می تونید این فونتها رو دربیارید.

mahyarSAMSUNG
22-10-2010, 20:58
شرمنده . کاشکی بیشتر توضیح بدید . من این پوشه فونت ویندوز رو از کجا باید گیر بیارم . توی دی وی دیش که فکر نکنم باشه . کسی هم اطرفم ویندوز 7 نداره . این که میگید از توی دی وی دیش چطوریه ؟

Dew Drop
22-10-2010, 22:14
برای اینکه از دی وی دی ویندوز سون فونتها رو در بیارید و دوباره نصب کنید باید
نرم افزار 7_zip رو نصب کنید.بعد تو دی وی دی ویندوز 7 برید تو پوشه source بعد رو فایل
install.wim کلیک راست کنید و open archive کنید.بعد اون پوشه رو باز کنید بعد بین این پوشه ها
windows رو باز کنید,بعد رو فولدر font کلیک راست کنید و به پوشه فونت خودتون کپی کنید.
اگه باز مشکلی بود و نتونستید بگید.

mahyarSAMSUNG
23-10-2010, 07:46
خیلی ممنون درست شد . خیلی خیلی ممنون . :8:

7xxhosseinxx7
16-11-2010, 13:14
آقا منم چنین مشکلی دارم بعد از اینکه حدود 100 تا فونت روی ویندوز سون نصب کردم همینجوری که دوستمون اشاره کردن نشون میده
من ویندوزم اورجینال هست(لپ تاپ)دی وی دی اون رو هم ندارم از دوستان کسی جایی آپلود نکرده که دانلود کنیم کارمون راه بیافته
.در ضمن چند تا لینک برای دانلود یک پک کامل فونت فارسی هم لطف کنید معرفی کنید ممنون میشم

Mohammad King
16-11-2010, 20:32
آقا منم چنین مشکلی دارم بعد از اینکه حدود 100 تا فونت روی ویندوز سون نصب کردم همینجوری که دوستمون اشاره کردن نشون میده
من ویندوزم اورجینال هست(لپ تاپ)دی وی دی اون رو هم ندارم از دوستان کسی جایی آپلود نکرده که دانلود کنیم کارمون راه بیافته
.در ضمن چند تا لینک برای دانلود یک پک کامل فونت فارسی هم لطف کنید معرفی کنید ممنون میشم

شما از کامپیوتر یک نفر که ویندوز ویستا داره فونتاش را کپی کنید بعد روی فونتهای خودتون بریزید.

7xxhosseinxx7
17-11-2010, 02:22
کسی روندارم عزیز
می خوام کسی زحمت این کارو بکشه به صورت مجازی (اینترنتی)

Dew Drop
17-11-2010, 07:47
سلام

338 MB حجمشه!
حالا من زیپش کردم 153 MB شد.
ولی من فکر میکنم با یه دی وی دی ویندوز سون مشکلتون راحت تر حل بشه تا اینکه بخواید یه فایل 153MB رو دانلود کنید.

7xxhosseinxx7
17-11-2010, 12:48
شما اگه زحمت آپلود رو بکشید ممنون میشم بقیش با من. راه دیگه ای ندارم
منتظر آپلود هستم.لطفتون کم نشه.در ضمن عیدتون هم مبارک باشه

Dew Drop
18-11-2010, 07:30
ممنون

من فونتهای ویندوز7 رو براتون آپلود کردم.دانلود و جایگزین کنیدامیدوارم که دیگه مشکلتون حل بشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7xxhosseinxx7
22-11-2010, 01:07
خدا خیرت بده مشکل بنده حل شد

ana_ff23
12-02-2011, 15:16
سلام.
فونت های کامپیوتر من که ویندوز xp دارم به هم ریخته.حتی گزینه های دسکتاپ یک جوری شده با اینکه توی control panel و قسمت زبان هم english هست. چه کنم؟

marmoolake
04-04-2011, 23:31
ببخشید من ویندوزم 7 هستش.چند روز پیش فایرفاکس ام رو به 4 ارتقاء دادم اما بعدش هر صفحه ای را که توی این مرورگر باز میکنم؛ بعضی از فونتها رو مربع نشون میده.چیکار باید انجام بدم.
این مشکل رو من در نسخه قبلی اش نداشتم
مرسی بابت راهنمایی

hkhafan
05-04-2011, 16:27
ببخشید من ویندوزم 7 هستش.چند روز پیش فایرفاکس ام رو به 4 ارتقاء دادم اما بعدش هر صفحه ای را که توی این مرورگر باز میکنم؛ بعضی از فونتها رو مربع نشون میده.چیکار باید انجام بدم.
این مشکل رو من در نسخه قبلی اش نداشتم
مرسی بابت راهنمایی

