PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای مرتب کردن اهنگ ها

mojtaba007
21-10-2010, 17:34
بنده روی هاردم کلی اهنگ دارم
حدود 100 گیگ ولی اکثرا نامرتب هستند و خیلی تکراری هست
میخوام اهنگ هامو بر چند قسمت تقسیم کنم
اخنگ های شاد
اهنگ های احساسی و عاشقانه
اهنگ های بی کلام
البوم ها

یه برنامه ای میخوام که بتونم راحت تر این کار ها رو بکنم
اهنگ های تکراری رو پاک کنم و از همه مهم تر بتونم راحت موقع اهنگ های اضافه ام را پاک کنم
بتونم تیک بزارم کنار هر اهنگی که دوست ندارم بعد یهو دکمه دیلیت را بزنم تا پاک بشن

با تشکر :40:

++morteza
21-10-2010, 18:19
برای فایل های تکراری می تونید از نرم افزار هایی مثل این استفاده کنید :::20:
Duplicate file

یه چیزی تو همین مایه ها بود ......

xeNociDe
21-10-2010, 20:45
iTunes 9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از بهترین نرم افزار هاییست که برای مرتب کردن آهنگ ها بکار میره ؛ مخصوصاً اگر سیستم عامل Apple با گوشی iPhone داشته باشید.
+
این نسخه با سیستم عامل ویندوز سازگار میباشد.

alireza1411
21-10-2010, 22:46
با مدیا سنتر ها میشه این کارو کرد. مثلا به آهنگ ها امتیاز میدی و به ترتیب امتیاز مرتبشون میکنی. میتونی مثلا با یه چند تا کلیک کردن فقط 5 و 4 ستاره ای ها رو که خودت امتیاز بهشون دادی بریزی تو رم یا هارد اکسترنال یا گوشی و ...

میشه بزنی 1 ستاره ای ها رو دیلیت کنی. :31::11:

خب حالا مثلا چه برنامه ای ؟

jetaudio
window media player 10 11 12
J River Media Center

و ....

mojtaba007
22-10-2010, 09:05
با مدیا سنتر ها میشه این کارو کرد. مثلا به آهنگ ها امتیاز میدی و به ترتیب امتیاز مرتبشون میکنی. میتونی مثلا با یه چند تا کلیک کردن فقط 5 و 4 ستاره ای ها رو که خودت امتیاز بهشون دادی بریزی تو رم یا هارد اکسترنال یا گوشی و ...

میشه بزنی 1 ستاره ای ها رو دیلیت کنی. :31::11:

خب حالا مثلا چه برنامه ای ؟

jetaudio
window media player 10 11 12
J River Media Center

و ....

میشه بیشتر توضیح بدین
با چند تا کلیک یعنی رو چه نوشته هایی کلیک کنم

alireza1411
22-10-2010, 11:36
میشه بیشتر توضیح بدین
با چند تا کلیک یعنی رو چه نوشته هایی کلیک کنم

مثلا تو مدیا پلیر قدرتمند ویندوز سون باید برین تو لایبرری صدا.

رو تب rating که تعداد ستاره ها زیرشه کلیک کنید و مثلا 5 ستاره ها رو بیارین اول. بعد از بالای لیست با نگه داشتن کلیک شیفت انتخاب رو شروع کنید و بیاین تا مثلا آخرین آهنگ 5 ستاره ای.

مرحله بعدی اینه که رم رو وصل کنید به کامپیوترتون. حالا اون گزینه ی سینکرینایز Sync که گوشه ی سمت راست و بالای صفحه هست خود به خود باز میشه. اگه نشد هم دستی بازش کنید. بعد این آهنگ های انتخاب شده رو درگ کنید روش و به این ترتیب یه لیست برای سینکرینایز کردن درست کردین. حالا کافیه دکمه ی استارت سینکرینایز که شبیه رفرش ویندوزه و اون گوشه راست و بالا قرار گرفته رو بزنید تا کپی فایلها شروع بشه.

:31::11::11:

++morteza
22-10-2010, 17:20
با مدیا سنتر ها میشه این کارو کرد.

نه بابا جون چرا مردم رو تو دردسر می اندازی ؟؟؟!!!!!!!!!!!

اقای M.Saadat درست میگه ...!!!

فکر کنم راه دیگه ای هم باشه .

Arash4484
22-10-2010, 17:32

دوست عزیز iTunesهم نوعی مدیا سنتر است دیگر!
JetAudio-WMP-و....همه سیستم ریتینگ و آلبوم بندی دارند.حتا میشود آلبوم ها را در فایلهای m3u,plsو.. سیو کرد. یا میتوان کلیت آلبوم بندیشونو سیو کرد-اما راه بیزحمت و100% ماشینی فعلن وجود نداره

alireza1411
22-10-2010, 17:34
نه بابا جون چرا مردم رو تو دردسر می اندازی ؟؟؟!!!!!!!!!!!

اقای M.Saadat درست میگه ...!!!

خب من i tune و real player رو هم تست کردم طرز کارشون همین طوره. اونها هم مدیا سنتر هستند دیگه.:11:

Arash4484
22-10-2010, 17:41
اگر موزیک ارجینال باشد(حتا در بعضی ایرانیها)اکثر نرم افزار ها مثل winampو...میتونند دیتای آهنگ رو از اینترنت بگیرند-در این دیتا نوع آهنگ مثلن راک-جاز- درام-رپ-پاپو... وجود داره.این هم راه بدی نیست
دوستان دقت کنند سینک کردن که alireza1411 گفت کار جالبی است اما بدرد اتصال deviceها به pcمیخوره؛مثل موبایل یا MP3Player-چون در خود هارد باعث میشه دوتا ازیه فایل بوجود بیاد- بهترین راه درwmpاینه که بمرور در حین کار کردن با کامپیوتر به موزیک گوش بدید وبه آهنگاتون نمره lبدید و سپس فولدر بندی کنید؛ یا اگه حوصله فولدر بندی ندارید, بزارید روی امتیاز پخش شوند

++morteza
24-10-2010, 17:56
یه نرو افزار پیدا کردم ،فکر کنم به درد این کار بخوره .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]