PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایرانسل بدون ثبت نام کار میکنه؟

mojtaba2321
21-10-2010, 13:37
ایرانسل اعتباری بدون ثبت نام آیا کار می کنه یا یک طرفه هست؟

V E S T A
21-10-2010, 13:53
ایرانسل اعتباری بدون ثبت نام آیا کار می کنه یا یک طرفه هست؟

نه عزيز بدون ثبت نام کار نميکنه ...1طرفه است:46:

شما هيچ تماس يا اس ام اس يا اتصال به اينترنت ندارين مگر اينکه ثبت نام کنيد ولي بقيه ميتونن تماس داشته

باشن با شما ...

ABEL
21-10-2010, 13:54
نه عزيز بدون ثبت نام کار نميکنه ...1طرفه است:46:

شما هيچ تماس يا اس ام اس يا اتصال به اينترنت ندارين مگر اينکه ثبت نام کنيد ولي بقيه ميتونن تماس داشته

باشن با شما ...

به مرور زمان مسدود میشه...

AThEisT
21-10-2010, 14:22
نه !
قبلا کار میکرد اما حالا دیگه نه !

mojtaba2321
21-10-2010, 15:29
ممنون از همه دوستان.
ولی آیا روی سیمکارتی که هنوز رجیستر نشده میشه اعتبار فرستاد (از طریق یه سیمکارت دیگه) ؟

و نمیشه کاری کرد که سقف اعتباری که هر دفعه میفرسته بیشتر از 1000 تومن بشه؟

V E S T A
21-10-2010, 17:44
ممنون از همه دوستان.
ولی آیا روی سیمکارتی که هنوز رجیستر نشده میشه اعتبار فرستاد (از طریق یه سیمکارت دیگه) ؟

و نمیشه کاری کرد که سقف اعتباری که هر دفعه میفرسته بیشتر از 1000 تومن بشه؟

بله اگه هنوز مسدود نشده ميشه بهش اعتبار فرستاد ولي از اعتبارتون نميتونيد استفاده کنيد..

بيشتر از 1000 تومن نميتونيد بفرستيد ...ميتونيد تو چند مرحله بفرستين ....

irinn65
22-10-2010, 03:51
بدون ثبت نام نه شما میتونید از خدماتش استفاده کنید نه کسی میتونه زنگ بزنه سیم کارت بدون ثبت نام یعنی غیر فعال....

Sunderlan
22-10-2010, 09:24
اوایل که ایرنسل تازه اومده بود شیر تو شیر بود و هر کاری می تونستی بکنی .
اما بعدا که دیدن مزاحمت ها و دزدی ها از این طریق زیاد شد مدت چند روزه هم که می گذاشتند رو برداشتند
الان دیگه کلا بعد از تکمیل ثبت نام فعال می کنند .
البته بعضی با شناسنامه جعلی یه کارهایی می کنند . یه فتوکپی شناسنامه برای ثبت نام از شما
می خواهند و اینطوری بعضی ها از یه شناسنامه کاملا ساختگی فتوکپی می گیرند و ثبت نام می کنند کسی هم
از ایرانسل اینطوری پی به وجود شما نمی بره . من خودم موردهای زیادی رو در دادگاه دیدم .
اشخاصی که می امدند و مزاحمت و زندگیشون رو کسی با این کار به هم می ریخت و یا دزدی انجام می داد شکایت می کردند
در اخر هم معلوم می شد طرف فتوکپی شناسنامه جعلی یا دزدی رو اورده .

mojtaba2321
23-10-2010, 14:50
بعد از فکس کپی شناسنامه توسط نمایندگی ایرانسل ، چقدر طول می کشه سیم کارت فعال بشه؟
اون sms که برای تایید کد پستی بود و باید تایید میکردیم، هنوز هست؟

mojtaba2321
23-10-2010, 22:55
انگار روال ثبت نام ایرانسل عوض شده.
من تا چند وقت پیش با کپی شناسنامه تونستم ثبت نام کنم.
ولی امروز از من کپی کارت ملی خواستن!
جاهای دیگه هم همین طوره؟