سلام ؛

دوست عزیز فکر نکنم جای این سوالتون اینجا باشه!
شما تو فایرفاکس ، از منوی View ، قسمت Character encoding رو روی (Unicode (UTF8 قرار بدید ؛ فکر کنم مشکلتون حل بشه.
موفّق باشید

rezapourmanesh
05-05-2011, 17:28
سلام
من پوشه فونت ویندوزم چیزی حدود 3.5 گیگابایت است چه کار کنم؟
می خوام همه فونت ها رو پاک کنم و فقط یک سری فونت های مورد استفاده رو بریزم.
راهنمایی کنید لطفا
خیلی جا گرفته 3.5 گیگا فضا و چیزی حدود 11000 (یازده هزار) فونت
در ضمن توی صفحات اینترنت هم ی را به صورت بزرگ نشون می ده کمک کنید.

rezapourmanesh
06-05-2011, 15:34
سلام
من پوشه فونت ویندوزم چیزی حدود 3.5 گیگابایت است چه کار کنم؟
می خوام همه فونت ها رو پاک کنم و فقط یک سری فونت های مورد استفاده رو بریزم.
راهنمایی کنید لطفا
خیلی جا گرفته 3.5 گیگا فضا و چیزی حدود 11000 (یازده هزار) فونت
در ضمن توی صفحات اینترنت هم ی را به صورت بزرگ نشون می ده کمک کنید.

سلام كسي نيست كمك كنه؟
كمممممممممممممممممك

san82
25-05-2011, 14:00
بعد ار دانلود یک نرم افزار بعد از ریستارت فونت سون کاملا به هم خورد و به
به شکل زیر درامد:
از دوستان تقاضا دارم راهنمایی بفرمایند اشکال از کجاست؟ و چطور درستش کنم چون همه کلماتو تغییر داده عاجز شدم!:13:

jafarian
25-05-2011, 14:12
بعد ار دانلود یک نرم افزار بعد از ریستارت فونت سون کاملا به هم خورد و به
به شکل زیر درامد:
از دوستان تقاضا دارم راهنمایی بفرمایند اشکال از کجاست؟ و چطور درستش کنم چون همه کلماتو تغییر داده عاجز شدم!:13:

توهمین پست قبلیتون برین توضیح دادم.

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alaydyn
24-07-2011, 16:53
سلام

می خواهم بدانم ویندوز 7 از چه فونتی استفاده می کند مثلا در ویندوز اکس پی راست کلیک استفاده می کردیم

برای دیدن ویندوز 7 که فونتش چه و برای تغییر فونتش چه باید کرد مثل تبدیلش به arial

با تشکر

ask_bl
26-07-2011, 11:30
سلام

می خواهم بدانم ویندوز 7 از چه فونتی استفاده می کند مثلا در ویندوز اکس پی راست کلیک استفاده می کردیم

برای دیدن ویندوز 7 که فونتش چه و برای تغییر فونتش چه باید کرد مثل تبدیلش به arial

با تشکر

برای سوالتون باید تاپیک جدید بزنین!

tehrani3
16-08-2011, 14:57
من وقتی گزینه copy to را برای فولدر fonts از روی دی وی دی انتخاب میکنم ، اتفاق زیر می افته و مشکلم در اینترنت اکسپلورر هم حل نمیشه ، باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

436 Eror میده که یکیش مثلا اینه و بقیش هم مشابه همین فقط فایل ها فرق داره :
can not delete output file C:windows\fonts\8514fix.fon

متشکر

mrmostafa
30-08-2011, 13:17
چرا فونت ميريزم بهم ميريزه؟؟؟ ويندوز xp اينجوري نبود. ميشه مجموعه فونت هاي فارسي كه براي تايپ استفاده ميشه رو براي ويندوز 7 بزارين كه بهم نريزه. من فونت هاي ويندوز xp اداره رو آوردم ريختم اينجوري شد و فارسي من به كل رفته نمياد و در ياهو هم فونت ها مربعي و بهم ريخته هست.
fman alan fontharo pak kardam hamashon pak nemsihe dobare az win ghabli fontharo copy karde bdoam dashtam rikhtam restart kardam hamchenan zabane farsi nadaram aslan nemitonam farsi type konam. vali filhaye world ke daram farsie baz mikonam miyare vali mesle khode fonti ke dadam nemiyare yaghout ro oun chizike hast nemiyare vali beham nemirize. man chikar konam??

mrmostafa
02-09-2011, 13:53
نرم افزار 7_zip رو نصب کنید.بعد تو دی وی دی ویندوز 7 برید تو پوشه source بعد رو فایل
install.wim کلیک راست کنید و open archive کنید.بعد اون پوشه رو باز کنید بعد بین این پوشه ها
windows رو باز کنید,بعد رو فولدر font کلیک راست کنید و به پوشه فونت خودتون کپی کنید.