naser_2006
27-10-2010, 18:46
این ایرانسل هم دیگه شورش رو در آورده
1 - قبلا با هر مدرک شناسایی میشد ثبت نام کرد اما الان به قول دوستمون mojtaba2321 فقط و فقط کارت ملی
2 - من قبلا یکبار خطم به خاطر اینکه هیچ مشخصاتی نداشت مسدود شد و با زنگ زدن به 140 سایق مشخصاتمون رو دادیم و در عرض 5 دقیقه دوباره فعال شد که ازم مدارک خواستن نفرستادم
3 - الان که یکسالی از اون قضیه گذشته هفته ی پیش رو دوشنبه خطمون دوباره مسدود شد (البته یه اس فرستاده بودن که باید کارت شناسایی و شماره خط تتون رو برامون فکس کنید که من هم فکس کرده بودم قبلا- حدود 1 ماه پیش -) با توجه به اینکه من بسته جی پی آر اس داشتم و حدود 15 روز ازش مونده بود
4 - من هم مجبور شدم پنجشنبه مدارک رو دوباره ارسال کنم (مدارک قبلی به دستشون نرسیده بود _به قول اپراتور _) الان که چارشنیه هست برام خط رو وصل کردن (البته هر روز بهشون میزنگیدم و میگفتن مدارک نرسیده):5:
5 - خلاصه اینکه یه 10 روزی از این gprs پرید این در حالی است که وقتی به اپراتور روز اول گفتم که من بسته یک ماهه دارم اون بهم گفت اون روزهایی که مسدود شده بعدا بهش اضافه میشه اما الان یکی دیگه از اپراتورها میگه به ما ربطی نداره خودتون مدارک رو ارسال نکردین:13:
ختم کلام : این فاکس مگه درشکه هست یا الاغ هست که مدارک رو یه هفته ای بهشون برسونه یا تو راه گم وگور شه:41:
اینا یه مشت دزد هستند %

irinn65
28-10-2010, 04:41
1 - قبلا با هر مدرک شناسایی میشد ثبت نام کرد اما الان به قول دوستمون mojtaba2321 فقط و فقط کارت ملی
2 - من قبلا یکبار خطم به خاطر اینکه هیچ مشخصاتی نداشت مسدود شد و با زنگ زدن به 140 سایق مشخصاتمون رو دادیم و در عرض 5 دقیقه دوباره فعال شد که ازم مدارک خواستن نفرستادم
3 - الان که یکسالی از اون قضیه گذشته هفته ی پیش رو دوشنبه خطمون دوباره مسدود شد (البته یه اس فرستاده بودن که باید کارت شناسایی و شماره خط تتون رو برامون فکس کنید که من هم فکس کرده بودم قبلا- حدود 1 ماه پیش -) با توجه به اینکه من بسته جی پی آر اس داشتم و حدود 15 روز ازش مونده بود
4 - من هم مجبور شدم پنجشنبه مدارک رو دوباره ارسال کنم (مدارک قبلی به دستشون نرسیده بود _به قول اپراتور _) الان که چارشنیه هست برام خط رو وصل کردن (البته هر روز بهشون میزنگیدم و میگفتن مدارک نرسیده):5:
5 - خلاصه اینکه یه 10 روزی از این gprs پرید این در حالی است که وقتی به اپراتور روز اول گفتم که من بسته یک ماهه دارم اون بهم گفت اون روزهایی که مسدود شده بعدا بهش اضافه میشه اما الان یکی دیگه از اپراتورها میگه به ما ربطی نداره خودتون مدارک رو ارسال نکردین:13:
ختم کلام : این فاکس مگه درشکه هست یا الاغ هست که مدارک رو یه هفته ای بهشون برسونه یا تو راه گم وگور شه:41:
اینا یه مشت دزد هستند %

حالا همه دارن یواش یواش به حرف من میرسند...

ABEL
28-10-2010, 09:00
حالا همه دارن یواش یواش به حرف من میرسند...

اینا یه مشت دزد هستند %

دوست عزیز چون با خط ایرانسل بعضیا سو استفاده کردن مزاحم شدن و شکایات زیاد بوده اپراتور تصمیم گرفته ثبت نام رو کامل کنه.اما من از دیر وقته خط رو دارم هیچ پیامی نفرستاده خطمم 0935.شما باید از دفتر خدماتی گله کنی که فکس نفرستاده نه ایرانسل.
موفق باشید.