اين نرم افزار zip_7 چي هستش؟؟ كجا هست كه نصبش كنم؟؟؟
من فونت هاي پيش فرض ويندوز 7 ديگه اي رو داشتم نصب كردم روي اينها ولي درست نشد. در ضمن فونت هاي فعلي بعضي هاش اصلا پاك نميشن.

mrmostafa
03-09-2011, 18:24

دوست عزيز من وارد دي وي دي ويندوز شدم يه پوشه فونت داشت كه فونت هاي نصبي هم داشت همه رو نصب كردم نشد. اين روشي كه شما گفتي رو رفتم روي فايل install.win كليك راست كردم و گزينه open رو زدم كه مياره با يه برنامه كه بشناسه بازش كنم. من نميدونم چيكار بايد بكنم؟ فارسي ندارم اعصابم بهم ريخته. ممنون ميشم رسيدگي كنيد.
اينم عكس داخل دي وي دي:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه 7.zip چي هست از كجا بايد دانلود كنم نصب كنم؟؟؟ يا منظورتون چيز ديگه بوده؟!

ask_bl
03-09-2011, 21:18
دوست عزيز من وارد دي وي دي ويندوز شدم يه پوشه فونت داشت كه فونت هاي نصبي هم داشت همه رو نصب كردم نشد. اين روشي كه شما گفتي رو رفتم روي فايل install.win كليك راست كردم و گزينه open رو زدم كه مياره با يه برنامه كه بشناسه بازش كنم. من نميدونم چيكار بايد بكنم؟ فارسي ندارم اعصابم بهم ريخته. ممنون ميشم رسيدگي كنيد.
اينم عكس داخل دي وي دي:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه 7.zip چي هست از كجا بايد دانلود كنم نصب كنم؟؟؟ يا منظورتون چيز ديگه بوده؟!
از تاپیک زیر برنامه رو دانلود کنید:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])7Zip | برنامه ی فشرده ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و روی install.win کلیک راست کرده میبینین که 7Zip خودش اضافه شده به منو

mrmostafa
04-09-2011, 22:01
من اين كار رو انجام دادم ولي باز هم درست نشد كه نشد. الان من بخوام كامپيوتر رو برگردونم به روز اولي كه نضب كردم چيكار كنم؟؟؟ چون system restore رو زدم هيچي نياورد مثل ايكك پي براي 1 ماه قبلشم نمياره.
در ضمن با دي وي دي ويندوز 7 دوباره بخوام روي هيمن ويندوز repair كنم درست بشه چيكار بايد بكنم بعد نرم افزارهايي كه نصب كردم همه پاك ميشن؟؟؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد ويندوز ندارم اعصابم خورده. ويندوز رو هم 2 هفته هست نصب كردم كاش يه بكاپ گرفته بودم. بعد از كپي كردن فونت ها بكاپ گرفتم.

-------------------------------------------------------------
من دي وي دي ويندوز 7 رو گذاشتم از نو نصب كردم و برنامه ها پريد در صورتي كه ايكس پي نصب ميكردي فقط مشكلات رو درست ميكرد و برنامه ها بود. حالا من براي ريختن فونت هاي فارسي چيكار بايد بكنم؟؟؟ ميخوام فونت هاي استاندارد فارسي كه براي تايپ فارسي بكار ميرود رو داشته باشم مانند ياقوت و زر و ميترا و غيره.

بعد از اينكه دوباره نصب كردم درست شد فايل KBDFA.DLL رو از طريق جايگزيني جايگزين اصلي كردم كه حروف پ و ژ درست بشه بعد كه ريست شد اومد بالا فارسي نداشتم حالا restore كردم باز هم درست نشد. چرا اينطوريه؟؟؟ اعصاب منو خورد كرده. براي درست كردن پ و ژ چيكار بايد كرد؟؟ قبلا اينطوري نبود اين سري بازي در مياره. در ضمن اي سري كه ديگه فونت نصب نكردم پس از همين جايگزيني هست يعني قبلا اين كارو كردم مشكلي نبود چرا؟!!! خواهشا كمكم كنيد.

Mr.New
16-07-2013, 18:02
سلام
دوستان من ویندوز 7رو اپدت کردم
فایرفاکسم خراب شد
یعنی نیتونه بعضی درست نشون بده
نگاه کنید
یه نمونه از یه تالار
بیشتر فروم ها اینجوریه
حتی اینجا رو هم خوب نشون نمیده
ولی همه مرورگر هام درسته چه